2016/07/11

Sauso šampūno ABC: mano išbandyti + patarimaiSausas šampūnas, mano kuklia nuomone, - vienas geriausių grožio pasaulio išradimų. Atsimenu, kai jau atradau jį (gyvendama UK nusipirkau pabandytum travel size Batiste buteliuką), niekuomet nebesiskyriau. Naudoju kas antrą dieną, išbandžiau įvairių prekės ženklų, įvairių konsistencijų, metas pakalbėti apie šį must have produktą išsamiau. Sausas šampūnas - tai purškiama miltelių pavidalo priemonė, kuri sugeria galvos odos riebalus, atgaivina šukuoseną, suteikia apimties ir tiesiog leidžia ilgiau neplauti plaukų. Naudoti sausą šampūną - labai paprasta: papurški prie plaukų šaknų ten, kur plaukai labiausiai riebaluojas, leidi milteliams sugerti riebalų perteklių ir paprasčiausiai jį iššukuoji. Žinoma, nereikia tikėtis, kad plaukai atrodys lyg po plovimo, tačiau pratempti dieną kitą su šia priemone neplaunant plaukų - pats tas.

Sausų šampūnų šiandien yra visokių: tradicinių baltų, bespalvių, gelsvų, rudų (pagal plaukų atspalvį), su kvapais ir t.t. Šviesiaplaukės iš esmės per daug gali galvos ir nesukti - bet kuris sausas šampūnas iš esmės jums padės (tamsiaplaukės rizikuoja "pasipuošti" baltomis dėmėmis nuo balto sauso šampūno).  Sausus šampūnus gamina tiek drugstore, tiek prabangesni prekių ženklai, aš aprašysiu visus savo aprašytus, sudėliosiu juos tvarka nuo mažiausiai iki labiausiai patikusio.


Kardashian Beauty sausas šampūnas, nors ir brangokas (apie 14 eur), bet man visiškai nesuveikė. Itin smulkus, purškiant atrodo lyg plaukų lakas, bet iš esmės plaukų išvaizdos nepataiso. Žinoma, legendinis Kardashian plaukų priemonių kvapas - nepakartojamas, bet kvapu gyvas nebūsi, kas man riebalus pašalins?! Dabar naudoju jį tiesiog kaip tekstūros purškalą arba jei pastebiu, kad plaukai susiriebalavo juos susirišus - tiesiog papurškiu jau tiesiai ant surištų plaukų šaknų.


SYOSS sausas šampūnas - "Drogo" kategorija, todėl daug vilčių į jį nedėjau. Itin tankus, itin gausiai purškiantis ir dar gausiau paliekantis ant plaukų baltų miltų dėmės jei purški neatidžiai. Iš esmės savo darbą atlieka, bet yra itin intensyvus - tiktų nebent itin greit susiriebaluojančių plaukų savininkėms.

Kaina 4-5 EurBATISTE sausi šampūnai - klasika! Užtenka ilgam, savo darbą atlieka puikiai, tiesa, nesitikėkit lengvo purškelėjimo: stipriau paspaudus gausit tikro sniego ant šaknų! Man BATISTE labai patinka, jie nuolat atnaujina savo asortimentą, keičia kvapus, leidžia tiek mažas, tiek dideles (300 ml) pakuotes, o kainos ir kokybės santykis - vienas geriausių.


Kaina 4-5 Eur.

GOSH sausas šampūnas - vienas labiausiai man patikusių. Lengvas, beveik nematomas, puikiai sugeriantis riebalus ir nepaverčiantis plaukų kardinaliai matiniais. Gaila, kad labai greitai baigiasi, pakuotė man mažoka (150 ml).

Kaina 10,50 Eur.REF sausas šampūnas - na tiesiog nėr jam lygių. Pats smulkiausias iš visų mano išbandytų, bet kažkaip puikiai riebalus pašalinantis, apimties suteikiantis ir bene mažiausiai matinį efektą suteikiantis. Minusų kaip ir nėra, tik ne visuomet jį pasiseka rasti, greitai išperka!

Kaina 11 Eur.
Trumpa ABC:

-Sausą šampūną patariu purkšti trumpais paspaudinėjimais tiesiai ant šaknų iš kaip įmanoma toliau, beveik per visą rankos ilgį. Taip išvengsit baltų dėmių!

-Siūlau šampūną visuomet iššukuoti - taip jis tolygiau pasiskirstys, panaikinsit baltas miltelių dėmes.

-Pastaruoju metu daug kalbama apie sauso šampūno žalą, kadangi nesu galvos odos specialistė, pasakysiu tik tiek: nė vienos priemonės nerekomenduočiau palikti ilgiau nei 1 dienai. O tai reiškia, jei antrą dieną po plovimo naudojot sausą šampūną, kitą dieną geriau jau plaukus plaukit.

-Giliai valantis šampūnas taip pat privalo atsirasti jūsų lentynoje. Jis užtikrins, kad galvos oda būtų išvaduota nuo sauso šampūno ir formavimo priemonių likučių, o taip užkirsit kelią odos sudirginimui ir rimtesnėms problemoms.

-Ir, žinoma, saikas. Sauso šampūno tikrai nereikia tiek, kiek, pvz., plaukų lako, atminkit tai ir naudokit pagal paskirtį!


FACEBOOK
SNAPCHAT

2 komentarai:

  1. Sausu šampūnu visada naudojuosi kelionėse, nes taip sutaupau labai daug laiko, na, ir tam nereikia specialių patogumų. Dar visai neseniai išgirdau, kad yra panašus reikalas tokiais atvejais - šampūno kepurė - gal teko išbandyti? Man tai visiškai naujas dalykas, bet kaip suprantu, naudoti taip pat galima kelionėse ir pan., nes užtrunka tik 3-4 min. ir nereikia vandens.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kiek man teko bandyti tai nei vienas sausas šampūnas plaukams man netiko, nors tiesa jūsų minėtų nebandžiau dar nei vieno. Norėjau pabandyti kardashian beauty šampūną, bet nebepirksiu. Ačiū, kad pasidalinot nuomone. :)

    AtsakytiPanaikinti