2017/07/18

MAKIAŽO SEMINARAS "BOHO CHIC" SU MAKE UP FOR EVER

Seminaro metu sukurtas BOHO CHIC įvaizdis - švelnus, tinkantis ir vestuvėms

Jei jau įkeli koją į makiažo pasaulį, teks susitaikyti su vienu dalyku: mokysiesi visą likusį gyvenimą. Kiekvieną dieną atsiranda naujų priemonių, tendencijų, įrankių ir t.t. - tik spėk viską apžiūrėti, išbandyti ir pritaikyti savo gyvenime. Aš mokausi kiekvieną dieną (o dabar - dvigubai intensyviau, juk pradėjau makiažo kursus!): skaitau straipsnius ar interviu su garsiais meistrais, žiūriu YouTube, išbandinėju naujas priemones ir kiekvieną naują veidą priimu kaip mažą iššūkį. Juk net identiški dvyniai nėra visiškai vienodi, todėl norint pasitikėti savimi, turi daug ir nuolat mokytis. Net jei vienintelis žmogus, kuriam makiažą darai, yra tu pats, verta pasidairyti, kas naujo grožio pasaulyje ir išgirsti vieną kitą profesionalų patarimą.

Praėjusią savaitę lankiausi MAKE UP FOR EVER  (Gedimino pr. 49, Vilnius) rengtame renginyje-seminare, kuriame buvo kalbama apie BOHO CHIC stiliaus tendenciją ir kaip ji pritaikoma kuriant įvaizdį fotosesijoms, vestuvėms ir t.t. Seminarą vedė dėstytoja Anastasija Solovjova iš GRIMO AKADEMIJOS, tai jos autorinė paskaita, kurioje buvo pasakojama ne tik apie makiažą, priemones, bet ir kontekstą - iš kur BOHO CHIC kilęs, kokios žvaigždės yra ištikimos šiam stiliui ir t.t. Tokios paskaitos, bent jau man, žymiai įdomesnės nei tiesiog makiažo demontracija, aš visur ieškau konteksto, sąsajų, man įdomu, iš kur atsiranda tendencijos, kas jas diktuoja, kas sugrįžta iš praeities ir t.t.

Jei trumpai, tai boho yra "miesto hipiai": kiek per dideli drabužiai, daug raštų, skirtingų papuošalų, pynės ir gėlės plaukuose, jokių natūralių kailių ar odos, laikinos tatuiruotės, kristalai... Šio stiliaus propaguotojos yra aktorės Sienna Miller, Mary Kate ir Ashley Olsen, modelis Kate Moss.

Kalbant apie makiažą, tai boho būdingi dažniausiai švelnūs įvaizdžiai, jokių aštrių grafinių linijų, natūraliai atrodanti oda, žemės atspalviai, galima rinktis vieną ryškesnį akcentą.

Seminaro metu dėstytoja pademonstravo, kaip sukurti boho chic makiažą, kuris galėtų tikti ir šią tendenciją pasirinkusiai nuotakai. Man tai buvo įdomiausia renginio dalis, nes Anastasija negailėjo patarimų ir suprantamai paaiškino, kokias priemones rinktis, kaip jas naudoti bet pasidalino triukais iš savo patirties, kurie, manau, bus naudingi daugeliui. Juos ir surašau.

Anastasija paruošia odą makiažuiJei yra laiko, prieš svarbias progas ar fotosesijas naudokite vienkartinę (ne tepamą, o kaip medžiagą uždedamą ant veido) veido kaukę. Ji suteiks veidui papildomos drėgmės, makiažas tolygiau sklaidysis, odos išvaizda pagerės. Anastasija išnaudojo prezentacijos laiką ir kol mes klausėm teorijos, modelis sėdėjo su vienkartine kauke.


Švytėjimui iš vidaus - veido kremo ir highlighterio derinys. Anastasija įmaišė skystą highlighterį į veido kremą ir taip suteikė odai papildomo, bet natūraliai atrodančio švytėjimo.


Veidui dengti Anastasija naudojo MAKE UP FOR EVER ULTRA HD STICK makiažo pagrindą, kuriuo galima sukurti itin natūraliai atrodantį ir sveikos odos efektą suteikiantį įvaizdį. Ši priemonė iš HD linijos, sukurtos specialiai fotografavimui ir filmavimui, kai itin svarbu tobulai paruošti odą. Priemonė yra riebi, pati nesifiksuoja ant odos, todėl Anastasija patarė ją naudoti turintiems sausesnę odą ir fotosesijoms, kurių metu odą galima prižiūrėti. Priemonė man labai patiko, manau, ateity ją bus tikrai verta įsigyti.Neskubėkit fiksuoti. Anastasija veidą formavimo kreminėmis priemonėmis ir patarė fiksuoti viską baigiant makiažą, nes kol priemonės šlapios, tol galima taisyti nubyrėjimus, nutrynimus, pridėti maskavimo ir t.t. Taip pat jei planuojama veidą kontūruoti, verta rinktis vos vos šviesesnį makiažo pagrindą.


Jeigu veidas smulkus ir nedaug erdvės tarp akių ir lūpų, ryškinti apatinės akies linijos dūminiu makiažu labai plačiai nereikėtų.

Vaikiškas dantų šepetukas natūraliais šereliais puikiai atstoja antakių šepetėlį ir pavelia plaukelius juos šukuojant į viršų, taip antakiai atrodo vešlesni.

MAKE UP FOR EVER dažnai savo parduotuvėje rengia teminius seminarus, jei būtų įdomu apsilankyti pačioms, tiesiog sekit naujienas jų FB puslapyje. Man pasisekė, nes mūsų seminaro metu parduotuvė nustebino net 50 proc. nuolaida VISKAM (ko dar nėra buvę), tai, žinoma, apėmė lengva panika, nes norėjosi šluoti viską, bet dar neapsitariau su savo ICON ACADEMY dėstytojomis, kokias šios kompanijos priemones reikia įsigyti, ar kokių atspalvių pudrų reikės ir t.t., tai įsigijau tik savo seną svajonę, šepetėlių dėklą. Žvalgiausi ir į makiažo lagaminus, bet Anastasija patarė geriau įsigyti paprastą kelioninį lagaminą ar kuprinę, kuriuos bus patogiau transportuoti ir juose tilps daugiau kosmetinių.


Tokį dėklą išsirinkau savo šepetėliams vežiotis


MAKE UP FOR EVER - profesionali, ilgai išliekanti ir patvari kosmetika, todėl ji ir kainuoja atitinkamai, tačiau neabejoju, kad šių priemonių mano lagamine atsiras vis daugiau ir daugiau, nes jas naudosim jau ir kursų metu. Planuoju įsigyti Ultra HD makiažo pagrindus, kurie labai gerai atrodo tiek realiame gyvenime, tiek fotosesijose, taip pat prireiks ir visų vizažistų mylimos priemonės Aqua Seal, kuri birias priemones paverčia skystomis, pvz. iš akių šešėlių galima pasigaminti spalvotą akių kontūrą ir t.t.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą