2017/06/15

VESTUVIŲ MAKIAŽAS IR ŠUKUOSENOS 2017


Vasara grožio meistrams - tikras darbymetis. Visi savaitgaliai rezervuoti, dažnai darbo dieną jie pradeda penktą valandą ryto ir sunaudoja ne vieną nude atspalvio priemonę. Kodėl? Vasara - vestuvių, o tiksliau - nuotakų sezonas! Juk kiekviena nuotaka nori šią svarbią dieną atrodyti tiesiog pasakiškai, todėl makiažo rezervavimas kartais prasideda ir likus metams iki vestuvių. 

Aš asmeniškai labai mėgstu nuotakas. Nuostabu ruošti žmogų tokiai svarbiai progai, jausti tą jaudulį, tvyrantį ore. Žinoma, nuotakos makiažas ir šukuosena - didžiulė atsakomybė. Juk tai ne vien makiažas, kurį vakare nusiplausi. Tai nuotraukos, liekančios visam gyvenimui, todėl labai svarbu apgalvoti visas detales, nuspręsti, kokio įvaizdžio siekiama ir BŪTINAI atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną. Nes vestuvių dieną tikrai nesinori jokių papildomų netikėtumų.Vestuvių įvaizdžio mados tikrai nesikeičia taip greitai kaip makiažo tendencijos ir čia iškart pasakau, kad tikrai siūlyčiau vestuvėms visada rinktis klasikinį variantą, kuris ir po kelių dešimtmečių nuotraukose neatrodys keistai. Pagalvokit apie tokias ikonas kaip Grace Kelly - jos įvaizdį dar ir šiandien kopijuoja tūkstančiai nuotakų!

Vestuvių makiažo esmė - pabrėžti tai, kas veide gražiausia, o ne demonstruoti aukštąjį grafinių akių kontūrų pilotažą. Neveltui egzistuoja terminas "Spinduliuojanti nuotaka": spindinti oda, jokių griežtų linijų ir natūralūs tonai - tam, kad atrodytumėt nuostabiai, ir visi, net ir šimtą metų jūsų nemačiusi trečios eilės teta jus pažintų.

Viena pirmųjų šio sezono nuotakų Marija ir spindintis jos įvaizdis


Bet kokiu atveju kiekviena nuotaka - savita, todėl reikėtų labai gerai apgalvoti, kas ir kaip ruoš jus vestuvėms. Makiažo meistras, o gal dažysitės pati (jei jau Kate Middleton pati nepabijojo už Princo Williamo su savadarbiu makiažu visam pasauliui stebint tekėti, galit ir jūs šią galimybę apsvarstyti)? Jei meistras, tai koks? Mėgstantis ryškius kontūravimus, o gal priešingai - turintis "gaivų" braižą?

Lietuvoje yra daugybė profesionalių makiažo meistrų, todėl nepatingėkite, apžiūrėkite kuo daugiau makiažų (kai renkatės meistrą, BŪTINAI apžiūrėkite jo vestuvinius makiažus. Tai specifinė kūryba, todėl nebūtinai tas, kuris daro puikų vakarinį makiažą, išpildys nuotakos lūkesčius ir atvirkščiai).

Universalus vestuvių makiažas: tik tiek, kiek reikia. 


Makiažus ir šukuosenas vestuvėms darau ir aš, tiesa, tos nuotakos, kurios į mane kreipiasi, žino, kad turiu savo braižą ir tam tikrą nuotakos įvaizdžio viziją. Man labai svarbu, kad žmogus vestuvių dieną ne tik puikiai atrodytų, bet ir gerai jaustųsi. Todėl merginai, kuri apskritai nesidažo, niekada nesiūlysiu ryškių variantų ir t.t. Didelį dėmesį skiriu odai, jos spindesiui, akių kontūravimui (nuotraukos makiažą paprastai "praplauna", todėl reikėtų rasti labai gerą balansą tarp to, kaip makiažas atrodo realybėje, ir ar jis bus pakankamai pastebimas nuotraukose. Persistengti, žinoma, nereikia), tačiau man labai svarbu išsaugoti bendrą įvaizdžio gaivumą ir idealų derėjimą su nuotakos asmenybe. 

Nenoriu labai plėstis apie detales, jei turėsit konkrečių klausimų ar norėsit konsultacijos - visada galite parašyti man žinutę blogo Facebook paskyroje. Šįkart noriu pakalbėt apie vestuvinius įvaizdžius, kurie, mano nuomone, yra stilingi, modernūs ir verti dėmesio. Kaip jau minėjau, drastiškai vestuvių makiažai ir šukuosenos kas sezoną nesikeičia, tačiau kiekvienais metais vyrauja tam tikros bangos, kurias verta žinoti ir toms, kurios tekėti nesiruošia. 


Atostogų oda

Saikingai įdegusi oda - puikus vasaros suvenyras. Ji vizualiai atrodo lygesnė, mažiau pastebimi netobulumai, ji leidžia rinktis ryškesnius atspalvius ir t.t. Tai nereiškia, kad reikia kepintis soliariumuose, bet tonu dviem tamsesnis odos atspalvis tik puoš ir geriau atrodys nuotraukose. Tačiau jei esate aristokratiška šviesiaodė, jokiu būdu šio turto negadinkite - jums grožio Olimpe visuomet paliekama ypatinga vieta. Ir nepamirškit, kad negalima pamiršti ne tik veido, bet ir kūno odos: visur, kur matoma oda (rankos, iškirptė, kojos ir t.t.) reikėtų naudoti drėkinančius ir spindesio suteikiančius kūno kremus. A post shared by Nikki_Makeup (@nikki_makeup) onA post shared by MARIO (@makeupbymario) on


Spindesys


Garsi makiažo meistrė Charlotte Tilbury savo spindinčios makiažo bazės "Wonderglow" efektą apibūdina "lyg kas viduje būtų uždegęs žvakę". Tikrai, tas spindėjimas "iš vidaus" - geidžiamiausias įvaizdis ne tik nuotakoms. Tik jį sukurti - sudėtinga užduotis. Kas gerai atrodo realybėje, ne visada gerai atrodo nuotraukose ir atvirkščiai. Siūlyčiau išbandyti skytus ir kreminius highlighterius, jie gerai sklaidosi, susilieja su oda ir suteikia natūralesnį švytėjimo efektą.Pynės

Šįmet - pynimų metai. Kasos, pinti kuodai, išpešioti pynimai - gaunu krūvas žinučių su pynimų užklausomis. Čia irgi atsargiai: kas gražu festivalyje, nebūtinai tinka vestuvėms. Siūlyčiau rinktis tvarkingesnį variantą, nes per ilgą vestuvių dieną šukuosena nori nenori kažkiek pasipešios. Garbanos - žinoma, klasika. Didelės į vieną šoną sušukuotos bangos su puošniu segtuku - ar gali būt kas elegantiškesnio nuotakai? Dar manęs dažnai klausia, ar reikia prisisegt papildomų sruogų vestuvėms. Nesu girdėjusi tokio vestuvių įstatymo... O jei rimtai - jūsų vestuvės, kaip norit, taip ir darot. Kad ir ką pasirinksit, pasitarkit su geriausiu vestuvių palydovu - saiku. Stilingai gali atrodyti tiek ilgaplaukė, tiek trumpaplaukė nuotaka. Derinkit įvaizdį prie savęs, o ne save prie įvaizdžio.


Ir pabaigai - vienas patarimas. Nebijokite pasakyti, jei kažkas nepatinka, jei norite tam tikros šukuosenos, nejaukiai jaučiatės su matiniais lūpų dažais ir t.t. Vestuvės - jūsų, todėl jūsų norai čia ir svarbiausi. Netylėkite, nelaukite vestuvių dienos visiems pageidavimams išsakyti. Kuo anksčiau meistrą užsirezervuosite, kuo daugiau pasikalbėsite bandomojo makiažo metu, tuo ramesnės ir linksmesnės bus vestuvės. Gražaus nuotakų sezono!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą