2016/12/28

W7 HOLLYWOOD BRONZE & GLOW BRONZANTAS IR ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTI PUDRA


Makiažo maniakės žino: kiekvienam prabangiam produktui anksčiau ar vėliau sukurta pigesnė kopija.  Internetas lūžta nuo tokių originalų ir kopijų palyginimų, kartais pigi kopija netgi pranoksta prabangesnę! Mano nuomonė - paprasta: kiekvienas renkasi sau makiažą pagal poreikius ir biudžetą, nes tikrai nereikia išleisti kalno pinigų, kad gerai atrodytum. Tereikia netingėti panaršyti ir rasti būtent tokius produktus, kurie suteiks trokštamą efektą. Šįkart noriu supažindinti jus su vadinamuoju dupe, gerokai pigesne brangaus bronzanto versija, kuri mane tikrai maloniai nustebino, nors iš pirmo žvilgsnio į priemonę žiūrėjau skeptiškai.
Bronzanto ir highlighterio duetu nieko nenustebinsi: kiekviena kompanija, nuo drugstore iki luxury priemones kuriančių siūlo savo variantą. W7 - tai nebrangios, bet naujausias tendencijas atitinkančios kosmetikos gamintojas. Iki šiol buvau išbandžiusi tik šios kompanijos šepetėlį, kurį labai sėkmingai naudoju makiažo pagrindui. W7 HOLLYWOOD BRONZE & GLOW paletė man į rankas pateko prieš pat šventes ir pirmą kartą pažvelgus į ją apėmė "kur aš tai jau mačiau" jausmas.

Charlotte Tilbury FILMSTAR BRONZE & GLOW paletė 


Atsakymo toli ieškoti nereikėjo: šis gaminys man iškart priminė mano mylimos makiažo meistrės Charlotte Tilbury kurtą FILMSTAR BRONZE & GLOW, priemonę, kurią aprašė garsiausi blogeriai, savo kosmetikos lagaminuose vežiojasi garsiausi pasaulio makiažo meistrai ir kuri šluojama iš lentynų jau nebe pirmą sezoną. Charlotte Tilbury priemonės nesu bandžiusi, tačiau esu peržiūrėjusi ne vieną dešimtį apžvalgų, todėl nutuokiu, ką su ja galima sukurti.

Ir štai tik atidariusiu W7 paletę skeptiškai nusprendžiau, kad nieko gero nebus: kaip čia dabar, bronzeris su spindinčiom dalelėm! Na, bet nesu nė vienos priemonės nuteisusi prieš tai tinkamai ne mažiau nei du kartus išbandžiusi. Ir ką jūs manot - įvaizdis tikrai dar ne viskas.


Nuo pirmo pabandymo naudoju ją kiekvieną dieną! Taip, bronzeris spindintis, bet jis veidui suteikia ne blizgėjimą, o tokį nenusakomą ir nepastebimą spindesį. Kitas pliusas - priemonė nėra itin pigmentuota, todėl ją labai lengva sklaidyti ir beveik neįmanoma padauginti.

Švytėjimo suteikianti pudra man labiau kontūravimo priemonė nei highlighteris, asmeniškai mėgstu daugiau spindesio, bet kasdienai, natūraliam įvaizdžiui - pats tas. Taip pat nuo šios priemonės pradėti rekomenduočiau kontūravimo naujokėms, ja lengva ryškinti giliausias ir iškiliausias veido vietas be didelio rūpinimosi priemonės išsisklaidymu.


Bronzantui patariu naudoti kuo didesnį šepetėlį, gal net birios pudros, šviesiai pudrai - purų kirstą šepetėlį. Kalėdinio makiažo variantas naudojant W7 Hollywood Bronze & Glow

Kiek žiūrėjau palyginimų, grožio blogeriai labai giria šią W7 paletę, o kai kurie pripažįsta, kad jos tonai ant odos atrodo natūraliau nei Charlotte Tilbury. Kad ir kaip bebūtų, puiku, kad egzistuoja ir didesniam pirkėjų ratui įperkamos priemonės, kokybe nenusileidžiančios prabangiems "protėviams". 

Jei šventės galutinai išsiurbė kišenes, o verkiant reikia gero bronzanto ir highlighterio - rekomenduoju šį nebrangų atradimą. Oficialiam Charlotte Tilbury puslapyje nurodoma Filmstar Bronze & Glow kaina - 68 doleriai, todėl W7 variantas gerokai patrauklesnis savo kaina.


Kaina - 9,49 Eur.
Ieškokite www.topbeauty.lt 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą