2016/09/28

URBAN DECAY Vice lūpdažiai: ŠIMTO atspalvių kolekcija


Nuo tada, Lietuvoje atsirado URBAN DECAY parduotuvė, iš savo grožiu besidominčios aplinkos ir tegirdžiu, kokius UD gaminius kas išbandė. Nuo NAKED palečių iki All Nighter makiažo fiksavimo purškalo - visame pasaulyje garsūs URBAN DECAY gaminiai puikiai įsitvirtino ir mūsų šalyje. Tačiau ši savo drąsa, maištingu įvaizdžiu ir dėmesiu gyvūnų teisėms garsi įmonė vis dar sugeba nustebint pačiais netikėčiausiais dalykais. Na kur jūs daugiau matėt ŠIMTO atspalvių lūpų dažų kolekciją, pristatytą vienu kartu? Čia kaip kokia Beyonce, kuri metus slapčia įrašinėja, o paskui per vieną dieną išpublikuoja ne tik albumą, bet ir atskirus vaizdo klipus visoms dainoms.

URBAN DECAY Vice lūpdažiai - 100 atspalvių ir 6 skirtingų padengimo tipų: MEGA MATTE (visiškai matinis), COMFORT MATTE (šiek tiek kreminis matinis), CREAM (kreminis), METALLIZED (žėrintis, su perlų dalelėmis), SHEER (skaidrus su atspalviu) ir SHEER SHIMMER (beveik permatomas su intensyviu žvilgesiu). Kai kurie atspalviai jau ir seniau egzistavo UD paletėje, kai kurie - visiškai nauji, pristatyti kartu su 100 atspalvių kolekcija.Į mano rankas pateko 5 labai skirtingi atspalviai:
(iš kairės nuotraukoje)

Pandemonium (visiškai matinis)
Firebird (kreminis)
714 (visiškai matinis)
Backtalk (šiek tiek kreminis matinis)
Big Bang (žėrintis)

Nieko nenustebinsiu pasakydama, kad labiausiai patiko Backtalk ir 714 - klasikiniai nude ir kraujo raudonumo tonai. Mėgstu matinius lūpdažius, tiesa, ne visi jie atitinka lūkesčius - kartais matiniai lūpdažiai sausina, traukia lūpas, todėl gamintojas turi sudėtingą užduotį: sukurti matinį produktą, kuris dar ir nedžiovintų. Na, maždaug sausą IR drėkinantį...

\
Firebird atspalvis - puikus ryškesnis akcentas neutraliam makiažui


Bet URBAN DECAY net ir mega matiniai atspalviai - be priekaištų: ilgai išlieka, tolygiai tepasi, turi daug pigmento ir nedžiovina. Bet ką aš pastebėjau - jei norit, kad matiniai ir pusiau matiniai atspalviai tikrai atrodytų aksominiai, juos būtina nuspausti servetėle.

Mano vienas mėgstamiausių - Backtalk 

Ryškesnis variantas su 714

Kai kurie kolekcijos atspalviai - puikiausi kasdieninio makiažo palydovai, tačiau yra ir tokių, kurie skirti tam tikriems įvaizdžiams ar progoms. Tiek labai tamsūs, tiek itin spindintys, manau, turi rasti savo auditoriją, bet puiku, kad URBAN DECAY sutekia galimybę rinktis ir RASTI tai, ko reikia. Net jei tai - mėlynas matinis ar žėrintis baltas lūpdažis. Juk makiažas - kūryba!

Pabaigai turiu vieną patarimą: jeigu nežinot, nuo kur pradėti savo atspalvio ieškojimą, išbandykit specialiai Vice lūpdažiams sukurtą nemokamą programėlę (galima siųstis iš ČIA). Tai čia visai pradžiai. O jei norit išbandyti gyvai - keliaukit į Vilniaus Akropolio Douglas ir pabandykit tai, ko, galbūt, niekad nemanėt bandyti. 


Man konsultantė pasiūlė štai tokį tamsiai rudą Disturbed atspalvį. Niekad pati nebūčiau bandžius, o be reikalo!URBAN DECAY Vice lūpų dažai - po 19,99 Eur.
FACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras: