2016/09/25

Korėjietiška kosmetika: HOLIKA HOLIKA Dodo Cat BB kremas kempinėlėje


Kas ten per daiktas su katinuku?, - rašėt  jūs, vos tik pasidalinau nuotrauka su www.mrwoo.lt naujienomis. Ogi BB kremas su highlighteriu! HOLIKA HOLIKA Dodo Cat BB kremas - tai pagalvėlėje esantis itin šviesus BB kremas su didele UV apsauga (net SPF50+ / PA+++, retai rasi makiažo pagrindą su tokia stipria apsauga nuo nuo saulės), o kartu esančioje baltoje pėdutėje - highlighteris, tačiau ne blizgus, o labiau šviesinantis ir spindintis be akivaizdžiai matomų blizgių dalelių. Ne vienas kosmetikos gamintojas per pastaruosius metus pristatė makiažo pagrindus kempinėlėje (tai užtikrina tolygesnį priemonės paskirstymą), bet iš tikrųjų pirmosios tokio tipo priemonės pasirodė korėjietiškos kosmetikos lentynose. Neslėpsiu - labai norėjau išbandyti, nes korėjiečių oda turėtų būti įtraukta į pasaulio stebuklų sąrašą.Taigi, įpakavimas. Specialaus leidimo pakuotė su katinuku - kompanijos HOLIKA HOLIKA ir menininkės Audrey Jeanne bendras darbas. Tas pats produktas turi dvi skirtingas pakuotes: rausvą ir žalsvą, galit rinktis, kuri jums mielesnė. Man, aišku, rožinė :) Tiesą sakant, visų cushion tipo makiažo pagrindų pakuotės - labai panašios forma: apvalios, viduj - veidrodėlis ir speciali plokščia kempinėlė su juostele pirštams užkišti. Tiesa, Dodo Cat kempinėlė - pati švelniausia iš mano išbandytų: puikiai dengia odą itin plonu sluoksniu ir ja naudotis paprasta net ir makiažo naujokėms.

Šį BB kremą galima naudoti trimis būdais: be highlighterio, sumaišius su highlighteriu ir highlighterį tepant atskirai.


Aš naudoju antrąjį būdą, abi priemones tepu kartu. Nuotraukoj matyti tikrieji atspalviai, abu puikiai sklaidosi ir dengia itin plonu sluoksniu. Pabrėžiu - ITIN PLONU, visgi tai - BB kremas, suteikiantis itin lengvą, beveik permatomą maskavimą. Todėl ši priemonė labiau tinka kasdienai, kai norisi tik vos vos suvienodinti veido atspalvį, užtikrinti apsaugą nuo saulės ir suteikti šiek tiek spindesio. Puiku, kad priemonėje nėra blizgių dalelių - kiek rinkoje galima rasti visokių BB kremų su blizgučiais, atseit turinčių suteikti spindėjimo, bet iš tikrųjų veidą paverčiančių disco kamuoliu... 

Žinot tą nenusakomą Instagram gražuolių "natūralų" spindėjimą? Tai vat tokį ši priemonė ir suteikia.Kas man įstrigo - asmeniškai norėtųsi, kad kempinėlė priemonės "pakabintų" daugiau - užtrunku, kol padengiu veidą, bet čia todėl, kad aš pripratus prie greito efekto, o šios priemonės paskirtis - itin plonas sluoksnis. Atspalvis - idealus, šviesus, Lietuvoj tokių reikia ilgai paieškoti. O sumaišius su highligheriu jis dar pašviesėja, tai artėjant žiemai ir blunkant įdegiui - itin aktualu. 

Kaip matot, skruostai spindi, bet neblizga - idealu dienai.


Ir pabaigai  - kaina. 27,99 Eur už BB kremą ne vienam gali pasirodyti nemaža suma, tačiau aš manau, kad būtent už šią priemonę tiek mokėti verta, ypač, jei jums reikia lengvai naudojamos priemonės, kuri atstotų tiek makiažo pagrindą, tiek apsaugą nuo saulės, tiek highlighterį. Aš kasdien susiduriu su kosmetikos naujovėmis iš viso pasaulio ir galiu pasakyt, kad rasti SPF50 BB kremo pakuotėje - retas atvejis. Atitinkama to ir kaina :) 

Mano verdiktas - kokybė atitinka kainą, o šiaip tai - geriausia dovana kosmetikos fanei, kuri, atrodo, visko turi ir visko mačiusi. Sakykit ką norit, prieš tą katinuko pėdutę susileistų kiekviena :)


HOLIKA HOLIKA Face2Change Dodo Cat Glow BB kremas kempinėlėje - 27,99 Eur. Įsigyti galima www.mrwoo.lt.
FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą