2017/07/25

MILANI BAKED BLUSH SKAISTALAIKam reikalingi skaistalai, jeigu veidas ir taip dažnai raudonas? Ogi tam, kad veidas rausvas būtų ten, kur norim mes, o ne jis :) Jei rimtai - skaistalai (o ne raudona nosis, su visa pagarba maniškei) suteikia veidui gaivumo, jaunatviškumo, žinoma, jei jie uždėti ten, kur reikia. Šįkart noriu papasakoti Jums apie kiek kitokius, keptus (baked) MILANI skaistalus, kuriuos galima naudoti ne tik veidui rausvinti, bet ir vietoj highlighterio.
Užsienio blogeriai jau seniai atrado MILANI produkciją, o dar seniau - baked priemones. Tai kokia gi ta kepta kosmetika? Esmė - tai skystos arba kreminės priemonės, kurias kepa tol, kol jos pavirsta pudromis. Skirtumas nuo šiaip pudros pavidalo priemonių - baked priemonės yra tolygesnės tekstūros, iškeptos įgauna papildomo spindesio, joms reikia mažiau priemaišų (pvz., talko), todėl pigmentai lieka intensyvesni. Ir, žinoma, jos įgauna marmurą primenantį paviršių, kuris taip traukia akį ir net toli gražu ne prabangios priemonės atrodo prabangiai. O kadangi praeityje priemonės baked priemonės buvo šlapios, jas sėkmingai galima naudoti sudrėkintas ir išgauti dar ryškesnį efektą.

Prisipažinsiu - aš iki šiol buvau bandžiusi tik vieną baked pudrą, net nepamenu, kokios kompanijos, tačiau, pamenu, sunaudojau iki metaliuko. O kadangi norėjau išbandyti kažką iš MILANI, daug nesvarsčiau, pamačiusi, kad jie siūlo baked skaistalus.

Iš karto įspėju - tai skaistalai su spindesiu, sakyčiau, kad man jie - labiau highlighteris nei skaistalai, tačiau efektas, kurie jį suteikia - be priekaištų. Mano išbandytas atspalvis - Rosa Romantica, tačiau būtent šių skaistalų atspalvių pasirinkimas - itin platus, nuo raudonų iki koralinių, rožinių, net rusvų. Burokinių žandų su šia priemone tikrai nesusikursit, priešingai, padauginus jos įgausit nebent daugiau spindesio.


Ar jūs matot TĄ spindesį? Čia vienas sluoksnis!

Tekstūra - tobula, nei byra, nei stipriai tepa, jau pabandžius pirštu jaučiamas minkštumas ir geras sklaidymasis. Spindesys - be matomų dalelių, todėl drąsiai naudokit ir kaip highlighterį ar net akių šešėlius. Taip pat ši priemonė gali būti ir viršutinis kitų skaistalų sluoksnis, jei norisi ryškesnio spalvinio efekto.

Asmeniškai aš jei naudoju šiuos skaistalus dienai, daugiau jokio papildomo highlighto nenaudoju, dienai nereikia persistengti. Pakuotėje rasit ir šepetėlį, tiesa, jis nėra pats patogiausias, tačiau yra labai gero dydžio - makiažo kursuose mokomės, kad skaistalai turi užimti ne didesnį nei dviejų suglaustų pirštų plotą ir atsirasti iškart po iškiliausiu skruostikaulio kaulu. Štai ir skaistalų paslaptis, daugiau nebevargsit, spėliodamos, kur juos tinkamai tepti! Idealus šepetėlis šiems skaistalams - primenantis vėduoklę, ne per tankus ir skirtas strobingui.


Tikrai žadu plačiau patyrinėti MILANI produkciją, nes pirmas įspūdis - labai labai geras! O ir kaina - labai adekvati: tekstūra primena URBAN DECAY Afterglow highlighterį, kuris kainuoja virš 30 Eur, o MILANI skaistalai - 9,99 Eur. 


Kokią spalvą rinktis? Jei kasdien dažotės vienodai, rinkitės neutralų: Luminoso arba Bella Bellini, o jei norisi labiau rožinio, galit bandyti mano aprašytą Rosa Romantica. Kad ir kurį imsit, tikrai nevargsit naudodamos!


MILANI BAKED BLUSH - 9,99 Eur
Ieškokite www.topbeauty.lt Komentarų nėra:

Rašyti komentarą