2016/08/09

ARTISTRY Ramiojo vandenyno spalvų kolekcija: šešėliai, highlighteris ir blizgiai

Matot gerai - MĖLYNAS lūpų blizgis :)

Esu išbandžiusi tikriausiai ne vieną šimtą skirtingų kosmetikos priemonių ir vis dar manau, kad KIEKVIENAS prekės ženklas, nesvarbu, ar jis - prabangus, ar iš itin pigių grupės, turi bent vieną puikios kokybės produktą. Todėl niekada neturėjau nusistatymo prieš net ir negirdėtus prekės ženklus, man visuomet įdomu išbandyti ir atrasti kaskart vis kažką naujo. Su ARTISTRY, gerai visiems žinomam prekės ženklui AMWAY priklausančia dekoratyvinės kosmetikos ir veido priežiūros linija, susipažinau gal prieš dvejus metus. Tuomet panaudojau kažkurį jų veido kremą ir tiek. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau susiduriu su šiuo konsultantų, o ne parduotuvėse platinamu prekės ženklu ir įsitikinu, kad jis turi tikrai ne vieną dėmesio vertą produktą, bet apie juos - kitą kartą.

Pirmai pažinčiai su ARTISTRY kviečiu paskaityti apie naujieną - specialiai vasarai skirtą Ramiojo vandenyno spalvų kolekciją, kurioje rasite viską, kas padės įnešti į kasdieninio makiažo rutiną šiek tiek spalvų ir vasariško gaivumo.Kaip jau minėjau, ARTISTRY kosmetikos parduotuvėse nerasite, jį platina konsultantai. Tikriausiai esate bandę ne vieną AMWAY namams skirtą produktą, būtent AMWAY ir priklauso ARTISTRY ženklas. Sakot, kaip čia gali viena kompanija ir priemones namams, ir kosmetiką gaminti? Pasirodo, gali! 

Svajingo pavadinimo Ramiojo vandenyno spalvų kolekciją sudaro chameleoniniai akių šešėliai, highlighterio paletę ir ypatingi, šaldantys lūpų blizgiai su įmontuotu veidrodėliu ir net šviesele! Apskritai man blizgių gyvenime gali ir nebūti - tiesiog nemėgstu šios priemonės, ji greitai "susivalgo", dažnai limpa, o aš mėgstu tokį makiažą, kurį užtepei ir pamiršai visai dienai (štai todėl taip mėgstu ilgalaikius matinius lūpų dažus, kurie gerai "prikimba"). Tačiau ARTISTRY Light Up privertė lūpų blizgių neignoruoti: sakykit, kaip galima ignoruoti MĖLYNĄ lūpų blizgį?! 


Tačiau, kaip matot nuotraukoje, visai jis ne mėlynas, labiau permatomas ir blizgus, o geriausia - vėsinantis, kas vasarai, manau, aktualu (tik gal ne lietuviškai visarai su visais plius 16...). Kitas mano išbandymui gautas atspalvis - žvilgus koralų. Vėlgi - blizgis kaip blizgis, tačiau man ši priemonė tiesiog nėra reikalinga. Verta turėti vien dėl veidrodėlio ir švieselės - pasidažysi ir tamsią naktį, labai patogu!


Jei blizgis man nereikalingas, tai be highlighterio aš negaliu. Turiu jų visokių tonų, visokių žvilgumų,  o štai ARTISTRY siūlo visą dabar labai madingo rose gold atspalvio 5 spalvų paletę 3D Face Powder. Galima naudoti po vieną spalvą arba nesukti sau galvos ir maišyti visas - suteiksit veidui sveiko švytėjimo, taip pat šią priemonę galima naudoti ir visam kūnui. Labai patiko priemonės pigmentacija ir žvilgumas, būtent jis ir lemia, ar highlighteris atrodys gerai. Akivaizdžiai matomi blizgučiai? Bėkit nuo tokios priemonės, kiek kojos neša! Geras highlighteris - smulkiai sumaltas, o užteptas žėri tolygiai, be atskirai pastebimų blizgučių. Būtent toks ir yra ARTISTRY highlighteris. Aš naudoju šviesiausią toną kaip highlighterį, o likusias spalvas - bendram spindesiui suteikti.
Čia reikėtų paminėti, kad ARTISTRY turi ir įdomią, bei, sakyčiau, ekologišką, priemonių dėžučių sistemą, šiek tiek primenančią ARTDECO. Jie parduoda atskirai pačias priemones ir atskirai - jų dėžutes, todėl tą pačią dėžutę galima naudoti skirtingoms priemonėms ir nereikia kaskart priemonei pasibaigus pirkti naujos, tereikia papildyti pačią priemonę, pvz. skaistalus. 

Tokios dėžutės pritaikytos ir akių šešėliams ARTISTRY Signature Color Eye Shadow Quad - Sunrise. Ramiojo vandenyno spalvų paletėje - keturi atspalviai, nuo šviesaus gelsvo iki rusvai žalsvo. Visi atspalviai - daugiau ar mažiau chameleoniniai, man įspūdingiausiai atrodo violetinis, kuris pavirsta į melsvą, ir tamsusis rusvas, kuris pavirsta į žalsvą. Dėžutėje spalvos atrodo niekuo neišsiskiriančios, bet vos jas pabandžius atsiskleidžia visas gėris: puiki pigmentacija, tolygus sklaidymasis ir, žinoma, chameleoniškumas. Tokios spalvos šią vasarą - itin madingos, jomis net ir visiškai nemokant dažytis (vieną spalvą užtepti tikrai mokėsit) galima susikurti įspūdingą įvaizdį. Na o derinant visas galima išgauti ir ryškų tropikų koloritą. 


Kaip jau minėjau, tai - toli gražu ne vienintelės mano išbandytos ARTISTRY priemonės. Jau greitai kviesiu susipažinto su šio prekės ženklo must have, kuriuos naudoju beveik kasdien. Ir pabaigai patarimas - nebijokit eksperimentuoti. Kartais mažai žinoma kompanija gali turėti tokių perlų, kurie prilygs daug daugiau kainuojantiems garsių prekės ženklų kūriniams!


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą