2016/10/09

HOLIKA HOLIKA Magic Pole Mascara 2X Long & Curl blakstienų tušas: pasirodo, mane dar yra kuo nustebinti!


Blakstienų tušas - dažniausiai naudojama ir, bent jau man, sunkiai įtinkanti makiažo priemonė. Tiek daug iš jo reikalauju: ir kad ilgintų, ir kad riestų, ir kad apimties suteiktų, ir kad nebyrėtų, ir kad lengvai nusivalytų... Todėl kai jau randu gerą, perku jį tol, kol,(dažniausiai - labai gaila) jį atnaujina ar visiškai išima iš prekybos. Dar neseniai su mama apraudojom netikėtai iš prekybos prieš keletą metų dingusį nerealųjį MAYBELLINE Define A Lash... MAYBELLINE atstovai, jei skaitot, sugrąžinkit, pirksim dėžėm!

Apie korėjietiškos kosmetikos HOLIKA HOLIKA gaminį Magic Pole sužinojau naršydama www.mrwoo.lt - labai įdomi pasirodė jo forma, miela pakuotė ir faktas, kad jis lengvai nusivalo vien 38 laipsnių temperatūros vandeniu. Privalėjau išbandyti!
Magija prasideda jau nuo dėžutės - viduje rasite burtažodį!


Akivaizdu, kad Magic Pole primena garsųjį GIVENCHY blakstienų tušą "Phenomen" su burbulu - jo nesu bandžiusi, todėl palyginti negaliu. Šepetėlio gale - burbulas su šereliais, kuriuo patogu dažyti blakstienas akių kampučiose ar jas atskirti. 


Žinoma, galima nevargti ir tiesiog dažyti įprastai ilgąja šepetėlio dalimi. Aš dažau abiem: pirmiausiai ilgesne dalim padengiu viršutines blakstienas, tada jas atskirai padažau bumbulu, juo taip pat dažau ir apatines blakstienas, taip man mažiau išsitepa oda aplink akis. 

Efektas - tikrai vertas dėmesio. Kaip ir žada aprašas, tušas ir ilgina, ir riečia. Tiesa, reikia jį gerai išskirstyti - po vieno brūkštelėjimo akivaizdaus efekto nesitikėkit. Tačiau pasistengus ir naudojant burbulą galima susikurti tikrai įspūdingas blakstienas. 


Ilgos ir natūraliai atrodančios blakstienos - na ko daugiau norėti?


Nors daug iš šios priemonės nesitikėjau - buvau tikrai maloniai nustebinta. Tušas visiškai nebyra, yra ilgai išliekantis ir... tikrai nusivalo tik su šiltu vandeniu. Bandžiau valyti ir miceliniu vandeniu, ir vandeniui atspariam makiažui skirtu valikliu - nė iš vietos. O štai po dušu - jokių problemų, lengvai netepdamas nusivalo veidą pakišus po šilto vandens srove. Paprastai makiažą nusivalau prieš lipdama į dušą, bet dabar grįžau prie savo seno įpročio makiažą prausti su prausikliu ir jokių sunkumų tai nesukelia.

Naudoju šią priemonę ilgiau nei 2 savaites ir nė karto nenusivyliau. Žinoma, nuvalymas galėtų būti paprastesnis, bet nepaisant to Magic Pole - vienas geresnių mano kada bandytų tušų!


HOLIKA HOLIKA Magic Pole blakstienų tušas - 12,95 Eur
Įsigyti galite www.mrwoo.lt
FACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras:

  1. Tas burbulas su šereliais puikus išradimas, aš dabar negaliu atsinaudot naujo loreal wings SCULPT http://groziodalia.blogspot.lt/2016/10/loreal-false-lash-wings-sculpt-akiu.html

    AtsakytiPanaikinti