2016/09/18

Strobingas ir kontūravimas: SLEEK, MAKE UP FACTORY ir PUPAO kontūravimas dar madingas? Tokio klausimo sulaukiau praėjusią savaitę. O blakstienas dažytis madinga?, - atsakiau. Kontūravimas - tai ta iliuzija, kad turim išraiškingus skruostikaulius, siauresnes nosis, proporcingesnes kaktas ir t.t. Nemanau, kad jis kada išeis iš mados, žinoma, keičiasi jo ryškumas, technikos ir priemonės kontūravimui sukurti. O kur dar šviesiausių dalių ryškinimas arba strobingas... Abi technikas naudoju kasdien, pagalvojau, kad jums bus įdomu sužinoti viską, ką aš žinau apie kontūravimą ir strobingą.Ta proga parinkau tris dėmesio vertas paletes: PUPA karštą naujieną, Ready 4 Selfie kontūravimo ir strobingo paletę, MAKE UP FACTORY Duo Contouring Powder presuotą kontūravimo pudros duetą ir SLEEK Soltice highlighterio paletę.Taigi, kontūravimas. Pirmiausia tai - šešėlio iliuzijos sukūrimas, giliausių veido vietų tamsininimas. Tačiau nepainiokite kontūravimo su bronzantu - bronzanto darbas - sukurti saulėje įdegusios odos iliuziją, kontūravimo - veidą formuoti. Todėl jei norit kokybiško kontūravimo, bronzantas tam netiks. Kas mokėtės dailės mokykloje tikrai žinosit, kad šešėlio tonas yra priešingas šviesai: jei šviesa - šilta, jos metamas šešėlis bus šaltas ir atvirkščiai.

Todėl LABAI SVARBU, kad kontūravimo priemonės tonas būtų šaltas, tik taip veidas atrodys natūraliai. Sakau iš patirties: ne viskas, kieno etiketėje parašyta "kontūravimas", yra šalto atspalvio. Prieš pirkdamos priemonę būtinai ją išbandykite įvairiose šviesose.

Kaip matot, PUPA paletėje - 4 tonai: švytintis highlighteris, matinė pudra šviesinimui, šaltas tonas kontūravimui ir šiltas - bronzanto. Akivaizdu, kad PUPA pagalvojo apie viską: ir apie švytėjimą, ir apie kontūravimą, ir apie spalvos suteikimą. Nėra kur suklysti!

Aš šią priemonę naudoju taip: pirmiausiai kontūruoju giliausias skruostų vietas, tuomet veido kontūrą (ypač - prie plaukų augimo linijos), jei netingiu - ir nosį pasikontūruoju. Tuomet šviesiu atspalviu perbraukiu kaktą, nosį, iškiliausias skruostikaulių vietas - labai gerai išsklaido tamsesnio tono kontūrus. Šiltas bronzantas - ten, kur paprastai nudegam saulėj: nosis, skruostų vidurys ir kakta. Taip veidas atrodo natūraliausiai.

Iš visos paletės mažiausiai patinka highlighteris, man jis per blizgus, matomos atskiros blizgios dalelės. Bet likusios 3 spalvos - tiesiog super, šios paletės visiškai užtenka visiems gyvenimo atvejams.Paprastesnis variantas -  MAKE UP FACTORY dviejų spalvų priemonė. Turiu ir kreminį jos variantą, presuota pudra patinka labiau. Viskas paprasta: gilioms vietoms - tamsus, iškilioms - šviesus atspalvis. Atkreipkit dėmesį, kokia šalta ir ne per daug tamsi spalva - tai itin svarbu, jei nenorit pasipuošti dėmėmis... Pigmento - tik tiek, kiek reikia, ši paletė itin tiks pradedančiosioms, ja taip pat galima formuoti ir akis!

Spindi žandas highlighterio palytėtas!

Ką pasiimčiau į negyvenamą salą? Žinoma, kad highlighterį! Tai - mylimiausia mano makiažo priemonė, paverčianti nuovargio prislėgtą veidą švytinčiu ir pailsėjusiu! Viešėdama UK tiesiog  negalėjau nenusipirkti daugelio išgirtos SLEEK paletės, skirtos highlightinti. Net 4 atspalviai, ant dėžutės surašyta, kur kurį tept, bet aš mėgstu improvizuot. 

Pirmas atspalvis - kreminis, pagal instrukciją skirtas antakių kaulus blizginti. Jo beveik nenaudoju, man highlighterį patogiau tepti teptuku. Beje, įsigijau ir specialiai highlighteriui skirtą ECOTOOLS vėduoklės formos šepetėlį - gyvenimas tiesiog pagerėjo iš esmės! 

Violetinis tiks itin šviesią odą turinčioms, gelsvas - universalus, o rusvas gražiai atrodo aplink lūpas. Nuo pat įsigijimo naudoju kiekvieną dieną ir nežadu nustot! Nors apie SLEEK tenka girdėti ir ne pačių geriausių atsiliepimų, bet ši paletė man - be priekaištų. O ir kaina draugiška, aš mokėjau 10 svarų, tiesa, su akcija. 

Jei esat kontūravimo naujokės patarčiau pradėti nuo kažko paprasto, kad ir MAKE UP FACTORY varianto. Matysit, kur norisi kontūruoti, kur norėtųsi paspindinti, tuomet galima pasidairyti ir highlighterio. Net jei manot, kad čia - ne jums, per sudėtinga ir t.t., tiesiog pabandykit prie kurio nors stendo parduotuvėje - juk neskaudės, o gal atrasit kažką tinkamo! Makiažas - amžinas žaidimas, juk visada galima nusivalyt ir pradėt iš naujo :)FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą