2016/10/23

Plaukų tekstūra ir apimtis: MATRIX, DAVINES ir L'OREAL PROFESSIONNEL naujienos


Bet kokie plaukai gali gerai atrodyti. Nesvarbu, daug jų ar mažai, ilgi ar trumpi, dažyti ar ne - įdėjus šiek tiek pastangų plaukų išvaizdą galima tikrai akivaizdžiai pagerinti. Man dažnai žmonės sako, kad oi, kaip man pasisekė, gamta davė daug purių plaukų. AHA, nejuokaukit :) Jei ne armija buteliukų vonioj, gražiosios Lietuvos sostinės gatvėmis vaikščiočiau kaip sulyta pelė. Kad mano plaukai gerai atrodytų, jiems reikia ne tik apimties, bet ir tekstūros, tam tikro sukibimo. Kadangi gaunu daug jūsų klausimų, ką šiuo metu naudoju plaukams, nusprendžiau daugiau papasakoti apie šiuo metu naudojamą trejetuką: DAVINES This Is A Dry Texturizer tekstūros purškiklį, L'OREAL PROFESSIONNEL Wild Stylers 60s Babe apimties suteikiančią purškiamą pudrą ir MATRIX Airy Builder tekstūros suteikiančias putas.
Mano nuomone, plaukų putos yra nepelnytai praradusios populiarumą. Seniai baigės tie laikai, kai buvo galima rasti tik plaukus sulipinančių sunkiai paskirstomų putų, kurias reikėjo tepti šukomis ant išplautų plaukų ir džiovinti šepečiu. Aš plaukų putas labai mėgstu, naudoju jas nuolat, tai - bene geriausia priemonė apimčiai suteikti džiovinimo metu. MATRIX Airy Builder - ne šiaip sau putos. Jas galima naudoti tiek šlapiems, tiek sausiems plaukams! Taip, perskaitėt gerai - šios putos plaukų nesulipina, todėl nereikia bijoti, kad plaukai pavirs sulipusiais knatais. 

Nebijokit MATRIX putų naudoti ir sausiems plaukams - taip paryškinsit kirpimo formą ir gniaužydamos paraitysit galus.


Labai nustebino itin lengva, visiškai nelipni plaukų putų tekstūra. Sakyčiau, kad tai - druskos purškalas plaukų putų pavidalu: vienu kartu plaukams suteikia ir apimties, ir tekstūros. Tiesa, pačios apimties man mažoka, tačiau kasdienai ji - ideali, nesvarbu, ar plaunat tą dieną plaukus, ar ne: lengva paskirstyti, greitai išdžiūsta, nepalieka žymių ir sulipimo, o plaukai įgauna akivaizdžiai daugiau masės. Patarčiau nebijoti skirstyti šią priemonę per visą plaukų ilgį, kartoju - tikrai nesulipins.Pripažinsiu, su DAVINES priemonėmis dar tik susipažįstu, todėl buvo labai įdomu, koks šios kompanijos tekstūros purškalas. Kaip sako mano mylima ir labai garsi plaukų stilistė Jen Atkin- tekstūros purškalas yra plaukų lako ir sauso šampūno kūdikis. Tai ši DAVINES priemonė, panašu, paveldėjo daugiau sauso šampūno genų :) Ganėtinai sausa priemonė, purškia daug miltelių, nors ant plaukų baltų dryžių ir nepalieka. Apimties suteikia, slidumą puikiai šalina, bet fiksuoja silpnai - idealiai tinka purių garbanų užbaigimui ar tiesiog kai norisi šviežiai išplautus plaukus surišti į uodegą ar kuodą - niekas neišslys ir visą dieną laikysis vietoje. 


O štai L'OREAL PROFESSIONNEL Wild Stylers 60s Babe - kasdieninis mano palydovas. Specialiai apimčiai prie šaknų skirta priemonė puikiai atlieka savo darbą: tereikia papurkšti ties šaknimis viršugalvyje ir ten, kur norisi daugiau apimties. Tiesa, jei jūsų vonios kambarys - nedidelis, būtinai atsidarykit duris, nes ši priemonė plačiai paskleidžia miltelius :) Labai laukiu, kol gamintojai sugalvos, kaip išspręsti šią problemą, nes paprastai visos purškiamos apimties priemonės mano vonią paverčia dujų kamera :D 


Vėlimas - atgyvena, dabar šaknis keliam purškiamom pudrom!Nujaučiu, kad maždaug šitoj teksto vietoj klausiat savęs, o tai kurią čia šitų priemonių rinktis? Ar būtinai reikia visų? Tikrai ne, čia aš kadangi išprotėjus dėl grožio naujienų, tai ir stengiuosi išbandyti visko kuo daugiau ir įvairiau, kad jums nereikėtų sukti ratų grožio priemonių parduotuvėse, o aiškiai žinotumėt, ko būtent jums reikia. Viskas priklauso nuo jūsų įpročių ir laiko, kurį galite skirti plaukams. Jei nemėgstat džiovinti su šepečiu plaukų visaip kilnojant, drąsiai galit rinktis MATRIX putas ir džiovinti kedenant pirštais. Jei po to dar norėsis apimties, galit pabandyti ir tekstūros purškalą. Atminkit, kad plaukų pamatas - tai, ką uždėjot po plovimo, o visos sausos priemonės - tik išorinis efektas. 


MATRIX Airy Builder - 11,70 Eur
DAVINES This Is A Dry Texturizer - 26 Eur
L'OREAL PROFESSIONNEL Tecni Art Savage Panache - 21 Eur

Šias priemonės galite įsigyti www.inhair.lt 


FACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras:

  1. Kaip suprantu, šios priemonės daugiau skirtos plaukų purinimui ir pakėlimui nuo šaknų. Man reikėtų atvirkštinio varianto, nes mano plaukai garbanoti ir labai labai pasišiaušę.. Gal gali ką nors patarti plauku prieziurai, kad jie taip nesiveltų, lengviau šukuotųsi, bet ir aišku nebūtų sulaižyti.. norisi natūralumo, bet maniškis natūralumas - tai tokia kątik iš miego pabudusi laumė :D

    AtsakytiPanaikinti