2017/06/27

NAUJIENA: MAYBELLINE VIVID HOT LACQUER SKYSTI LŪPŲ DAŽAI IR COLOR SENSATIONAL LŪPŲ PIEŠTUKAIRuošdama šią apžvalgą susimąsčiau, kaip gerai, kad yra MAYBELLINE. Ši kompanija atidžiai seka tendencijas ir visada sukuria naujas nebrangias priemones joms atkartoti. Iki šiol dienos man geriausias antakių tušas yra iš MAYBELLINE, o jų blakstienų tušai beveik niekada nenuvilia.

Vasaros vidurio MAYBELLINE naujiena - lako efekto itin intensyvūs skysti lūpų dažai VIVID HOT LACQUER ir lūpų pieštukai COLOR SENSATIONAL. Lūpų dažai - greito išbandymo priemonė, todėl nors naujienos pasiekė mane vos prieš porą dienų, tačiau jau galiu pasidalinti savo įžvalgomis. Kaip dažnai nutinka - kai kurios priemonės patiko, kitos - nuvylė. O kad jums nereikėtų klaidžioti, apžiūrėkit, kaip priemonės atrodo veiksme.

VIVID linijoje jau buvo matinių atspalvių, o šįkart VIVID HOT kolekcijoje - itin žvilgūs ryškūs tonai. Tiesa, jie žvilga veidrodiniu efektu, blizgučių juose nėra. Jau pavadinimas diktuoja lako efektą, o išbandžius galiu pasakyti, kad tai - dėmesio verta priemonė, bet reikėtų atidžiai rinktis atspalvį. O kad jums nereikėtų klaidžioti, keletą atspalvių išbandžiau aš.


SPALVA - 62 (Charmer)

Šviesūs atspalviai šioje linijoje - kokybiškiausi. Tolygiai dengia, atrodo, kad prilimpa prie lūpų ir intensyviai žvilga. Norint natūralesnio efekto galima vieną kartą nuspausti servetėle.


SPALVA - 74 (Retro)

Tobula spalva, geras žvilgesys, bet tenka pavargti norint tolygiai padengti lūpas, o tamsios spalvos kaip tik reikalauja kruopštumo ir neatleidžia net mažiausių klaidų. Nepaisant to, manau, šis atspalvis liks mano kosmetinėje.


SPALVA - 68 (Sassy)

Intensyvi, ilgai išliekanti - valant reikia pasistengti! Dar vienas pavykęs kolekcijos atspalvis.

SPALVA - 70 (So Hot)

Su koralų atspalviu neprašausi niekad. Graži klasikinė šilta raudona ir puikus padengimas.

SPALVA - 78 (ROYAL)

Taip įspūdingai atrodo pakuotėje ir taip nekaip ant lūpų... Dengiasi netolygiai, vietomis persišviečia lūpų spalva, norint sulyginti reikia tepti keletą sluoksnių. Gaila, nes spalva tikrai įspūdingai.Bendrais bruožais - tai daug pigmento turintys dažai, tačiau jie niekada nebus tokie patvarūs kaip matinės konsistencijos. Tai lipnoka tekstūra, prie jos limpa plaukai, o norint jaustis komfortiškiau reikia nuspausti servetėle - tai sumažina ir efektą. Man labiausiai patiko nude atspalvis, tamsiai ruda ir rožinė. Tai priemonė norinčioms ryškaus efekto ir vasariškų tonų, nes pigmentacija - tikrai gera.
Kartu su skystais lūpų dažais gavau išbandyti ir kreminius išsukamus lūpų pieštukus COLOR SENSATIONAL Shaping Lip Liner. Išsukami pieštukai man patinka tuo, kad jų nereikia drožti, o šie dar ir yra matiniai, greitai džiūsta ir ilgai išlieka - ko daugiau norėti? Labiausiai patiko atspalvis 10 (Nude Whisper), tačiau kokybė visų išbandytų - puiki, tuo labiau, kad juos galima naudoti ir kaip matinius lūpdažius.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą