2016/08/09

Pirmas įspūdis: MAYBELLINE vasaros pabaigos naujienos

|

Jei ne pirmą kartą užsukate į www.vytine.blogspot.com tikrai žinot, kad vertinu kokybę, o ne kokybę. Todėl dažnai iš visų pasirodžiusių naujienų daug kas lieka neaprašytos, nes arba praeina nemažai laiko ir jų jau nebegalima vadinti naujienomis, arba dėl kiekio jos tiesiog nusistumia į antrą planą. Todėl nuo šiol kviesiu su visomis grožio pasaulio naujienomis susipažinti "Pirmo įspūdžio" rubrikoje. Čia trumpai apžvelgiu, kokį pirmą įspūdį paliko grožio naujienos.

Šįkart - MAYBELINNE NEW YORK vasaros pabaigos (kaip liūdna, tiesa?) naujienos: Color Sensation matiniai lūpų dažai (naujas nude atspalvis Clay Crush), per 60 sekundžių išdžiūstantys Colorama nagų lakai, kvepiantys, itin drėkinantys lūpų blizgiai su skoniu Baby Lips ir The Colossal Kajal 12H Extra Black išsukamas ilgai išliekantis akių pieštukas.
Taigi, pirmas įspūdis:

Lūpų dažai - puikiai, tiesa, šiek tiek sausoki, bet spalva labai graži, tokia plytinė nude. Laikosi, kaip ir visi neilgalaikiai lūpų dažai, kol nenuvalgai. Kaip tik turiu nuotrauką, iškart išpakavus pasidažiau:Blizgiai - kvepia kažkuriais saldainiais iš vaikystės, tie, kur su įdaru būdavo, uogų skonio. Niekaip neprisimenu :) saldus skonis, limpa minimaliai, lengvai žvilga. Man blizgiai nereikalingi, jų nemėgstu, bet šie - toli gražu nenervino.

Nagų lakai - užsitepiau po nagą pabandymui. Džiūsta tikrai greitai, o, ir panašu, kad užtenka vos vieno sluoksnio, dengiasi gerai. Parašysiu, kaip laikys.

Akių pieštukas - žada, kad turi laikytis 12 valandų. Atspariausias iš mano išbandytų akių pieštukų - Urban Decay 24/7, o šį pabandžiau ant rankos - stipriai trinant kurį laiką laikosi, gal, žiūrėk, bus patvarus? 


Tai tokios šįkart greitos Maybelline New York naujienos, išsamiau jas aprašysiu įprastose apžvalgose. O jūs pasakykit, kaip jums toks greitų naujienų formatas? <3 p="">


FACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras:

  1. Baby lips blizgį turiu jau nuo birželio, tai gal jau ir ne visai naujiena :) Šiaip visai nieko būtų, nelipnus (mane labai nervina, kai prie lūpų limpa plaukai), bet man nepatinka tas nenatūralus saldumas.

    AtsakytiPanaikinti