2017/06/13

TIK 2,19 EUR: VISĄ DIENĄ IŠLIEKANTIS AKIŲ PIEŠTUKAS

Esu suvalkietė ir šventai tikiu, kad tikrai nebūtinai brangiausias ir gražiausias reklamas turintis daiktas bus pats kokybiškiausias. Grožio redaktorės gyvenimas dovanoja man galimybę prisiliesti prie priemonių, kurios kartais kainuoja pusę vidutinio atlyginimo, tačiau visada smagu atrasti kažką tikrai įperkamo ir atliekančio savo funkciją.

Jau kurį laiką ieškojau beige spalvos akių pieštuko, kuris man reikalingas apatinei voko linijai ryškinti. Mažas patarimas - optiniam akių didinimui visada rinkitės ne baltą, o kūno spalvos pieštuką, taip makiažas atrodys natūraliai. Balta spalva kartais būna labai aštri ir akys atrodo mažiausiai keistai. Taigi, pieštukas. Žinojau, kad URBAN DECAY gamina specialiai vadinamajai waterline skirtą akių pieštuką, kuris turėtų ilgai išlikti net ir visą dieną veikiamas ašarų, bet pabandžiau jį parduotuvėje - trinant priemonė šiek tiek byrėjo, todėl nerizikavau pirkti.

Mano waterline - labai jautri, dažnai dėviu kontaktinius lęšius, akys ašaroja, todėl iki šiol neradau pieštuko, kuris ten išsilaikytų ilgiau nei valandą. Išbandžiau visokius triukus, bet net ir vandeniui atsparūs pieštukai po kurio laiko nusitrindavo. Todėl nusprendžiau pagaliau rasti tinkamą priemonę, nesvarbu, kiek ji kainuos.

Priemonė vos užtepta ant rankos


Ir štai vieną kartą vaikštinėjant  EUROKOS sugalvojau apžiūrėti ESSENCE stendą. Būtent ESSENCE - pigesnės kategorijos prekės ženklas, dažnai nustebinantis savo priemonių pigmentais, išlikimo galia ir t.t. Kompanija nuolat pasiūlo ką nors naujo ir nematyto, todėl seku naujienas ir dažnai ką nors pati išbandau. Ir štai būtent ESSENCE pasiūlė man sprendimą, EXTREME LASTING akių pieštuką (spalva SILKY NUDE), kuris yra vandeniui atsparus ir išlieka iki 16 valandų. Pabandžiau ant rankos, leidau išdžiūti ir.... tryniau, tryniau - nė iš vietos! Kaina - 2,19 Eur, pirkau nė nemirktelėjusi.

Po daugybės kartų stipraus trynimo - nė iš vietos


Jau kitą dieną išbandžiau šią priemonę makiažui, kurį dariausi vienam renginiui, o grįžus namo pastebėjau, kad pieštukas - vis dar savo vietoje, akys nesudirgusios. Tiesiog negalėjau nepasidalinti šiuo atradimu su jumis. Stende mačiau trijų spalvų, juodos, rudos ir kūno, o oficialiame puslapyje nurodomi dar trys blizgantys atspalviai. Pieštuko konsistencija kreminė, bet ant odos jis greitai išdžiūsta ir užsifiksuoja visai dienai. Rekomenduoju!


ESSENCE EXTREME LASTING EYE PENCIL - 2,19 Eur
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą