2016/11/08

PUPA riboto leidimo kolekcija Velvet Garden


Tikriausiai kraipot galvas is sprendžiat, kodėl aš, paprastai sugaudanti visas šviežiausias naujienas, su jumis šia PUPA kolekcija dalinuosi paskutinį rudens mėnesį. Ogi todėl, kad iki šiol nebuvau tikra, ką būtent apie ją norėčiau pasakyti. Tačiau susidėliojau sau visus taškus ir pagaliau pasakoju jums apie šią alyvinę liniją, su kurios priemonėmis nesiskiriu jau kuris laikas.
Makiažui naudotos PUPA priemonės: akių šešėliai Pupart, skaistalai Velvet Garden Blush ir lūpdažis I'm.


Jei jau PUPA išleidžia kolekciją, tai joje netrūksta nieko. Velvet Garden kolekcijoje - viskas nuo blakstienų tušo iki nagų lako. Dominuoja nude ir alyviniai, rausvi tonai. Aš dėl rausvos išprotėjau, nors kai pasirodė rausvų akių makiažų tendencija, maniau, kad visas pasaulis atrodys kaip susirgęs sloga. Oi kaip klydau!Pradėsiu nuo labiausiai patikusių priemonių. Vienareikšmiškai - ŠEŠĖLIAI! Manęs pigiais blizgučiais nepapirksi, aš užsimerkus galiu pajaust, ar vertas ko šešėlis, ar ne. Šie PUPA (yra net dviejų tonų paletės: nude ir alyvinė) šešėliai ojojoj kaip verti dėmesio. Paletėje - 9 spalvos, yra tiek matinių, tiek shimmer tonų. Puikiai tepasi, pigmentacija nuostabi, žvilgesys neatsilieka nuo Urban Decay NAKED blizgių atspalbių. Nemeluoju, traukiu šias paletes beveik kiekvieną dieną, nes ir tonus galima nesukant galvos derinti, ir tepasi lengvai, o ir laikosi nepriekaištingai. Bijau prisišnekėt, bet, manau, šie šešėliai tikrai keliaus į metų geriausių priemonių topą!Toliau, žinoma, lūpų dažai. Kas skaito mano blogą, žino, kad mano rankinėje garbingą vietą turi PUPA Stay Gold matiniai lūpų dažai. PUPA - viena tų kompanijų, kuri niekada nenuvilia savo lūpdažiais. Velvet Garden kolekcijos tamsiai alyvinis atspalvis 312 - kreminis, bet ne per blizgus, tolygiai tepasi, o nusausinus galima ir lengvą matinį efektą išgauti.


Nors kažkada kalbėdama su tarptautiniu BOBBI BROWN vizažistu Eduardo išgirdau, kad Žemėje turi būti tik juodas blakstienų tušas, o visi kiti apspalviai - nebent marsiečiams, šiuo teiginiu visiškai netikiu. Baklažanų spalvos blakstienų tušas yra magiškas: jo beveik nesimato, bet lietuviškai pilkšvos akys šalia jo atrodo smaragdiškai žalios! Patikėkit, žinau, ką sakau :) PUPA Vamp! alyvinis tušas - labai subtilus, vos pastebimas, bet siūlyčiau jį tepti ant kito blakstienų tušo, nes bent jau man vienas jis ne taip gerai laikėsi.Toms, kurios tingi žaisti su šešėliais, puikus išsigelbėjimas yra šitas vėlgi alyvinis PUPA Vamp! pieštukas, kurį galima išsklaidyti kitame gale esančia kempinėle. Aš juo brėžiu lengvą kontūrą, vėlgi - ši spalva mano akis verčia žaliuoti :) Tačiau ne viskas man iš šios linijos patiko. Štai skaistalai: puikus įpakavimas, spalvos dėžutėje atrodo gražiai, bet man tonai nelipo nors tu ką. Taip pat nagų lakas: ganėtinai ilgai džiūsta, nors dėl tos spalvos intensyvumo tikrai verta laukti. Rašau šią apžvalgą ir suvokiu, kad jau tuoj pasirodys kalėdinės kolekcijos, o PUPA šiuo klausimu visuomet pasistengia. Jau pradėsiu laukti! O jūs paskubėkit apžiūrėti Velvet Garden. Ypač tos, kur sau niekaip šešėlių nerandat. Šie - tiesiog puiki investicija!


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą