2016/12/01

Lapkričio mėgstamiausieji


Negaliu patikėti, kad jau gruodis. Atrodo neseniai vasarą palydėjom, o štai dabar jau metas galvoti apie Kalėdas... Gruodžio pirmoji - puikus metas apžvelgti priemones, kurių iš rankų nepaleidžiu jau kuris laikas. Vis neprisiruošdavau parašyti kiekvieno jų apžvalgos, todėl mėgstamiausiųjų santrauka - tiesiog idealus būdas juos visus pristatyti vienoje vietoje. Yra ir makiažo, ir veido priežiūros, ir priemonių plaukams - pradedam!


BIOTHERM Total Renew Oil aliejus-prausiklis

Šią BIOTHERM priemonę turiu jau seniai, bet intensyviau naudoti pradėjau gal prieš mėnesį. Tai - prausiklis aliejaus pavidalu, kurį sušlapinus jis suputoja. Nerealus sprendimas toms, kurios nori veidą švariai nuprausti, bet net dreba pagalvojusios apie odos tempimo jausmą, kai nuprausi veidą putojančia priemone. Taip, gaila, bet putos dažniausiai reiškia odą ir plaukus sausinančias sudėtines dalis, tačiau ši priemonė jokio sausumo pojūčio nesukelia, nealergizuoja ir gerai nuvalo makiažą. Patariama pirmiausia ją tepti ant sausos odos ir tolygiai paskirstyti, o tada sudrėkinti veidą, kad priemonė suputotų.BIOTHERM Blue Therapy Cream In Oil veido kremas

Na kas pastaruoju metu nematėt šios priemonės reklamos? Visi žurnalai rašo, galima mėginėlių užsisakyti ir t.t. Iškarta pasakau - tai brandesnei odai skirta priemonė, bet aš ją iš stalčiaus išsitraukiau, kai atėjus šalčiams mano veido oda labai išsausėjo, nuolat persekiodavo tempimo ir sausumo jausmas. Šis kremas - iš pažiūros lengvos konsistencijos, bet neapsigaukit, drėkina ir skaistina jis odą gerai, aš naudoju jį nakčiai jau gal dvi savaites ir pamiršau, ką reiškia odos tempimas.HOLIKA HOLIKA The Moment Rainy Rose Tree rankų kremas

Rankų kremas man privalo būti ranka pasiekiamas. Ir rankinėj, ir prie lovos, ir darbe, ir mašinoj... Bet retai pavyksta rasti tikrai gerą. Amžinas favoritas - THE BODY SHOP kanapinis, bet, pripažinkim, kvapelis jo tikrai ne kasdien džiuginia. Šį HOLIKA HOLIKA rankų kremą pasirinkau dėl... pakuotės gražumo. Žinau, labai profesionalu, bet, pasirodo, pataikiau! Lengvos konsistencijos kremas drėkina ilgam, kvapas neerzina, priemonė greitai susigeria ir nelimpa. Beveik pabaigiau pakuotę!

Ieškokit www.mrwoo.ltL'ERBOLARIO Acido Ialuronico paakių kremas

Paakėliai paakiai... Kiek jūs, vargšai, kenčiat! Kasdien turit atlaikyt maskuoklį, birią pudrą, o vakare - intensyvų blakstienų tušo nuvalymą... Iš čia - ir atsakymas, kada reikia pradėti naudoti paakių kremą. Ogi tada, kai pradedam dažytis blakstienas ir kas vakarą traumuojam odą aplink akis tą tušą nuvalinėdamos. Aš be paakių kremo - nė iš vietos. Nors paprastai nemėgstu daug natūralių ingredientų turinčių veido priežiūros priemonių (nuo ekologiško kremo mane taip yra išbėrę, kad gydžiau veidą mėnesį), L'ERBOLARIO gaminiai niekad nenuvilia. Paakių kremas su hialiuronu mano vonioje gyvena jau keletą mėnesių. Pirmiausiai dėl to, kad jis puikiai puoselėja mano paakius, o antra priežastis - neįprastai didelė jo pakuotė, net 30 ml, kai paprastai paakių kremas dozuojamas po 15 ml. Hialiuronas lygu odos drėgmė ir elastingumas, o to paakiams niekad nebus per daug. Naudoju ryte ir vakare.


HOLIKA HOLIKA Aqua Petit Jelly BB kremas
BEYU Healthy Glow makiažo bazė

Apie šias dvi priemones jau rašiau čia ir čia, bet noriu vėl apie jas pakalbėti, o ypač apie beveik šventą jų sąjungą. Aqua Petit Jelly BB kremas - bene daugiausiai drėgmės odai suteikiantis mano turimas makiažo pagrindas, o į jį įmaišius BEYU makiažo bazę turim tiesiog tobulos odos efektą suteikiantį, spindesį sugrąžinantį stebuklą. Maišau kiekvieną dieną ir džiaugiuosi natūraliai skaisčiai atrodančia oda. Pasidovanokit sau Kalėdoms, nenusivilsit!NYX HD Photogenic Concealer maskuoklis

NYX Lietuvoje - jau kuris laikas, bet kai ieškojau šviesiausio šio maskuoklio atspalvio ir nė su žiburiu neradau, teko prašyti lauktuvių iš Anglijos. Labai įdomus produktas - užtepus ant paakių jis atrodo tamsokas, bet vos pradėjus sklaidyti gerokai iššviesėja, nes yra labai pigmentuotas. Vienam paakiui užtenka mažyčio taškelio, telieka gerai išsklaidyti. Puikus rudens atradimas, naudoju kasdien paakiams ir kitiems netobulumams maskuoti.MAYBELLINE Master Shape antakių pieštukas

Senas geras vėl į mano gyvenimą sugrįžęs antakių pieštukas. Tikiu, kad mano tobula antakių priemonė manęs vis dar laukia, nes iki šiol visoms naudotoms iki tobulybės šiek tiek pritrūko. Šis pieštukas - geras pasirinkimas, kai nėra laiko ir nesinori vargti su teptuku. Geras šaltas atspalvis, ne tik dažo, bet ir lengvai fiksuoja, tiesa, šiek tiek minkštokas, todėl drožti reikia po kiekvieno antakio. Aš naudoju Deep Brown atspalvį.


PUPA Red Queen riboto leidimo highlighteris

PUPA niekad neapvilia savo highlighteriais. Kai jau maniau, kad po pernykštės Kalėdinės Stay Gold kolekcijos highlighterio nieko tobuliau negalima sugalvoti, išbandžiau šių švenčių naujieną... OMG. Atspalvis - natūralus, spindėjimas - tiesiog nenugalimas! Taip ir neiškenčiau nepabandžius, pirmą dieną ši priemonė apsigyveno mano kasdieninio makiažo dėžėje! 


SMASHBOX Full Exposure šešėlių paletė

Seniai įsitikinau, kad tobulų nebūna. Puikus to pavyzdys - ši visam pasaulyje gerai žinoma SMASHBOX neutralių atspalvių paletė. Matiniai atspalviai - nuostabūs, gerai dengiasi, sklaidosi, spalvos puikios, o va blizgūs... Na niekaip su jais nesusidraugauju, ypač su tamsesniais. Per daug akivaizdžių blizgučių, o ir sklaidyti sunku. Na, bet vis tiek įtraukiu į mėgstamiausius, nes matinius atspalvius naudoju beveik kasdien.

SMASHBOX kontūravimo paletė

O štai tos pačios kompanijos SMASHBOX kontūravimo paletei - tik geri žodžiai. Visi reikalingi tonai, tiesa, labai pigmentuoti, tai tepkit lengva ranka. Šviesiausią atspalvį naudoju ne visada, bet kontūravimo ir bronzantą - kasdien. Puikiai sklaidosi, lengva naudoti ir derinti. Kartu su palete parduodamas šepetėlis man kiek mažokas, kontūravimui mėgstu šiek tiek didesnius.


DAVINES Solu giliai valantis šampūnas

Kai InHair parduotuvėje man padarė galvos odos tyrimą, nuo to laiko daugiau dėmesio skiriu ne tik plaukų formavimui bei drėkinimui, bet ir galvos odos priežiūrai. Nes jei galvos odos reguliariai nevalysim, nesitikėkit ir sveikų plaukų be priekaištų. Iki šiol esu išbandžiusi ne vieną giliai valantį šampūną, bet buvau pastebėjusi vieną bendrą jų bruožą - jie mažai putojo ir šiek tiek sausino plaukus. Šis DAVINES šampūnas sugrąžino gerą vardą giliai valantiems šampūnams. Gerai putoja, reikia visai nedidelio kiekio priemonės, o išplovus plaukai nesivelia ir neatrodo išsausėję. Primenu, kad net jei nenaudojat jokių plaukų formavimo priemonių, visokios dulkės ir neišplauti riebalai kaupiasi galvos odos paviršiuje ir gali pradėti kimšti poras. Todėl bent kartą per mėnesį naudoti giliai valantį šampūną būtina. 

Ieškokit InHair parduotuvėseMATRIX Total Results Miracle Treat 12 nenuplaunamas kondicionierius

Ši priemonė man buvo staigmena, nes atkeliavo praėjusio mėnesio topbeauty.lt grožio dėžutėje. Priemonė žada net 12 privalumų: tinka dažytiems plaukams, akimirksniu suteikia glotnumo, apsaugo nuo vėlimosi, padeda padaryti plaukus švelnesnius, apsaugo plaukus nuo sužeidimų, suteikia drėgmės, padeda apsaugoti nuo lūžinėjimo, palengvina šukavimą, padeda išlaikyti natūralią formą, padeda sumažinti garbanojimąsi, išlygina plaukus, atkuria plaukų spindesį. Aš jį naudoju ant drėgnų plaukų, tiesa, puršiu į delną, o ne tiesiai ant plaukų, nes jis labiau purškiamas kremas nei skysta priemonė, rankomis pavyksta paskirstyti tolygiau. Plaukai nesivelia, nesielektrina ir blizga!

MATRIX Biolage Repairinside Intra-Reparative Control Cream nenuplaunamas kondicionierius

Taip pat topbeauty.lt grožio dėžutės radinys. Nuo karščio apsaugančią priemonę tepu ant drėgnų plaukų galų, nes džiovinu plaukus džiovintuvu, o jo į rankas neimu plaukų nuo karščio neapsaugojusi. Tiesa, grožio dėžutėje gavau ne pildo dydžio priemonę, tačiau net ir šios mažos pakuotės pakaks ilgai, užtenka žirnio dydžio gabalėlio vienam naudojimui.

Tai štai tokie tie lapkričio mėgstamiausieji. O dabar - stačia galva į gruodžio naujienas!FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą