2016/11/07

HOLIKA HOLIKA Honey Sleeping Pack naktinė veido kaukė


Neturiu kantrybės priemonėms, kurių poveikio reikia laukti ilgiau nei 5 minutes. Na tiesiog negaliu ramiai išsidėti kokią kaukę užsitepus. Todėl pastaruoju metu itin pamėgau naktines veido kaukes, kurias užsitepi kaip veido kremą ir eini miegot. Naujausia išbandyta - korėjietiška HOLIKA HOLIKA naktinė veido kaukė su medumi ir Barbadoso vyšniomis.Kaip jūs įsivaizduot naktinę veido kaukę? Aš kažkodėl visada tikiuosi labai tirštos priemonės, kurią reikia storu sluoksniu užtepti, kad tikrai per naktį suveiktų. Todėl labai nustebau pamačiusi, kad HOLIKA HOLIKA kaukė - gelio tekstūros. Iš pirmo žvilgsnio priemonė atrodo labai lengva, tačiau vos atsidūrus ant odos ji gerai įsigeria, o oda pasidaro vos vos lipnoka (bet odos ji netempia, žinot tą lipnumą, kai kremas gerai prikimba).

Štai tokia kaukės tekstūra.

Kodėl apskritai ją pasirinkau? Etiketė žada, kad kaukė mažina odos raudonį, o ryte oda bus švelni ir minkšta. Barbadoso vyšnios - puikūs antioksidantai, todėl jos saugo odos imunitetą. Šią kaukę dažnai naudoju po veido šveitimo Clarisonicu, taip pat ji idealiai tinka ir kaklo odai. Galbūt ji man per gaivi kaip naktinė kaukė (o ir kvapas intensyvokas), bet ryte oda tikrai patrodo pailsėjusi ir drėgna. Mano oda nėra jautri ar linkusi į alergijas, todėl medus ir vyšnios manęs neišgąsdino, tiesa, nežinau ar jautresnės odos nealergizuotų.
Įtariu, kad ši kaukė gerai tiktų riebios odos turėtojoms, nes ji ir drėkina, bet tikrai odos neapsunkina. Man norėtųsi intensyviau drėkinančios priemonės. Ieškosiu toliau :)

HOLIKA HOLIKA Sleeping Pack Acerola naktinė kaukė - 12,95 Eur.
Įsigyti galima www.mrwoo.lt 


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą