2017/06/24

PIRMAS ĮSPŪDIS: NOUBA KOSMETIKA
Pripažinsiu, gavusi kvietimą į NOUBA kosmetikos pristatymą, nežinojau, koks tai prekės ženklas. Mano sekami meistrai ir blogeriai jo iki šiol neminėjo, nors pagooglinusi sužinojau, kad tai - itališka kosmetika, atsiradusi prieš daugiau nei 40 metų, ir galinti pasigirti itin gera pigmentacija. NOUBA konkurentai - MAKE UP FOR EVER, MAC, BOBBI BROWN - reikia patikrinti, kas tai per produktai.

Lietuvoje NOUBA rasite KRISTIANA parduotuvėse, būtent Vilniaus Gedimino prospekte esančioje Kristianoje ir vyko NOUBA pristatymas, jį vedė kompanijos kūrybinė direktorė Andrea Brambilla. Idomus faktas: ši moteris - kosmetologijos technologijų mokslų daktarė, todėl jos požiūris į grožio inovacijas - netradicinis. Renginio metu ji pademonstravo ne vieną NOUBA priemonių įdomybę, pvz. šešėlius, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo mėlyni, juos užtepus paaiškėja, kad jie - tamsėja beveik iki juodos, labiau patrynus pasimato spindinčios dalelės...Iškart aišku, kad tai - klasikinis prekės ženklas. Klasikiniai įvaizdžiai, suderintos spalvos, didelis dėmesys lūpoms - italai dažniausiai žino, kaip kurti grožį. Nors NOUBA įkvėpta ne Italijos, o senovės Afrikos genties, kur žmonės margino kūną ryškiausiomis spalvomis.

Renginyje dalyvavusi viena makiažo meistrė minėjo, kad dažnai naudoja NOUBA, kaip vėliau sužinojau, tai - makiažo meistrų jau seniai ir Lietuvoje žinomas prekės ženklas, o realiai pabandžiusi priemones supratau, kodėl.

NOUBA kūrybos vadovė Andrea (kairėja) ir jos kolegė, tikro itališko grožio ir stiliaus pavyzdys

Nežinau, kaip jums, bet man kiekvienas grožio priemonių gamintojas turi bent po vieną žodį, su kuriuo man jų pavadinimas asocijuojasi. NOUBA žodis man - pigmentacija. Seniai mačiau tiek daug pigmentų turinčias priemones! Nenuostabu, kad tokias mėgsta makiažo meistrai, bet paprastiems žmonėms tokios priemonės reikalauja ypatingo kruopštumo. Priemonės tikrai puikiai tepasi, sklaidosi, bet nusiteikit, kad kasdienai su jomis elgtis turėsite atsargiai. Tiesa, ši taisyklė galioja labiau lūpų dažams ir akių šešėliams.


Renginio metu išbandžiau keletą priemonių, keletą jų gavau ir PR sample pavidalu. Apie jas - trumpai (apačioje pamatysit, kaip priemonės atrodo ant veido).


TO SCULPT modeliavimo paletė. Iškart pasakau - viena geriausių kada nors naudotų kontūravimo priemonių. Tekstūra - cream to powder tipo, liečiant priemonė atrodo minkšta, bet ant odos puikiai sklaidosi, tolygiai dengia ir idealiai susilieja su makiažo pagrindu. Nustebino ir šviesus atspalvis: dažnai susiduriu su kiek sausokais šviesinimo atspalviais kontūravimo paletėse, bet šis - su daug pigmento ir puikiai atlieka savo darbą. Naudoju atspalvį 25. Labai patogi tvirta pakuotė su atlenkiamu veidrodėliu, kuris sukasi. NOUBAMORE - itin lengvos tektūros makiažo pagrindas, suteikiantis "antros odos" efektą. Man šiek tiek priminė mano mėgiamą PUPA "Like A Doll" fluidą, tiesa, šis - kiek tirštesnis. Gera pamaina BB kremui, kai norisi daugiau maskavimo.


HIDDEN BLACK akių šešėliai - tie, kuriuos minėjau pradžioje. Itin gausiai pigmentuoti, o sluoksniuojant gaunamas juodas efektas su subtiliu žvilgesiu. Viena tų chameleoninių priemonių, kuriomis galima susikurti ne vieną skirtingą įvaizdį.MAXITECH Lift Up blakstienų tušas su specialiu šepetėliu pakelia ir užriečia blakstienas. Man ši priemonė patiko mažiausiai, labiau mėgstu didesnius šepetėlius, kurie iškart dažo didesnį plotą. Kiek sudėtinga dažyti apvaliu galiuku, bet jis skirtas paryškinti išorines blakstienas, taip sukuriant "elniuko akių" (didelių, nustebusių) efektą. Pats tušas nebyra, išlieka visą dieną.


MILLEBACI ilgai išliekantys dažai - kremas turi tiek pigmento, kiek jau seniai nemačiau. Tekstūra - tarp lūpų dažų ir blizgio, spalvos ryškios, ilgai išliekančios, bet reikalaujančios kruopštumo. Jei norėsit pataisyti lūpų kontūrą, didelė tikimybė, kad dažai "nusitemps" kartu su vatos pagaliuku ir reikės valyti didesnį plotą. Taip jau būna su kreminais ilgai išliekančiais dažais. Priemonė turi švelnų vanilės aromatą. 


TWIST&WRITE ilgai išliekantis akių pieštukas - labai gerai apgalvota priemonė. Viename gale - pieštukas, kitame - šepetėlis sklaidymui ir drožtukas. Išbandymui gavau tamsiai mėlyną blizgų atspalvį, kuris dar laukia savo eilės makiažui. Tačiau renginyje bandžiau šios priemonės testerį - gerai prikimba, galima sluoksniuoti - puiki alternatyva juodam akių pieštukui. 

NOUBA kosmetikos Lietuvoje galite įsigyti KRISTIANA parduotuvėse. Makiažas naudojant NOUBA kontūravimo paletę, tušą ir lūpų kremą (tint metodu, sklaidymas pirštais).

NOUBA TO SCULPT - 33,49 Eur
NOUBA NOUBAMORE - 39,49 Eur
NOUBA HIDDEN BLACK - 23,49 Eur
NOUBA MILLEBACI - 21,98 Eur
NOUBA TWIST&WRITE - 18,98 Eur
2 komentarai:

  1. Sveiki, ar tikrai naudojate NOUBA TO SCULPT Nr. 20 ? Ar kartais ne 025? Nes pirmoje nuotraukoje, kur daug priemonių, tai tikrai 025 spalva.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Sveiki, ačiū už pastebėjimą, pataisiau! :) susipainiojo skaičiukai :)

      Panaikinti