2017/01/08

6 ŠEPETĖLIAI, KURIŲ VISIŠKAI PAKANKA


Net nežinau, kiek iš viso turiu makiažo šepetėlių. Anoks čia pasigyrimas, didesnio šepetėlių kiekio man reikia dėl tinginystės juos reguliariai plauti ir, žinoma, nuolat išbandinėju grožio pasaulio naujoves, tarp kurių pasitaiko ir šepetėlių. Tačiau po Naujųjų vis dažniau susimąstau, kad tas apsikrovimas daiktais (kad ir labai mielais ir kokybiškais) slegia. Taip ir gimė šios temos idėja. Noriu supažindinti su 6 skirtingais šepetėliais, kurių, mano nuomone, visiškai pakanka susikurti tiek kasdieniniam, tiek ir šventiniam makiažui. Toli gražu ne kiekvienai reikia 5 skirtingų skaistalų šepetėlių (iš tikrųjų tiek nereikia niekam), todėl prieš įsigydamos dar vieną keliolikos dalių rinkinį paskaitykit, kokio tipo šepetėlis jums išties reikalingas.


Parinkau ir visai nebrangių, ir profesionalų pamėgtų - tikrai rasit, iš ko rinkis.

Iškart pasakau, kad makiažo pagrindui šepetėlio nebus. Nemažai makiažo meistrų siūlo tepti skystas priemones rankomis, kad nuo rankų šilumos jos tolygiau pasiskirstytų ant odos. Kadangi ši tema - apie minimalų kiekį šepetėlių, makiažo pagrindui šepetėlio nerinkau.

DIDELIS PURUS ŠEPETĖLIS


Kuo didesnis, geriausia - natūralių šerių. Toks šepetėlis geriausiai tinka visoms birioms priemonėms, aš juo tepu birią pudrą makiažo užbaigimui. Taip pat toks šepetėlis nuostabiai sklaido bronzantą, visuomet renkuosi tokį, o ne dažnai bronzantui skirtus kirstus šepetėlius - jei šepetėlis turi aštresnių briaunų, sklaidyti juo teks pasimokyti ilgiau. Bronzantą sklaidykite nuo veido išorės į vidų, o birią pudrą - žemyn, taip nepašiaušite nematomų odos plaukelių ir makiažas atrodys tolygesnis.PURUS KIRSTAS ŠEPETĖLISKai reikia daugiau tikslumo, pvz. tepant skaistalus ar kontūruojant, rinkitės purų kirstą šepetėlį. Mano išbandytas ir profesionalų visam pasauly mylimas SIGMA F40 - iš specialaus dirbtinio pluošto SIGMA TECH FIBERS. SIGMA šepetėlis, nors ir kirstas, bet užapvalintais kraštais, o tai padeda išvengti ryškių linijų. Idealiai tinka skruostams (negalvokit, kad skaistalams reikia kuo didesnio šepetėlio, priešingai, reikia tiksliai žinoti, kur savo veide skaistalus tepti, o tam ir skirti kirsti šetepėliai) ir kontūravimui. Žinoma, tiks ir kitoms birioms priemonėms, tepamoms ant didesnių odos plotų. Sklaido tiesiog be priekaištų, o minkštumas - su niekuo nesupainiojamas!

SIGMA F40 - 23,95 Eur.

PURUS SKLAIDYMO ŠEPETĖLISMano nuomone, tai - vienas universaliausių šepetėlių tipų, kuris privalo būti kiekvienoje kosmetinėje. Jis tinka tiek šešėliams sklaidyti, tiek tiksliai užtepti highlighterį, tiek nepastebimai išsklaidyti maskuoklį, padengti vokus šešėlių pagrindu... Mano turimas šio tipo šepetėlis - SIGMA E35, šiek tiek platėjantis į viršų. Paprastai vadinamieji blending šepetėliai yra nusmailinti, kad galėtų giliau pasiekti akiduobės linkius ir tolygiau išsklaidyti šešėlius, tačiau šis, priešingai, vienu metu sklaido didesniame odos plote. Šepetėlis "išlaikė" tiek šešėlių, tiek highlighterio testą, o tinkamai išplovus neprarado savo pradinės formos.


SIGMA E35 - 16,95 Eur


PLOKŠČIAS ŠEŠĖLIŲ ŠEPETĖLIS


Naudojat šešėlių pagrindus ir kokybiškus šešėlius, bet jie vis vien vakare subėga į raukšleles? Spėju, kad dar neišmokot tinkamai šešėlių tepti. Juos reikia ne tepti išilgai voko, o "kloti", prispaudinėjant per visą plokščiosios šepetėlio dalies plotą. Sakot, kad tolygiai nepasidengs? Patikėkit manim, taip "paklojus" šešėlius ir paskui juos išsklaidžius, jie ne tik puikiai atrodys, bet ir ilgai laikysis! Džiaugiuosi radus nebrangų, bet tikrai puikų šio tipo šepetėlį iš W7. Puikus dydis, lengva naudoti ir plauti. Galima naudoti tiek sausiems, tiek drėgniems šešėliams, o jei reikia - ir lūpų dažams.KIETAS NUSMAILINTAS ŠEŠĖLIŲ ŠEPETĖLISViena ryškiausių 2017-ųjų makiažo tentencijų - netobulumas ir nepastebimumas. Išsiliejusios linijos, tobulais išsklaidytos spalvos ir universalus priemonių panaudojimas. Akių kontūro liniją tikrai sudėtinga nusibrėžti plunksnele, tačiau storesnę išsklaidytą vos vos už pagrindinio šešėlio spalvą tamsesnę liniją brėžti štai tokiu šepetėliu - vienas juokas. Pastaruoju metu labai mėgstu ryškinti apatinę blakstienų liniją tokiu šepetėliu, kuris brėžia ganėtinai tiksliai, bet nesukuria aštrių kampų. Išbandžiau EVERYDAY MINERALS Smudge Brush specialiai akims skirtą tankų šepetėlį - jis nepakeičiamas tiek linijoms brėžti, tiek šviesinant vidinius akių kampučius highlighteriu. KIRSTAS ANTAKIŲ ŠEPETĖLIS


Antakiai man - garbės reikalas. Niekam neleidžiu jų liesti, per metus išpešu gal 3 plaukelius ir kasdien ryškinu juos net keletu skirtingų priemonių. Negaliu savęs be vešlių antakių įsivaizduoti! O kiekvieniems antakiams tiesiog būtinas kirstas šepetėlis, kuriuo, reikalui esant, galėsit ir akių kontūro liniją tiksliai nubrėžti. Aš naudoju ECOTOOLS šepetėlį, kuris nenuvilia jau daug metų. Dirbtinio pluošto šepetėlis itin tiksliai brėžia linijas ir juo galima susikurti daug vešlesnių antakių efektą. Tiesa, būtent šis šepetėlis - senesnio leidimo, tačiau ECOTOOLS turi naujesnę jo versiją, parduodamą kartu su antakių šukomis bei užpildymo šepetėliu. Labai puikus atnaujinimas!


ECOTOOLS Brow Shaping rinkinys - 10,99 Eur.


Tikrai ne šepetėlių kiekyje ir brangume slypi gero makiažo paslaptis. Aš - už mažiau, bet tinkamai parinktų ir tinkamai naudojamų įrankių! Jeigu dar tik žengiat į grožio pasaulį, užteks ir pigesnių, bet tinkamo tipo šepetėlių. Sveikas protas - nepakeičiama savybė net ir kuriant grožį!


Tik šeši šepetėliai, o makiažas - visiškai išbaigtasVisus mano aprašytus šepetėlius rasit www.topbeauty.lt
FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą