2016/12/10

GHD Gold Classic tiesintuvasNors dar nesu išbandžiusi absoliučiai viso GHD asortimento (tikiuosi pavyks!), bet dažnai sulaukiu prašymų patarti, ar tikrai verta mokėti nemažus pinigus už šio prekės ženklo plaukų formavimo prietaisus. Pasakysiu paprastai: jei gali sau leisti - GHD - geriausias sprendimas. Žinoma, yra ir daugybė kitų tiesintuvų, bet GHD - kaip koks Apple kompiuterių ir telefonų pasaulyje. Puikiai žinomas, brangus, bet vertas kiekvieno cento. Skirtumą tarp GHD ir bet kokių kitų žnyplių pajusit jau po pirmo naudojimo.
Šįkart išbandžiau ganėtinai klasikinį variantą - GHD Gold Classic  plaukų tiesintuvą. Apskritai tiestintuvas yra tobuliausias prietaisas plaukams. Juo galima įgyvendinti beveik visas plaukų idėjas: tiesinti, garbanoti, suteikti tekstūros, sukurti raštą, lengvas bangas, laužytas sruogas... Kai buvau GHD atstovės iš Estijos seminare, ji pasidalino savo nuomone, kad viską galima pasidaryti tiesintuvu, nebent tingi - tuomet jau gali rinktis konkrečiai žnyples, kūgines žnyples ir t.t. Aš visiškai šiai nuomonei pritariu ir pati šukuodama save ar modelius fotosesijose kitokį prietaisą nei tiesintivas išsitraukiu gal kartą per pusę metų!


Modeliui Karolinai Toleikytei fotosesijoje sukūriau Holivudines garbanas


Jau ne kartą rašiau apie GHD, bet jei kas tuos įrašus praleidot, pakartoju, kad GHD - tai Good Hair Day, britų kompanija, kurių gaminiai jau daugybę metų yra numeris vienas visame pasaulyje. GHD Gold Classic tiesintuvas turi keramines lengvai slystančias plokšteles, fiksuotą 185 temperatūrą (optimaliausiai formuojanti ir mažiausiai kenkianti plaukams), apsaugą nuo perdegimo (nenaudojamas išsijungia po 30 minučių), universalią įtampą (galima naudoti visame pasaulyje) ir karščiui atsparų padėklą. Bet visa tai - sausi tik faktai, kol nepabandai šio prietaiso pats ir įsitikini, už tą tuos eurus sumokėjai.

Esu bandžiusi ne vieną ir ne dešimt tiesintuvų, bet šis... To lengvo slydimo su niekuo nesupainiosi, tiek tiesinant, tiek garbanojant plaukai žvilga, nepraranda drėgmės, o aptaki tiesintuvo forma sukurta taip, kad garbanojant neliktų jokių keistų įlinkimų garbanoje.

Dar vienas pliusas - ganėtinai siauras tiesintuvo plotis, ši savybė leidžia garbanoti pradėti arčiau šaknų, su platesniais tiesintuvais tai padaryti sunku.Žinoma, tiesinti ar paprastai sukti man -  nuobodu, todėl labai svarbu, kad prietaisas būtų kuo universaliau panaudojamas. Su GHD Gold Classic - jokių problemų: nuotraukoje matote garbanas, sukurtas tiesiog vartant tiesintuvą į skirtingas puses. Pradedi nuo viršaus, brauki žemyn, užlenki į vieną pusę, vėl žemyn - ir į kitą pusę. Trumpesniems plaukams tai - idealus ir nesudėtingas variantas!


Nežinau, ar šįmet buvau tokia labai gera, kad Kalėdoms galėčiau tikėtis GHD tiesintuvo... Bet mielas Kalėdų seni, jei skaitai šį įrašą, sutikčiau priimti šitą tiesintuvą vietoj visų šventinių dovanų :) Šis prietaisas - investicija, ypač jei plaukų tiesinimas ar sukimas - jūsų kasdienybė. Tik nepamirškit apsaugos nuo karščio (GHD siūlo ir tokias priemones) ir galit kiekvieną dieną džiaugtis vis kita šukuosena!


Kaina - 189 Eur.
Ieškokite INHAIR parduotuvėse ir www.inhair.ltFACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras: