2016/08/10

HOLIKA HOLIKA Aqua Petit Jelly gelinės tekstūros BB kremas


Pamenat, prieš porą savaičių pasidalinau korėjietiškos kosmetikos siuntiniu blogo FB? Taigi, pagaliau galiu šį tą apie savo atradimus daugiau papasakoti. Iškart pasakau, kad pirmą kartą gyvenime naudojau korėjietišką kosmetiką, nors jau labai labai seniai norėjau kažką tokio pabandyti. Ir štai visai atsitiktinai benaršydama internete atradau www.mrwoo.lt - korėjietiškos kosmetikos e-parduotuvę, kur, įspėju, užsukus užsimanai VISKO, bent jau taip nutiko man :) Keletas priemonių jau mano kosmetinėje!

O šiandien papasakosiu apie savo pirmąjį korėjietiškos kosmetikos atradimą - HOLIKA HOLIKA Aqua Petit Jelly BB kremą.
BB kremai - jokia čia naujiena. Tuo labiau korėjietiški, juk būtent ten šio tipo priemonė ir atsirado. todėl buvo labai įdomu išbandyti autentišką gaminį.

HOLIKA HOLIKA - korėjietiškos kosmetikos, kuri išsiskiria ryškiais originaliais įpakavimais, kompanija. Pagrindinė kompanijos auditorija - jauni stilingi pirkėjai, kuriems HOLIKA HOLIKA siūlo jau klasika tapusius gaminius. Mano išbandytas Aqua Petit Jelly - BB kremas želė pavidalu. Tikrai, atidarius buteliuką atrodo, kad priemonę reikia pakratyti, suplakti, tačiau tai - visai nebūtina. Tokia konsistencija užtikrina, kad priemonė nesausins odos, ilgai išlaikys drėgmę ir elastingumą. Drėgmės suteikti turi ir sudėtyje esantis mėtų vanduo. Etiketė taip pat žada, kad priemonė gerai maskuoja netobulumus.Pirmas įspūdis - daug didesnė, nei tikėjausi, pakuotė. Pati pakuotė labiau primena kvepalų dėžutę nei BB kremą. Paprastai BB kremus randu tūbelėse, o štai čia - didelė dėžutė, joje - speciali aplikacijai skirta (beje labai standi) kempinėlė ir pati priemonė masyviame stikliniame buteliuke.

Naudojimas - paprastas: specialia dangelyje esančia mentele pakabini nedidelį kiekį priemonės (taip, pakabini, nes priemonė tikrai primena desertinę želė ir yra tiršta), paskirstai pirštais ant veido, o užbaigi pridėtąja kempinėle. Kempinėlę naudojau kaip beauty blenderį - poveikis panašus, tiesa, ši - daug standesnė. Iš pradžių priemonė atrodo gana pigmentuota, bijojau, kad nesisklaidys, tačiau visai be reikalo - sklaidosi puikiai, visiškai susilieja su oda ir tikrai palieka drėgnos, net vėsios, odos pojūtį. Man puikiai išsisklaido ir pirštais, su kempinėle - papildomas žaidimas, bent jau man. 


Žinoma, viena geriausių korėjietiškos kosmetikos savybių - itin šviesūs, lietuvaitėms taip reikalingi, atspalviai. Pvz. aš dažnai net ir šviesiausius makiažo pagrindus turi skiesti šviesinančiu skiedikliu, nes mano oda - itin šviesi. Azijos rinka pamišusi dėl šviesios odos, jie odos baltumą saugo visais įmanomais būdais, todėl vos ne baltos priemonės veidui - normalu. Ir nors Aqua Petit Jelly ant rankos atrodo toli gražu ne balta, man, visiškai baltaveidei, ji tinka puikiai, nes sklaidosi iki nematomumo, o tai reiškia, kad maskuoja ji minimaliai. 

Kaip matot, priemonė puikiai sklaidosi ir paslepia raudonį.


Retai taip būna, bet priekabių priemonei neturiu. O kur dar SPF 20 PA++, užtikrinantis apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių! Jei ieškot geros priemonės kasdienai, labai rekomenduoju. Nesausina odos, gerai prikimba, visą dieną nekeičia atspalvio, tiesiog geras pagrindas neturinčioms didelių odos problemų.Nežinau, ar man labai patinka pati pakuotė (baigiantis priemonei gali būti sunku iškrapšyti likučius, plius pakuotė ganėtinai masyvi), tačiau 40 ml - tikrai geras kiekis (daugelis mano bandytų - ne daugiau 30 ml), tiršta konsistencija leidžia priemonės nepadauginti ir sklaidant pirštais nešvaistyti kempinėlėmis ir teptukais. 


HOLIKA HOLIKA Aqua Petit Jelly BB kremas - 14,95 Eur 
Įsigyti galima www.mrwoo.lt

FACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras:

  1. Dėkui už įrašą, dabar žinosim kur ieškoti korėjietiškos kosmetikos!

    AtsakytiPanaikinti