2016/12/03

1 lūpdažis - 3 dažymosi būdai


Nervinančių dalykų gyvenime tikrai netrūksta: pasibaigęs pienas į kavą, kažkur pasislėpę drabužiai, slidžios gatvės ar lietus neturint skėčio. Bet mane labiausiai nervina šimtą metų netvarkytos kosmetinės vaizdas. Nulūžinėję akių pieštukai, sutrupėję šešėliai, spalvą pakeitę blizgiai... Fui! Žinau, kad sunku skirtis su priemonėmis, kurioms kažkada išleidot galbūt paskutinius pinigus, bet, primenu, geriau turėtivieną gerą priemonę, nei dešimt nenaudojamų ir laikomų tik dėl sentimentų. O šiandien parodysiu, kaip turint vieną lūpdažį galima pasidažyti trimis skirtingais būdais!
Pastebėjau, kad universaliausi - pusiau matiniai/lengvai kreminiai lūpdažiai. Visiškai matiniai sunkiai sklaidosi ir juos reikia itin kruopščiai tepti. Šiam įrašui pasirinkau PUPA naujieną - VOLUME lūpdažį, kuris vizualiai didina lūpų apimtį (atspalvis - 304). Pastaruoju metu juo ir dažausi, tinka įvairiems įvaizdžiams ir padengimams.

Lip Tint būdas


Jeigu bent kartą gyvenime valgėt mėlynių ar kitų uogų, žinot, kaip po to atrodo lūpos. Būtent tas "po uogų"efektas dabar - itin madingas, o jį susikurti labai paprasta. Tereikia turimu lūpdažiu padažyti vidinę lūpų dalį lengvais judesiais ir spalvą išsklaidyti pirštais.


Jei lūpos sausos, pirmiausiai jas padenkit lūpų balzamu - lengviau sklaidysis.Antspaudo būdasMan šis būdas - pats geriausias, kai laiko nėra, o spalvos norisi. Paslaptis - lūpdažiu reikia ne braukti per lūpas, o spaudyti it antspaudu, taip sukuriamas itin plonas ir labiau matinis sluoksnis, kuris nesitepa ir jį lengva valdyti.
Tradicinis būdas


Čia jau nieko naujo - teptuku arba pačiu lūpdažiu dažom, kaip jau išeina :) Tik vienas patarimas - VISADA nuspauskit dažų perteklių popierine servetėle, bus mažiau terlionės ir spalva geriau atrodys. Jeigu norit itin ilgai išliekančios spalvos, tepkit plonais sluoksniais ir kiekvieną jų nuspaudinėkit servetėle.


Tai tiek šiandien patarimų. Tikiuosi, kad atrasite tą savo vienintelį lūpdažį ir išbandysit skirtingas jo variacijas :)
FACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras: