2016/12/29

VISO GERO, 2016-IEJI, VISO, INSTAGRAMINI ANTAKI!


Grožio pasaulyje šįmet nutiko visokiausių dalykų. Vieni - keliantys pasigėrėjimą (highlighterio manija!) kiti, deja, įgriso iki gyvo kaulo ir norisi kuo greičiau juos pamiršti. Sulig 2016-ųjų pabaiga pagaliau atsisveikinsim su tuo kasdien matomu reiškiniu, INSTAGRAMINIU ANTAKIU. Tai - itin griežtai nubrėžtas intensyvios spalvos antakis, kurį ilgą laiką dievino garsūs makiažo meistrai, po laiko jis atkeliavo ir į Lietuvą, bet, pripažinkim, visi nuo tokių antakių pavargo ir metas tokį sunkų dažymą išleisti atostogų.A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie Jenner - INSTAGRAMINIO antakio karalienė Pati tokį antakį nusipiešiau tik dėl šio įrašo iliustravimo, nes nei man jis tinka, nei apskritai yra patrauklus. Ir kiek užtrukau! Pirmiausiai antakius reikia paryškinti, tada užpildyti trūkstamas vietas, nusipiešti švarų apvadą maskuokliu, paryškinti odą po antakiu highlighteriu... 

Grožio pasaulis nagais dantim kabinasi į natūralumą, permatomus makiažo pagrindus, nematomai sulietus šešėlius, nepastebimus bronzantus, todėl šitam griežtuoliui vietos nebeliko. Bent jau taip metams artėjant į pabaigą paskelbė šiandieninis makiažo dievas Mario Dedivanovicius.  

Kairėj - 2017-ųjų tendencija, dešinėj - atgyvena.Į 2017-uosius reikėtų žengti natūraliai atrodančiais antakiais be kontrastų, tačiau su labai daug apimties ir vešlumo. Na, o jei gamta tokių natūraliai nedavė, šiandien labai lengva net ir iš kelių plaukų susikurti puikiai atrodančius antakius.

Štai jis, Naujųjų antakis!


Tai dabar klausit, ar viską, ką turit antakiams, reikia išmesti ir teks susipirkti naujas priemones? Tikrai ne! Naudosim tas pačias, tik daug lengviau, Naujaisiais dažniau prireiks antakių tušo, o ne šešėlių ar pieštukų.

KELETAS PATARIMŲ:

-Jokių kontrastų! Užmirškite dvigubą antakio brėžimą pirmiausiai spalvos turinčia priemone, o paskui - maskuokliu, kad paryškintumėt griežtas antakio linijas. Antakius reikia formuoti, tačiau taip, kad jie atrodytų natūraliai, o ne brėžti gulsčiuku pagal sudėtingus brėžinius. Atminkit, kad jaunystė - tai spindinti oda ir NETVARKINGI antakiai, kuo antakis griežtesnis, tuo metelių veide daugiau. Dar viena priežastis mažiau dailinti antakių linijas!

-Vešlumas VS spalva. Jeigu INSTAGRAMINIAM antakiui reikėjo kuo ryškesnio "pamato" po plaukeliais, Naujaisiais plaukeliai žengia į pirmąjį planą. Todėl juos šiaušim, šukuosim prieš plauką, tepsim serumais, vašku, tušu, kad tik jie būtų ryškesni ir atrodytų vešlesni. Juk natūraliai vešlūs antakiai neturi tamsios odos po plaukeliais, tiesa?

-Ryškinam tik uodegėlę. Visos, kurios pradedat antakių ryškinimą nuo jų pradžios, tuoj pat duokit sau per nagus ir pasižadėkit daugiau to nedaryti. Labai sunku valdyti spalvą, jei ją brėžiam ten, kur plaukelių mažiausiai, todėl dažniausiai toks dažymas baigiasi "plytos" efektu (jau rašiau apie tai ČIA).  Geriausia - pradėti nuo antakių vidurio ir keliauti į išorę link uodegėlės, o paskui matysit, ar reikia papildomo ryškumo antakių pradžiai. 

-Kokią priemonę rinktis? Natūraliai vešliems, bet šviesiems galit išbandyti antakių dažymą, po kurio užteks antakius paryškinti tik tušu (man nepakeičiamas - MAYBELLINE Brow Drama). Jeigu plaukelių mažoka, rinkitės itin ploną išsukamą pieštuką arba markerį, kuriuo galima lengvai susikurti plaukelius ten, kur jų trūksta (MAYBELLINE Master Shaper pieštukai, NYX Micro Brow arba prabangesnis ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Wiz - puikūs pasirinkimai). Papildomai vešlumo suteikia ir antakių tušas, kuriuo reikia dažyti pirmiausiai prieš plauką, o paskui sušukuoti plaukų augimo kryptim. Jei visgi negalit be antakio ryškinimo šešėliais, nepersistenkit ir koncentruokitės ties apatine antakių dalimi, kur natūraliai plaukelių daugiau ir jie vešlesni.

Tikiuosi paskutinį kartą matau šitokį antakį


Lengvas, natūralus, be aštrių kampų, o jei įmanoma - kuo tiesesnis (ši forma dabar - itin madinga)

ĮKVĖPIMUI - GERŲ ANTAKIŲ PARADAS


A photo posted by Patrick Ta (@patrickta) on

A photo posted by Patrick Ta (@patrickta) on


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą