2016/10/08

Pažintis su GHD plaukų formavimo prietaisais


Dabar pasirodysiu tuštučių karaliene, bet tik taip galiu pradėti GHD plaukų formavimo prietaisų apžvalgą: jei sužadėtuvių žiedų etalonas - Tiffany's, tai plaukų formavimo prietaisų prietaisai - GHD. 

Good Hair Day - tokia frazė slepiasi po pavadinimo raidėmis, šis prekės ženklas atsirado Didžiojoje Britanijoje. Nuo plaukų džiovintuvų iki šepečių, tačiau prietaisų ir įrankių tiek, kiek iš tikrųjų reikia ir kiekvienas jų turi labai aiškią paskirtį. Aš savo pažintį su GHD pradėjau nuo daugeliui neįprastos formos formavimo prietaiso GHD Curve Classic Wave Wand ir Oval Dressing Brush šepečio.Visos GHD žnyplės teturi vieną, įjungimo, mygtuką. Kaip čia taip? O kur temperatūrą nustatyti? Nereikia nieko statyti - GHD kūrėjai atrado, kad optimaliausia temperatūra, kuria galima efektyviausiai formuoti plaukus, mažiausiai jiems kenkiant - 185 laipsniai. Būtent tiek ir įkaista GHD žnyplės. Jokių papildomų plaukų šildymo ar tos pačios sruogos deginimo kelis kartus: užsukai, palikai 8 sekundes ir viskas!

GHD Curve Classic Wand - ovalo formos žnyplės (arba lazdelė, čia jau kas kaip vadina), kurių viršus platesnis už šonus. Ilgai mąsčiau, kam būtent tokios formos prietaiso reikia. Ir visai netikėtai atėjo eureka - juk forma primena kartu sudėtus du pirštus, ar kurių net pati Marilyn Monroe suko savo plaukus ir prisegdavo segtukais (apie tai prieš kelis metus esu rašiusi ČIA). Tikrai - efektas labai panašus: didelės apimties bangos. 

Į  vieną pusę garbanoti plaukai su GHD žnyplėmis. Po garbanojimo prisisegiau atvėsti, kad garbanos išliktų ilgiau.


GHD žnyplės labai gudriai pagamintos: jose taip sudėti kaitinimo elementai, kad visa sruoga šildoma tolygiai ir nereikia bijoti, kad galiukai nusvils greičiau. Taip pat jos turi neįkaistančius galiukus, už kurių patogu prilaikyti prietaisą kita ranka.

Kadangi pati garbanojimo technika labai paprasta, norėčiau tik pabrėžti, kad labai svarbu tinkamai susiskirstyti plaukus prieš šukavimą, nes jei bet kaip imsit sruogas, jos po sukimo nesušoks ir nepavyks pasiekti tų Holivudinių garbanų efekto. 

Iš tikrųjų tereikia nuspręsti, ar norit purių Holivudinių garbanų, ar labiau paryškinti patį garbanų raštą - jei nenorit, kad plaukai sušoktų, kiekvieną sluoksnį reikia garbanoti į skirtingas puses (pvz. plaukus prie kaklo sukti į kairę, tuomet kitą atskirą sluoksnį jau į dešinę ir t.t.) - taip sluoksniai, besisukantys į skirtingas puses, vienas kitą parems, nesušoks ir visai dienai turėsit ilgai išliekančią šukuoseną.

Į skirtingas puses garbanoti plaukai be prisegimo atvėsti - lengvos, natūraliai atrodančios garbanos.


O žinot, kur slepias Holivudinių garbanų paslaptis? Ogi tinkamam iššukavime. Vis matydavau Holivudo plaukų stilistų nuotraukas, kur jie po sukimo garbanas šukuoja ovaliniais šepečiais ir galvojau, kokį čia man tokio tipo susirasti. GHD kaip tik turi specialiai garbanoms iššukuoti ir glotniam plaukų sušukavimui skirtą Oval natūralių šerių šepetį. Jis labai atsargiai šukuoja sruogas, neleidžia plaukams veltis ir judesys po judesio išpurena garbanas.


GHD leidžia labai puikius lankstinukus, kuriuose aiškiai parodyti, kaip ir kokiais pristaisais susikurti tam tikro tipo garbanas. 

Susuki ir prisegi - auksinė taisyklė

Toks vaizdelis prieš garbanų iššukavimą

Stebuklingas Oval šepetys išpurena garbanas ir padidina jų apimtį

Manau, viena iš GHD sėkmės paslapčių - prietaisus lengva naudoti ne tik profesionalams, bet ir paprastai pasigražinti norinčiai liaudžiai. Dešimt minučių - ir plaukai jau sugarbanoti! 

KAM TINKAMIAUSIOS GHD CURVE CLASSIC WAVE WAND?

Būtent šios formos žnyples patarčiau rinktis toms, kurios nenori sukti galvos dėl garbanų tolygumo, svajoja apie didelę apimtį ir Victoria's Secret modelių garbanas. Tuo labiau, kad jomis galima susikurti ir sutarštytą šukuoseną, ir atkelti plaukus nuo šaknų.


Man pasisekė, kad kaip tik tuo metu, kai išbandinėjau GHD prietaisus, Lietuvoje lankėsi šio prekės ženklo trenerė Aili iš Estijos. Jos paskaitas organizuoja parduotuvė InHair, labai džiaugiuosi, kad gavau išskirtinį kvietimą iš arčiau susipažinti su GHD ir išmokti Aili rodomų triukų.

Aili demonstruoja, kaip GHD Aura plaukų džiovintuvu be apvalaus šepečio galima plaukams suteikti apimties.

Renginyje išskirtinai grožio blogeriams Aili pristatė visą GHD asortimentą: nuo džiovintuvų iki apsaugos nuo karščio ir parodė, kaip susikurti gal 20 skirtingų tipų garbanas. Atakavau Aili klausimais, nes man įdomu viskas: kaip susiskirtyti galvą, kad sutaptų garbanų raštai, kiek kremo nuo karščio tepti, kaip sukurti itin smulkias avytės garbanas ir t.t. Meistrė kantriai atsakinėjo į mano klausimus, rodė, kaip laikyti sruogas, kar sukant jos nesiveltų ir pagyrė mano sukimo techniką. Didžiulis įvertinimas, nes ši moteris vien tiesintuvu gali iš plaukų suraityti Eifelio bokštą! O sukau aš daug, negalėjau praleisti progos neišbandyti meistrės parodytų gudrybių!

GHD asortimentas, kurį galėjome išbandyti renginio metu.

Susikaupusi raitau Maženos iš Absentta blogo garbanas

Tai tokia mano pažintis su GHD. Planuoju išbandyti ir aprašyti kuo daugiau plaukų formavimo prietaisų, kad toms, kurios kaip tik ieško kažko naujo, būtų lengviau išširinkti. Juk viskas tik dėl jūsų, mielos mano <3 p="">


GHD Curve Classic Wave Wand - 189 Eur
GHD Oval šepetys - 28 Eur

GHD produkcijos galite įsigyti InHair parduotuvėse. www.inhair.lt

FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą