2017/06/14

MUILAS... ANTAKIAMS? SOAP BROWS APŽVALGAGyvename vešlių ir prižiūrėtų antakių eroje, jiems puoselėti ir ryškinti skirtų produktų siūlo beveik kiekvienas kosmetikos gamintojas. Tušai, šešėliai, geliai, serumai, netgi priemonės su specialiu antakius papildančiu pluoštu... Bet, kaip sakoma, viskas jau yra sukurta, telieka atnaujinti senesnius atradimus. Vienas jų - senas geras muilas, kurį, pasirodo, galima panaudoti ne tik higienos, bet ir antakių vešlinimo tikslais. 

Ir nors YouTube pilna modernių pamokėlių, kaip panaudoti muilą antakiams, ši technika - sena, atsiradus laikais, kai toli gražu interneto nebuvo, ir naudota auksinių Holivudo įžymybių, teatrų grimerių ir t.t. Muilas suteikia antakių plaukeliams apimties, standumo ir juos fiksuoja. 

Kompanija SOAP BROWS, turinti vieną vienintelį produktą, muilą, skirtą antakiams, siūlo nesikamuoti su muilu iš vonios kambario ir naudoti būtent antakiams sukurtą priemonę. O aš nebūčiau aš, jei visų grožio keistenybių neišbandyčiau savo (antakių) kailiu.
Pirmą kartą šį produktą pastebėjau Instagram, jį makiažui panaudojo viena garsi užsienio makiažo meistrė. Nusekiau užtaginimu ir atradau, kad SOAP BROWS - kompanija iš Didžiosios Britanijos, kurianti produktą be jokių parabenų ir konservantų, tinkantį veganams bei netestuotą su gyvūnais. Iš esmės tai - skaidrus muilas, skirtas naudoti antakių formavimui. Jis, priešingai nei antakių tušas, nesuteikia antakiams atspalvio, šia priemone antakius galima išskleisti, pakelti į viršų ir užfiksuoti, todėl daugeliu atvejų reikės naudoti ir kažką paryškinimui. 

Kompanija atsiuntė man išbandymui patį muilą ir porą jam tepti skirtų šepetėlių, vadinamųjų spoolies. Naudojimas - labai paprastas: tereikia sušlapinti šepetėlį vandeniu, juo patrinti muilą, kad suputotų, ir tomis putomis formuoti antakius. Svarbu muilo nepadauginti, nes sudžiūvęs jis gali turėti balkšvą atspalvį ir trupėti. Keletą kartų pasitreniravusios tikrai pajusit, kaip ir kas.
Taip mano antakiai atrodo natūraliai


Patarčiau SOAP BROWS naudoti kaip paskutinį antakių formavimo žingsnį, nes kai antakiai užfiksuojami, labai sudėtinga juos gražiai atskirti ir lengva sugadinti formą. Bet vardan šio įrašo aš elgiausi ne pagal taisykles, nes norėjau parodyti, kaip atrodo priemonė be ryškinimo ir su juo.


Vienas sluoksnis SOAP BROWS - vis dar natūralūs, bet vešlesni ir labiau išskleisti antakiai
SOAP BROWS + paryškinimas pieštuku 


Labai norėjau išbandyti šią priemonę, bet, deja, labai ji manęs nesužavėjo. Aš mėgstu patogumą, funkcionalumą, o su šia priemone man - per daug terlionės. Bet štai užsienio makiažo meistrai ją mėgsta, aišku, kai modelio antakiai - kaip Caros Delevingne, tai šios priemonės ir pakanka. Lietuvoje dažniausiai antakiai arba nėra labai vešlūs iš prigimties, arba nebeatauga išpešioti praeityje, todėl mums reikia intensyvesnių priemonių. Bet kokiu atveju ši priemonė lieka mano amunicijoje, ji idealiai tinka fotosesijoms, vaikinams grimuoti, natūraliems įvaizdžiams ir t.t.


SOAPBROWS galit sekti Instagram:
A post shared by Soapbrows (@soapbrows) on


SOAP BROWS - 9,99 GBP (apie 12 Eur)
Įsigyti galima www.soapbrows.co.uk
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą