2016/11/14

Makiažas: kas ir kaip - nauja rubrika!


Labai dažnai sulaukiu klausimų ne tik apie konkrečias makiažo priemones, bet ir visą makiažą - ką naudojau nuo A iki Z. Visi žinom, kad toli gražu ne iš balos tas gražumas, tai jei kiekvienam surašinėčiau, ką ir kaip tepiau, nelabai gal ir gyvent suspėčiau :) Todėl nusprendžiau bloge kartą per savaitę dalintis geriausio savaitės makiažo anatomija: nuo primerio iki highlighto - galbūt atrasit sau tai, ko iki pilnos laimės trūko?
Visai neseniai buvau tokioj situacijoj: atėjau į susitikimą be makiažo ir mano pašnekovas po kurio laiko paklausė, kam aš išvis dažausi, jei ir be makiažo atrodau OK? Nusijuokiau ir atsakiau, kokio velnio man atrodyti OK, kai galima eksperimentuoti, kasdien atrodyti kitaip, ir ne OK, o puikiai?!

Man labai nepatinka įsitikinimas, kad makiažas - tai kažkokia apgavystė, kad merginas per pirmą pasimatymą reikia vestis į baseiną, nuprausti ir tada jau tą grožį vertinti. Toli gražu nesutinku. Makiažas - kaip ir drabužiai, kaip ir papuošalai, batai, laikysena ir t.t. - mūsų įvaizdžio dalis. O įvaizdį kuriam tokį, kokį norim. Toli gražu ne visiems kasdien reikia ir norisi kontūruotis veidą, bet jei makiažas - tai, kas suteikia pasitikėjimo savimi, kas leidžia geriau jaustis nejaukioje aplinkoje ar nežinioje - kodėl gi ne?Jei gyvenu pagal šiokį tokį planą, gulti einu ne paryčiais ir neturiu keltis kokią 3 ryto į fotosesiją ar kokią kelionę, visada skiriu laiko makiažui. Kiek? Įvariai. Nuo 30 min iki valandos. Taip, dabar galit pradėti stebėtis, kaip tiek laiko galima maliavotis. Patikėkit, galima :) Bet aš tuo metu ir kavą išgeriu, ir YouTube naujienas pažiūriu, būna, ir kokį svarbų ankstyvą skambutį atlieku!

Žinot, kad aš išprotėjus dėl beauty pasaulio, tai viskas, kas su juo susiję man - kaip terapija. Nuolat mokausi, domiuosiu, tiriu, kaip čia koks lineris brėžtas, o pamačius naują grožio tendenciją ar kokią sensacija tapusią priemonę apima jausmas, kaip netikėtai sulaukus Kalėdų :)

Todėl nuo šiol pirmadieniais ieškokit makiažo: kas ir kaip? Kaip išduoda pavadinimas, pasakosiu, KĄ ir KAIP naudojau, kad sukurčiau pristatomą įvaizdį.

Pradėsiu nuo lengvo dieninio įvaizdžio su šiek tiek dramatiškomis akimis. Žinot, tas variantas, kai, atrodo, nieko nededi, o žvilgsniukas įgauna kilogramą dramos :)

Štai visas makiažo meniu"


Bazė/kontūravimas

HOLIKA HOLIKA Good Cera veido dulksna odai sudrėkinti - švelniau purškiančios priemonės nesu turėjus. Lyg rūkas buteliuke.
BEYU Stay Matt makiažo bazė. Išsamiau čia.
ARTISTRY Exact Fit makiažo pagrindas (šviesiausias atspalvis), sumaišytas su BEYU Healthy Glow makiažo baze (išsamiau čia)
NYX HD maskuoklis - labai pigmentuotas, gerai maskuoja.
ARTISTRY biri pudra (šviesiausias atspalvis).
SMASHBOX Step-By-Step Contour kontūravimo paletė: šaltas tonas - kontūravimui, šiltas - bronzantui. Vidutiniškai pigmentuota, labai įsijaust nereikia :)


Antakiai/akys

MAYBELLINE Master Brow pieštukas (Deep Brown atspalvis) - viena natūraliausiai atrodančių antakių priemonių.
MAYBELLINE Brow Drama antakių tušas (Dark Brown atspalvis) - naudoju kasdien nuo pat jo atsiradimo!
NYX šešėlių pagrindas - URBAN DECAY neprilygsta, bet kasdienai puikiai užtenka.
PUPA Pupart akių šešėlių paletė (du metaliniai rudi atspalviai) (išsamiau čia)
L'OREAL False Lash Wings blakstienų tušas - iš pradžių kiek lipino, šiek tiek panaudojus - vienas mėgstamiausių.
PUPA Vamp alyvinis blakstienų tušas (išsamiau čia).

Skruostai/lūpos

NYX Ombre skaistalai - ne per ryškūs, turi šiek tiek spindesio ir spalva šiltai persikinė.
SLEEK Highlight paletė (išsamiau čia)
PUPA Volume lūpų dažai (atspalvis 304) - kreminiai, labai lengvi, nusausinus galima sukurti pusiau matinį efektą.FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą