2017/01/30

5 DĖMESIO VERTI BLAKSTIENŲ TUŠAI
Blakstienų tušas yra makiažo priemonė numeris vienas, nieko gudriau tikrai nesugalvosiu. Kokių jų tik nesu bandžiusi: ir labai brangių, ir pirktų dar už nuo mokyklos pietų sutaupytais kišenpinigiais... Ar atradau jau savo geriausią? Esu radusi tikrai labai gerų produktų, bet tikrai nė vienam jų nelikau ištikima visam gyvenimui. Šiuo metu mano kosmetinėje - penki dažniausiai naudojami blakstienų tušai, kuriais noriu su jumis pasidalinti.
Pirmenybę visada teikiu blakstienų ilgiui: nei kažkokios ypatingos apimties ar rietimo neieškau. Tiesa, kol nepradėjau daryti makiažo kitiems, galvojau, kad mano blakstienos - nei labai ilgos, nei riestos. O dabar susiduriu, tarkim, su visiškai tiesiomis blakstienomis, kurias nori nenori turi riesti, ir padėkoju gamtai, kad blakstienų klausimu labai nenuskriaudė :)PUPA Vamp Extreme 

Šepetėlis trumpais tankiais guminiais šereliais visada reiškia apimtį. Šis PUPA - ne išimtis. Man labai patinka, kad jis suteikia ganėtinai natūralų efektą per daug neapsunkindamas blakstienų. Didelis šepetėlis, gerai dengiasi, tiesa, kartais labai minimaliai pabyra.


HOLIKA HOLIKA Magic Pole

Šį korėjietišką tušą jau esu aprašiusi čia. Trumpai - ilginantis ir riečiantis tušas, kurį įmanoma nuvalyti tik 38 laipsnių karščio vandeniu. Nemeluoju - jokie valikliai jo neįveikia, o va pastovi po dušu - ir nusiplauna! Šitą tušą renkuosi renginiams, arba, kai yra tikimybė, kad teks paverkt, eit per lietų ir t.t.


L'OREAL PARIS Volume Million Lashes Feline

L'OREAL blakstienų tušai dažnai būna verti dėmesio, o VOLUME MILLION LASHES man patiko visi. Šis - tankinantis ir suteikiantis "katės akių" efektą (kai pabrėžiamos išoriniuose akies kampučiuose esančios blakstienos). Puikiai atskiria, nelipina, pakelia, galima dėti ir keletą sluoksnių.

L'OREAL False Lash Wings Sculpt

Pamenu, kai atidariau šio tušo pakuotę, pagalvojau, kad nieko gero nebus - galima sakyti, šepetėlis yra tiesiog pagaliukas su itin trumpais šereliais. Bet aš išbandau viską, net jei man ta priemonė atrodo keista ar dvejoju jos žadamais rezultatais. Ir ką jūs manot - labai geras tušas! Nuostabiai pakelia ir išskleidžia blakstienas kartu jas ilgindamas. Tiesa, iš pradžių reikia priprasti prie guminio šepetėlio, bet paskui - visiškai paprasta. Aš labai mėgstu pasiilgint blakstienas šonuose, šis tušas tam - idealus.

BOURJOIS Twist Up The Volume

Kai tik gavau šį tušą, iškart pasidalinau juo savo INSTAGRAM: toks įdomus man jo dizainas pasirodė! Tai du tušai viename: pasuki - turi ilginantį tušą, dar kartą pasuki - šepetėlis susitraukia ir suteikia blakstienoms daugiau apimties. Kurį laiką žaidžiau su abiem padėtimis, bet paskui atradau, kad visgi labiausiai patinka pirmoji, ilginančioji. Visuomet smagu išbandyti kažką nematyto!
FACEBOOK
SNAPCHAT