2016/07/16

PUPA rankų darbo makiažo šepetėliai

PUPA rankų darbo makiažo šepetėliai, akių šešėliai PUPA Dot Shock ir mano nepakeičiamas PUPA I'm Matt lūpdažis

Sakiau ir sakysiu: tobulas makiažas pirmiausiai prasideda nuo prižiūrėtos spindinčios odos. O antriausiai - nuo kokybiškų įrankių. Makiažo šepetėliai - beveik daugiau nei pusė makiažo sėkmės. Jie lemia, kaip gerai priemonė sklaidysis ant odos, kaip tiksliai bus nubrėžtos linijos ar kaip plonai pavyks padengti odą makiažo pagrindu.

Aš savąją makiažo šepetėlių kolekciją dar tik renku (iki pilnos laimės dar trūksta keleto specifinių), o kuo daugiau šepetėlių turi, tuo daugiau ir skirtingesnių jų norisi. Oi pamenu laikus, kai turėjau lygiai vieną ir galvos nesukau :D Žinoma, to meto makiažo nuotraukas slepiu giliausiuose folderiuose :)

Todėl kai į mano rankas pateko PUPA profesionalių rankų darbo šepetėlių rinkinys, aplankė dvejopi jausmai: ar tikrai šie šepetėliai bus kažkuo ypatingi? Ar tai, kad jie rankų darbo, kai kurie jų - natūralių šerelių, turės didelę įtaką makiažo profesionalumui? Nusprendžiau ne rymoti, o imti ir išbandyti. Kaip pradėjau, taip ir nebepadedu: saugau kaip savo akį ir džiaugiuosi juos atradusi!Šiek tiek apie pačius šepetėlius. Kaip jau minėjau, visi iki vieno jie - rankų darbo. Mano rinkinyje - 9 šepetėliai: 

Savo PUPA šepetėlius laikau štai tokiam dėkle.Slanted Blusher Brush kontūravimui ir tikseslėms linijoms
Foundation Brush makiažo pagrindui
Round Blusher Brush skaistalams
Maxi Face Brush biriai/kompaktinei pudrai
Basic Blending Brush akių šešėlių suliejimams/sklaidymui
Eye Pencil Brush tikslesnėms akių šešėlių linijoms arba suliejimams (smudge).
Basic Eye Brush akių šešėliams


Lip Brush lūpų dažams
Eyeliner and Brow Brush antakiams arba skystam kontūruiVisi akims ir lūpoms skirtų šepetėlių šereliai - iš natūralių plaukų. Rudi - iš kiaunės, baltas - blending - iš ožkos plaukų. Gerbiu vegetarus ir veganus, žinau, kad yra tikrai puikių dirbtinių šerelių šepetėlių, bet kiek teko bandyti, natūralūs šereliai birioms priemonėms - nepakeičiami. Likusieji rinkinio šepetėliai - iš dirbtinių, tačiau labai kokybiškų medžiagų, specialiai sukurtų užtikrinti priemonių sklaidymo tolygumą.

Ką pirmiausiai pastebėjau paėmusi šepetėlius į rankas - svorį. Toks, žinot, rimtas svoris, o patys šepetėliai padengti matiniu neslystančiu sluoksniu. Patogūs ir patikimi. Beje,  ar žinojot, kad birių produktų šepetėlius reikia laikyt vos ne už paties galo, taip mažiau kontroliuosit judesius ir priemonė geriau sklaidysis?

Foundation Brush mano BB kremą paskirsto itin plonu ir tolygiu sluosksniu.


Mano favoritai, kuriuos naudoju nuo pirmos rinkinio gavimo dienos - Foundation Brush, Maxi Face Brush, Basic Blending Brush ir Lip Brush. Iki šiol neturėjau lūpų teptuko, o dabar naudoju kasdien!

Ar šio rinkinio visiškai pakanka? Taip, tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. Man iki pilnos laimės dar trūktų highlighterio šepetėlio, o rinkinio Blusher Blush man kiek tankokas nei norėčiau, esu pratusi prie labiau pūstų šepetėlių skaistalams, šis tepa labiau pigmentuotai, bet vėl - tai mano asmeninis pasirinkimas. Gamintojo aprašyme patikslinima, kad jis gali būti naudojamas ir highlighteriui, bet šio dar nebandžiau, mėgstu highlighterį dėlioti labai tiksliai. Panašiai ir su Slanted Blush Brush - labai tankus, todėl priemonių reikia nepadauginti.

Šepetėlių kainos - nuo 20,50 Eur iki 36,99 Eur. Už profesionalią kokybę verta ir mokėti, žinoma, ne kiekvienas gali sau leisti iš karto nusipirkti visą rinkinį. Tačiau investuoti net ir į kelis tokius šepetėlius verta, ypač skirtus akims. Jei akių šešėlių nenaudojat, tuomet tikrai patariu turėti didžiausią pudrai skirtą ir antakių šepetėlius, labai patiko jų tankumas. Gerais įrankiais makiažą kas rytą darytis - vienas malonumas, nereikia bijot, kad dienos bėgy pamatysi pudros dėmes ar neišsklaidytą bronzantą... Niekam nelinkiu!

Makiažo šepetėliai - ilgalaikė investicija. Juos reikia dažnai plauti, todėl jei pataupysit ir nusipirksit ne pačios geriausios kokybės, plaunant jie ims šertis, pūstis, praras formą. Svarbu atminti, kad natūralius šepetėlius reikia plauti švelniais specialiais prausikliais (blogiausiu atveju - šampūnu su šiek tiek natūralaus aliejaus) ir palikti džiūti arba gulinčius horizontaliai (šepetėlio galas su šereliais turėtų nesiliesti prie jokio paviršiaus) arba tiesiog pakabinti šereliais žemyn, kad į kotelį, kuriame suklijuoti šereliai, nepribėgtų vandens ir neatšoktų klijai. 


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą