2016/11/09

BEYU makiažo bazės Healthy Glow ir Stay Matt


Rašau šį įrašą ir drebu, kad po jo parduotuvėse nebeliks mano neseniai atrasto slaptojo ginklo - BEYU Healthy Glow makiažo bazės. Aš ją naudoju kasdien, visas drauges ja dažau ir rezgu planą, kaip čia jos prisisandėliavus iki gyvenimo galo... Na, bet paminu savanaudiškumą ir pasidalinu viena nerealiausių per visą savo makiažo istoriją naudotų priemonių - makiažo baze, kuri suteikia nenusakomą švytėjimą. O švytėjimo nemėgstančios gali rinktis alternatyvą - matinį efektą suteikiančią BEYU Stay Matt. Apie jas ir pakalbėsim.
Iki šiol BEYU kosmetikos, galima sakyt, beveik išvis nenaudojau. Žinojau, kad tokia egzistuoja, tačiau nei bestsellerių, nei blogerių rekomendacijų nežinojau. Ir štai prieš daugiau nei mėnesį gavau išbandyti šias makiažo bazes. Ir, pasirodo, kai kažin ko nesitiki, gauni geriausią rezultatą!

Kairėj - Healthy Glow, dešinėj - Stay Matte


Kaip jau supratot, Healthy Glow man labai labai patiko. Įtariu, kad ji yra tobula Charlotte Tilbury Wonderglow kopija, bent jau pagal savo savybes. Tai švytėjimo suteikianti makiažo bazė, kuri išlygina odos paviršių, ilgiau išsaugo makiažą ir suteikia odai švytėjimo. Būtent - ŠVYTĖJIMO, o ne blizgėjimo. Oi, kiek aš esu bandžius visokių atseit švytėjimo priemonių! Daugelis jų - tiesiog skysti blizgučiai, kuriuos užtepus ant veido atrodo, kad įmerkei galvą į kalėdinių girliandų sandėlį. Tačiau BEYU bazė - be jokių pastebimų blizgių dalelių, labai skysta, puikiai sklaidosi ir suteikia patį natūraliausiai atrodantį švytėjimą. Puikiai tinka ir vokams - atrodys natūraliai švytintys ir nereikės vargti su šešėliais.

Spindžiu dieną, spindžiu naktį 


Aš šią priemonę kiekvieną dieną maišau į BB kremą ar makiažo pagrindą ir spindžiu nuo ryto iki vakaro. Stipresniam efektui galima naudoti ją kaip skystą highlighterį - tikrai nenuvils.Mano oda - mišri, todėl T zoną reikia gerai paruošti, kad po kelių valandų ji nepradėtų blizgėti. Ne vienas garsus makiažo meistras pataria rinktis makiažo bazes pagal veido zonas, todėl aš Stay Matte tepu tik ant T zonos. Tekstūra - šiek tiek silikoninė, bet labai gerai sklaidosi ir matinis efektas akivaizdus. Tiesa, niekas kol kas nenurungė URBAN DECAY Deslick kompaktinės pudros, kuri tiesiog blokuoja blizgesį, bet Stay Matt tikrai gerai odą išlygina ir jei jūsų oda nera labai riebi, tai puikus pamatas makiažui.

Šios priemonės - naujiena kosmetikos parduotuvių lentynose, todėl skubėkit jas apžiūrėti ir išbandyti. Kalėdom gal reikėtų pasidovanot kokį litrą Healthy Glow...

BEYU Healthy Glow - 19,90 Eur
BEYU Prime&Mattify - 19,90 Eur


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą