2017/01/19

L'OREAL PROFESSIONNEL VITAMINO COLOR A-OX ŠAMPŪNAS IR KONDICIONIERIUSAr davėt kokį nors su grožiu susijusį Naujųjų pažadą? Maniškis - tik sveiki ir it veidrodis spindintys plaukai. Pernai intensyviai juos šviesinau, džiovinau druskos purškalais, o šįmet pasiilgau paslankių, blizgančių ir daug gyvybės savyje turinčių plaukų. Žinoma, stebuklų nebūna, plaukus po tokių eksperimentų reikia ilgai gaivinti, puoselėti, kirpti ir tik tada jie pradės skleistis kaip gražiausia gėlė. Mano kelią į plaukų sveikatą gerokai pagreitino puikus atradimas - specialiai dažytiems plaukams skirtas L'OREAL PROFESSIONNEL Vitamino Color A-OX šampūnas ir kondicionierius. Dar tik metų pradžia, bet šis duetas - rimtas kandidatas į geriausias 2017-ųjų priemones!
Pirmas klausimas - ar žinot, kaip tinkamai reikia plauti plaukus? Nesijaudinkt, aš pati neseniai sužinojau. Tinkamai plaukus plauti reikia po dušu atlenkus galvą atgal (ne žemyn, ką aš labai mėgstu), šampūnu muiluoti du kartus, tada nusausinti rankšluosčiu ir tepti kondicionierių ar kaukę. Tik taip priemonės veiks taip, kaip joms dera.
Nors rinkoje šios priemonės atsirado prieš daugiau nei metus, pati jas išbandžiau tik dabar. Prieš kelis mėnesius iš kažkur gavau būtent šio šampūno mėginėlį ir smalsumo vedina pabandžiau. OMG! Jau po pirmo karto plaukai dar šlapi daug mažiau vėlėsi, buvo glotnūs, o išplovus niekur nedingo spindesys. Privalėjau įsitikinti ilgalaikiu priemonių efektu, todėl pasirinkau išbandyti ir didesnę pakuotę.Tai - specialiai dažytiems plaukams skirtas šampūnas, kuris turi apsauginius UV filtrus, švelniai valo plaukus nepažeisdamas jų ir neblukindamas spalvos bei suteikia plaukams švytėjimo. Kondicionierius su specialia plaukų dažų fiksavimo sistema ilgiau išsaugo šviežiai dažytą plaukų spalvą, minkština plaukus bei juos maitina. Galiu patikinti: ką žada etiketė, tą atlieka ir šie produktai. Labiausiai man patiko tai, kad visai galvai išplauti užtenka palyginus mažo kiekio priemonės, o kondicionierius greitai susigeria ir jo efektas iškart pastebimas.

Naudoju šias priemones beveik du mėnesius ir susigražinau spindinčius, slidžius, nesiveliančius plaukus. Plaukus plaunu kas antrą dieną, jokių papildomų stebuklingų serumų nenaudoju (nebent apsaugą nuo karščio, kai sugalvoju plaukus pakankinti žnyplėmis) ir galiu pasakyt, kad mano ilgai mylėtos  HORSE FORCE priemonės užleido vietą šiems rožiniams buteliukams. Galima rinktis skirtingos talpos pakuotes (maniškė - 500ml su dozatoriumi, labai patogu), kondicionieriaus, tiesa, mažoka - 150 ml. 

Kvapas - neerzinantis, plauna plaukus puikiai (giliai valantį šampūną naudoju vos kartą per mėnesį, nors kasdien ant plaukų kraunu įvairiausias formavimo priemones), o svarbiausia - ilgiau išsaugo tą ryškią "ką tik iš salono" plaukų spalvą, ji ilgiau spindi ir nepasidengia matine apnašų plėvele. Plaukai lengvai išsišukuoja net ir pirštais, nesišiaušia ir yra paslankūs. Ko daugiau norėt?


Rekomenduoju visoms, kurios dažo plaukus ir nori patikimo kasdieninei priežiūrai skirto šampūno, kuris padės ilgiau išlaikyti spalvą. Daiktus reikia naudoti pagal paskirtį: jei jau dažai plaukus, reikia spalvą saugoti nuo aplinkos poveikio, nes visi dažai kažkiek plaunasi ir nudažyti plaukai - tikrai ne amžini. Toli gražu ne visi šampūnai yra draugiški dažytiems plaukams: kai kurie vos per kelis kartus gali nugraužti dažus. Dažymas - brangus malonumas, todėl tikrai verta investuoti į priemones, kurios atitolins plaukų spalvos atnaujinimo procedūrą.Ateityje žadu išbandyti ir dar vieną šios linijos priemonę - švelnų šampūną be sulfatų, kuris dar švelniau plauna ir sugrąžina prarastą blizgesį.


L'OREAL PROFESSIONNEL VITAMINO A-OX šampūnas (500ml) - 18 Eur
L'OREAL PROFESSIONNEL VITAMINO A-OX  kondicionierius (150ml) - 14,50 Eur.

Ieškokite parduotuvėse InHair ir www.inhair.lt 

FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą