2016/12/23

PASKUTINĖS MINUTĖS GROŽIO DOVANŲ IDĖJOSŽinau, kad tikrai ne aš viena palikau dovanų pirkimą paskutinei dienai iki švenčių. Ką ten paskutinei dienai, paskutinei minutei... Todėl geresnio laiko šiam įrašui nėra: jeigu kaip tik dabar karštligiškai naršot internete ir nežinot, į kurį prekybos centrą važiuoti, leiskit jus nuraminti ir išgelbėti: štai kelios grožio dovanų idėjos, kurias puikiai pažįstu, todėl galiu drąsiai rekomenduoti. Tai dovanos, kurias tikrai džiaugčiausi pati gavusi. Bet kuris, gavęs vieną jų, garantuoju, net negalvos slėpti palėpėj ar perdovanoti. Parinkau visokiems biudžetams, tikrai rasit savo dovaną!
TANGLE TEEZER PLAUKŲ ŠEPETYS Sunku surasti žmogų, nežinantį šio plaukų gyvenimą pakeičiančio šepečio. Jis šukuoja nepešdamas, juo galima šukuoti tiek sausus, tiek šlapius plaukus. Yra skirtingų spalvų, dydžių, o Kalėdoms - dar ir šventinių.

Kaina - apie 14 Eur.


ANNY NAGŲ LAKAIŠitoj gelinio lakavimo eroj paprastiems lakams keliami tikrai didesni reikalavimai. Iš visų mano išbandytų ne gelinių lakų ilgiausiai nesilupa ANNY. Greitai džiūsta, ilgai galioja, nuostabūs masyvūs buteliukai, platus patogus šepetėlis, o šiuo metu galima rasti ir specialių šventinių atspalvių ir rinkinių.

Kaina - 11 Eur. Ieškokit parduotuvėse KRISTIANA ir KOSMADA.CLARISONIC VEIDO VALYMO PRIETAISAS
Jeigu dovanai galite skirti didesnę sumą, rekomenduoju padovanoti gražią odą, oi, tai yra CLARISONIC veido valymo prietaisą, kuris tą odą ir pagražins. Valo 6 kartus geriau nei prausimas rankomis, išdrebina visus nešvarumus giliai iš porų, oda jau po pirmo panaudojimo akivaizdžiai skaistesnė. Maža gudrybė - jei dovanosit kambariokei ar sesei, ar bet kam kitam, su kuo gyvenate, sau tereikės nusipirkti atskirą galvutę ir galėsit dovana naudotis kartu!

Kaina - 149 Eur.

KOKIA NORS VISAM PASAULY GARSI PALETĖ 
Raskit merginą, nežinančią tokių kompanijų kaip URBAN DECAY, SMASHBOX, ANASTASIA BEVERLY HILLS ir t.t. Legendine tapusi paletė - tikrai laukiama dovana. Tai gali būti URBAN DECAY NAKED paletės, SMASHBOX FULL EXPOSURE, ANASTASIA BEVERLY HILLS highighterio paletė, BOBBI BROWN paletės... "Saugus" pasirinkimas - neutralių nude atspalvių, ne kiekviena juk mėlyną kasdien naudoja!


KONJAC VEIDO KEMPINĖLĖSJei CLARISONIC - neįperkamas, visai nebloga (ir dešimt kartų pigesnė) alternatyva yra KONJAC veido kempinėlės. Jos pagamintos iš specialaus augalo, švelniai valo odą pašalindamos negyvas ląsteles ir makiažo likučius. Galima naudoti tik su vandeniu arba ir su mėgstamiausiu prausikliu. Vieną kempinėlę galima naudoti 2-3 mėn.


Kaina - 12,90 Eur.


MEDŽIAGINĖS VEIDO KAUKĖSMiela maža dovana. Siūlau rinktis su piešiniais, įdomiais ingredientais ar spalvotas. HOLIKA HOLIKA gamina labai mielas pagal idėją: sunkiai besimokantiems, pavargusiems arba tiems, kurie ryte pabus po vakarėlio su skaudančia galva.


HOLIKA HOLIKA kaukė - 2,95 Eur.


GERAS RANKŲ KREMASRankų kremo reikia visiems, nėra ką čia pridėti. Kalėdoms galima dovanoti prabangesnius ypatingose pakuotėse. Rekomenduoju THE BODY SHOP kanapinį, UOGA UOGA Saulės sauja, RITUALS rankų kremus, galite ieškoti pagal mėgiamus žmogaus kvepalus ir t.t. Rankų kremas - ta priemonė, kur net ir pagaminta garsaus gamintojo nebus neįperkamai brangi, todėl verta parodyti žmogui dėmesį ir rinkti tikrai geros kompanijos sukurtą.
RAUDONAS LŪPDAŽISKlasika, su kuria neprašausi. Vėlgi - galite pirkti ir garsesnio ženklo, bus viena vertinga ir tikrai dažnai naudojama dovana. Nesiblaškykite tarp atspalvių, imkite populiariausius ir klasikinius. Kraujo raudonumo pusiau matinė raudona - tokią maldelę ištarkit konsultantui parduotuvėje. Neprašausit pasirinkę PUPA, URBAN DECAY, NYX, arba, žinoma, CHANEL, DIOR ar kitų garsių mados namų kurtus lūpdažius.MAKIAŽO ŠEPETĖLIAIVienu šepetėtėliu tepti skaistalus, bronzantą ir birią pudrą - nusikaltimas. Na gerai, bent jau didelė klaida. Todėl papildomas kokybiškas šepetėlis tikrai niekam nepakenks. Kokį pirkti? Vidutinio dydžio purų šepetėlį - toks tiks visoms birioms veido priemonėms. Prekės ženklas? REAL TECHNIQUES - geras kokybės ir kainos santykis, taip pat labai rekomenduoju PUPA šepetėlius, BOBBI BROWN - brangesni, bet verti dėmesio, SIGMA - čia jau profesionali, ypatinga dovana, ECOTOOLS - taip pat geras ir įperkamas variantas.
KITOKIA PRIEMONĖ MAKIAŽO VALYMUI


Prausiklį, pienelį ir micelinį vandenį žino visi, todėl jei norit dovana tikrai nustebinti, rinkitės kad ir specialią servetėlę makiažo nuvalymui. Neseniai išbandžiau MAKE UP ERASER - tikras kosmosas, valo tik sudrėkinta vandeniu, jokių juodų paakių nuo tušo ir odos tempimo. Minusas - reikia skalbti po kiekvieno panaudojimo, bet tikrai verta, ypač toms, kurios turi jautrią odą ir negali rasti nedirginančio prausiklio.


Kaina - 17,99 Eur.


PLAUKŲ KAUKĖKai mokykloj keisdavomės dovanomis, šampūno ir kondicionieriausi rinkiniai buvo klasika. Tačiau nesiūlyčiau dovanoti jų šiandien - tai labai individualus dalykas, kurį sunku tinkamai parinkti kitam žmogui. O štai plaukų kaukė - lyg rūpestis indelyje. Kokią rinkti? Šviesinančioms plaukus dovanokite giliai drėkinančias, atkuriančias, tamsinančioms - saugančias spalvą, natūralių plaukų savininkėms (arba toms, kurios nežinot, ar dažo, ar ne) - suteikiančias spindesio. Ir dar - geriau jau mažesnė pakuotė, bet tikrai gera kaukė. Rekomenduočiau KERASTASE, L'OREAL PROFESSIONNEL, REF, DAVINES, KEUNE produktus. Arba tiesiog užsukit į InHair parduotuves, ten dirbančios konsultantės suras tai, ko ir kam ieškot.


Tikiuosi, bent kiek sumažinau Jums galvos skausmą dėl dovanų. O pati saviškių dar tik lėksiu ieškoti. Mieli draugai ir giminės, dėl Jūsų - viską!FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą