2016/09/12

REF 343 Silver sidabro atspalvį suteikiantis šampūnas


Visos, kurios nuolat dažo plaukus, tikrai žino, kad saloninis rezultatas išlieka vos keletą plovimų: jei nori dažytų plaukų spalvą išsaugoti, būtina naudoti specialiai tam skirtas priemones. Kiekviena spalva savaip kaprizinga, bet šviesinti plaukai - kaip mažas vaikas, nuolat reikalaujantis dėmesio ir priežiūros. Nuo tada, kai pradėjau plaukus šviesinti, mano vonioje apsigyveno violetiniai, rusvus tonus šalinantys šampūnai. Bandžiau ne vieną (MATRIX So Silver šampūnas, JOHN FRIEDA Sheer Blonde šampūnas), bet iki šiol nė vienas nebuvo vau. Bet pastaruoju metu naudojamas REF 343 Silver šampūnas - rimtas kandidatas į "tikrai pirksiu dar kartą" kategoriją.Tiems, kas nežino, kas yra violetinis šampūnas, trumpai papasakosiu. Plaukų šviesinimas - paprasčiausias pigmento iš plaukų išėmimas. Ir štai, kai pradedi išiminėti pigmentą, lyg kokie nemalonūs prisiminimai į dienos šviesą pradeda lįsti visi nesėkmingi (bet sėkmingai uždažyti) dažymai, tikrasis plaukų pigmentas, ir, žinoma, nelaukiamieji ryži atspalviai. 

Pašviesinti - pirmas žingsnis, kad spalva būtų tokia, kokios reikia, plaukus būtina tonuoti. Ir štai čia prasideda amžina daina: tonavimas - trumpalaikis dalykas, nuolat plaukus plaunant, formuojant, maudantis baseine ir t.t. tonavimas blunka ir plaukai vėl pasipuošia ryžais tonais. Toms, kurios negali kas savaitę bėgioti tonuoti plaukų (o ir plaukams tai ne pats geriausias užsiėmimas), ir skirtas violetinis šampūnas, kuris veikia kaip silpnas tonuoklis: violetinė spalva yra priešinga oranžinei, todėl ji taip puikiai visus ryžumus ir užmaskuoja.
Ką jau spėjau atrasti naudodama violetinius šampūnus, tai yra tai, kad kuo priemonė tamsesnė, tuo didesnis efektas. REF šampūnas - beveik juodas, prisotintas violetinių pigmentų. Pagal etiketę jį reikia palaikyti 5 minutes ant sudrėkintų plaukų, bet aš jį naudoju savaip. 

Mano plaukų stilistas patarė violetinį šampūną tepti ant sausų plaukų ir palaikyti kokį pusvalandį, tuomet galima tikėtis tikrai gero efekto. Žinoma, po to tiesiog būtina naudoti drėkinančią kaukę, nes violetiniai šampūnai plaukus ganėtinai sausina. 

Kai turiu laiko, naudoju taip: išsitepu plaukus violetiniu šampūnu ir pabūnu pusvalandį. Jis nevarva, susigeria, todėl nebaisu, kad prilašės po visus namus. Tada plaukus išplaunu (papildomai šampūno nebepilu), ant nusausintų užtepu kaukę ir išdžiovinu. Spalva - švaresnė, šviesenė, o rusvų atspalvių - akivaizdžiai mažiau. Be to, šio šampūno sudėtyje yra tamanų aliejaus, kuris neleidžia plaukams išsausėti. Mano būdu nerekomenduoju vadovautis toms, kurių plaukai - beveik balti ir itin trapūs. Plaukams galit pakenti ir jie nusidažys levandų atspalviu. Kuo šviesesni plaukai, tuo geriau jie "geria" tonavimą.

Beveik pabaigiau pirmąjį savo REF Silver buteliuką ir neabejoju, kad jį naudosiu ir toliau. Kol kas tai - geriausias mano išbandytas violetinis šampūnas, kuris tikrai veikia, kurį paprasta naudoti, o geriausia - išsiplovus plaukai nebūna neiššukuojami ir sausi kaip šiaudai. Maža detalė - šis šampūnas - tolygaus tono, nėra jokių blizgių dalelių, todėl plaukai padengiami ir tonuojami tolygiai.

REF Silver - 11 Eur. REF produkcijos įsigyti galite www.inhair.lt


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą