2017/06/13

SMASHBOX VASAROS NAUJIENOS IR OFICIALAUS MAKIAŽO MEISTRO PATARIMAI


Pila kaip iš kibiro jau gal trečia diena, mano katinas iš lietingo snaudulio pabunda tik pavalgyti, todėl bent rašant apie vasaros kolekcijas galima užmiršti, kad už lango - beveik spalio oras. Bent jau man nuotaiką bet kokiiu oru visuomet pataiso highlighteriai, todėl apie juos šiandien ir pašnekėsim. 

Prieš dvi savaites SMASHBOX pakvietė apžiūrėti sezono naujienų kartu su oficialiu jų makiažo meistru Sebastianu Gradziku, su kuriuo susipažinau prieš beveik metus. Sebastianas - išskirtinė asmenybė: visuomet linksmas, visuomet įkvepiantis, o jo makiažai - nepriekaištingi. Paprastai prekės ženklus atstovaujantys makiažo meistrai kaskart stengiasi vienam makiažui panaudoti kuo daugiau skirtingų priemonių, o Sebastianas visuomet kuria su saiku ir naudoja tik tai ir tik tiek, kiek reikia. Papasakosiu, ką jis atsakė į mano tardymus apie grožio paslaptis, bet pirmiausia - naujienos.
Dar niekuomet grožio priemonių lentynose nebuvo tiek spindesio, kiek šią vasarą. Būtent jam ir dedikuotos dvi SMASHBOX naujienos: spindesio suteikianti makiažo bazė Radiance ir highlighterių paletė Spotlight. Nuo jos ir pradėsiu.Paletėje - trys atspalviai, galima rinktis tamsesnių (Gold) arba šviesesnių (Pearl, šio atspalvio paletę ir naudoju) atspalvių gamą. Paletė sukurta kartu su garsia vlogere Casey Holmes, o atspalviai parinkti būtent pagal Casey labiausiai tinkantį apšvietimą. Kam net trys highlighterio atspalviai? Ogi tam, kad sukurtumėt 3D spindesio efektą. Lygiai kaip su kontūravimu: šviesiausias atspalvis - labiausiai iškilusioms vietoms, vidutinis - plokštumoms, o tamsiausias - gilioms vietoms. 

Dėžutėje pridedama instrukcija, kaip ir kada kiekvieną atspalvį naudoti. Visus tris kartu patariama naudoti tik vakarėliams, fotosesijoms ir tada, kai reikia ypač suspindėti (ne dienos šviesoje). Šitam patarimui ir aš pritariu.

Taip atspalviai atrodo ant odos

Pirmą kartą su šia palete susidūriau būtent tada, kai Sebastianas darė man makiažą. Gaila, kad išnyko Instagram Stories, kur jis įamžino mano reakciją pažvelgus į veidrodį. Aš juk highlighterių fanatikė, mane mažai kuo nustebinsi, bet pamačius savo 3D skruostikaulius išpūčiau akis. Spindėjimas, jokių akivaizdžių glitter detalių - paletei tik geriausi žodžiai. Sebastianas mano makiažui naudojo visus tris atspalvius vien tam, kad parodytų, kaip juos derinti, bet kasdienai naudoju tik vidurinį ir šviesiausią. Man, šviesiaodei, to visiškai pakanka, o įdegus, žinoma, galima naudoti ir tamsiausią atspalvį.Daugelis grožio fanatikų pažintį su SMASHBOX pradeda nuo legendinių Photo Finish makiažo bazių. Apskritai SMASHBOX kosmetika "gimė" fotostudijoje ir buvo pirmiausiai skirta idealiai atrodyti nuotraukose ir negailestingame fotostudijų apšvietime, o SMASHBOX makiažo bazės ir sukuria odos be trūkumų efektą, tereikia išsirinkti bazę pagal savo odos tipą. Spindesio testas išlaikytas

Naujoji Radiance skirta atkurti tą "auksinės valandos" apšvietimą, kai saulė kyla ar leidžiasi. Tai - universali priemonė: galima naudoti vieną, maišyti su dieniniu kremu, makiažo pagrindu, naudoti kaip skystą highlighterį... Mano griežtą testą ši naujiena išlaikė. Daugelis makiažo gamintojų nežino skirtumo taip spindesio ir blizgėjimo, todėl niekuomet nepasitikėkit etikete, kuri sako "glow" prieš tai neišbandžiusios produkto. Kartoju - priemonė turi atspindėti šviesą tolygiai, be jokių glitter dalelių. Radiance būtent tokia. Naudoju ją sau ir kitų makiažams, nuotraukose oda su šia priemone - be priekaištų.

Ir trečioji naujiena - ilgai išliekantys lūpų dažai Always On. Sebastianas man parinko "drąsią" spalvą (Some Nerve), nes, pasak jo, jei norisi dieną violetinių lūpų, tai niekas nepasakys, kad negalima! Pagal aprašą šie lūpų  dažai turėtų nejudėti iš vietos 8 valandas ir nepalikti žymių. Pigmentas tikrai stiprus, bet man asmeniškai dažai šiek tiek tepė, bet gal dėl to, kad Sebastianas jų nenuspaudė servetėle. Tai itin intensyvūs dažai, kurie nesausina lūpų (kas paprastai nutinka naudojant matinius lūpų dažus). Išbandymui gavau kitą atspalvį, koralinę raudoną (Thrill Seeker). Man ši priemonė - labiau fotosesinė, kai reikia ryškaus efekto, bet realybėje reikėtų rinktis plonesnį sluoksnį ir gerai nuspausti servetėle. 

Kaip matot, pigmentų čia netrūksta


SMASHBOX Spotlight Palette - 35,95 Eur
SMASHBOX Radiance Photo Finish Primer - 36,95 Eur
SMASHBOX Always On - 24,95 EurTai tiek naujienų, o dabar - apie Sebastianą. Sukantis grožio versle ir renginiuose ilgainiui pradeti atpažinti žurnalistus, blogerius, organizatorius, ir, žinoma, prekės ženklų atstovus. Su Sebastianu susipažinome pirmojo SMASHBOX stendo atidaryme Vilniaus Gedimino pr. Douglas parduotuvėje. Tada jis mane išmokė, kaip tinkamai tepti bronzantą. Esu dėkinga visam likusiam gyvenimui.

Sebastiano atliktas makiažas ir tobula "ring light" lempos šviesa 


Šįkart renginio nebuvo, tačiau Sebastianas visą dieną darė makiažus užsiregistravusioms grožio blogerėms, žurnalistėms ir t.t. ir taip pristatė sezono naujienas. Kol sėdėjau Sebastiano kėdėje, visą laiką klausinėjau jo apie makiažą, priemones, technikas, o ką sužinojau, dalinuosi su jumis.

Šviesa, šviesa ir dar kartą šviesa


Čia jau nieko nepridėsi - šviesa makiažui yra labai svarbi. Geriausia - natūrali dienos šviesa arba ją atkartojanti lempa. Kodėl? Dienos šviesa - pati negailestingiausia, todėl jei makiažas gerai atrodys joje, galit būti garantuotos, kad jis puikiai atrodys visur. Sebastianui tenka dirbti įvairiausiuose apšvietimuose, todėl jis pasidalijo paslaptimi, prie telefono segama specialia selfie lempute, kuria jis pasišviečia atskiras veido dalis ir taip mato, ar gerai išsklaidė akių šešėlius, ar ten užtepė bronzantą ir t.t. Ir dar - jis su savimi vežiojasi ir grožio vlogerių visame pasaulyje pamėgtą rato formos "ring light" lempą, kuri tolygiai apšviečia veidą, todėl idealiai tinka, kai nėra natūralios šviesos. 

Sebastianą galit sekti Instagram:Neapsikrauk


Sebastianas pagyrė mano odą, antakius ir iškart pasakė, kad "sunkios" priemonės man nebūtinos. Ir tikrai - makiažo pagrindus skiedžiu veido aliejais, specialiais kremais ir bazėmis, kad gaučiau skystesnę konsistenciją. Net jei oda yra probleminė, nereiškia, kad reikia ją visą užkloti centimetro storio pudros sluoksniu. Maskuokit atskirus netobulumus, o ten, kur oda lygi, užteks ir lengvesnės priemonės. Taip bendras efektas bus natūralesnis. 

Improvizacija priemonėmis


Aš - visada už universalias priemones ir kūrybiškumą. Kam pirkti šimtą palečių, jei galima atspalvius maišyti? O ir lūpų dažai gali tapti skaistalais, highlighteris - akių šešėliais ir t.t. Sebastianas man akims panaudojo tą pačią Spotlight paletę, aš ir pati dažnai naudoju priemones ne pagal paskirtį, maišau atspalvius, nes o kodėl gi ne?

Galas Instagram makiažui


Tikriausiai atsimenat vieną populiariausių blogo įrašų apie Instagraminius antakius (nuoroda čia)? Visiems seniai aišku, kad Instagraminis makiažas - nei madingas, nei stilingas, dabar raktinis žodis - "saikas". Tobulai prižiūrėta spindinti oda, suformuoti antakiai, purios blakstienos, highligheris ir vos vos atspalvį suteikiantys lūpų produktai - štai jums ir madingiausio makiažo formulė. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą