2017/07/28

NEUMA NEUVOLUME AMPLIFY BLOW OUT MIST APIMTIES SUTEIKIANTIS PLAUKŲ PURŠKIKLIS


Jeigu galėtumėt savo plaukams suteikti tris savybes formuojant, kokios jos būtų? Aš nė nemirktelėdama galiu pasakyti savo variantą: apimtis, tekstūra ir forma. Jeigu kurį laiką sekat mano blogą, tikrai žinot, kaip aš mėgstu formuoti plaukus: negaliu pakęsti slidžių, prigludusių, tiesių plaukų, todėl darau viską, kad suteikčiau plaukams daug apimties, kažkokią formą ir tekstūrą.

Praėjusią vasarą buvo it's all about the beach hair, naudojom druskos purškalus, vėlėm ir kasdien atrodėm lyg kątik iš paplūdimio. Šįmet taip lengvai nebeišsisuksim. Tendencijos diktuoja daug apimties, tačiau mažiau pašiauštumo, daugiau formos ir akivaizdžiai sveikesnių plaukų.

Druskos purškalai, su visa pagarba ir meile jiems, - žvėriškai sausina plaukus ir jei Jūsų plaukai smarkiai šviesinti, vietoj pajūrio bangų išgausite nebent vieną didelį kūtvėlyną... Bet tai nereiškia, kad nėra jam alternatyvų! Su vienu jų, kuris mane sužavėjo nuo pirmo panaudojimo, šiandien jus ir supažindinsiu. Tai kompanijos NEUMA apimties suteikiantis purškiklis, kurį galima naudoti tiek šaknims, tiek per visą ilgį.

Šiek tiek apie kompanijos filosofiją: Kalifornijoje, Laguna Beach (o Kalifornija - beach waves karalystė!) įsikūrusi NEUMA siūlo organiškus produktus be sulfatų, parabenų, papildomų kvapų, jų gaminiai - iš augalų, tinkami veganams, netestuoti su gyvūnais, gaminami naudojant vėjo energiją ir pilstomi į perdirbto plastiko buteliukus. Kai produktas geras - super, o kai dar ir atsakingai pagamintas - neturiu jokių priekaištų.

Iki šio produkto nebuvau girdėjusi apie NEUMA, o šiaip su viomis eco-organic-sustainable kompanijomis susipažįstu atsargiai - reikia skaityti sudėtį, ypač veido priežiūros priemonių, nes galima patirti alergijas ir t.t. Tačiau formavimo priemonės - mažesnė rizika, jos nesiskverbia į plauko vidų, greitai džiūsta, didžiausias rūpestis - kad nesausintų plaukų.

Esu naudojusi ne vieną apimties suteikiantį purškiklį, neskaitant druskos pagrindo. Dažna šių priemonių bėda - jos lipina kaip lakas, plaukai tampa nepaslankūs arba priešingai -  šiaušiasi... Tačiau NEUMA priemonė yra itin lengva (bet jos reikia labai nedaug, aš pirmą kartą pasipurškiau negailėdama, tai plaukai kaip reikiant sustandėjo), ji plaukų nelipina, tik nepamirškit, kad ją reikia naudoti ŠLAPIEMS plaukams.

Naudojimas - paprastas: daugiau purškiam į šaknis, o jei norisi - šiek tiek ir per visą ilgį. Ši priemonė ideali, jei mėgstat drėgnus plaukus susukti į kuodelį, kad jie įgautų judesio (aš taip darau): išdžiovinkit maždaug 90 proc. (jau kartu su priemone), lengvai susukit ir nestipriai susekit plaukų smeigtukais apačioje. Kol pasidažysit, plaukai susibanguos.


Plaukai antrą dieną po plovimo ir džiovinimo su NEUMA purškikliu. Apimtis išlaikyta!

Mėgstat plaukus džiovinti šepečiu, net bijot putų? Tokie apimties purškikliai - Jūsų išsigelbėjimas: tiesiog papurškit į skyrimus ir džiovinkit šepečiu ar tiesiog palenkus galvą. Taip išdžiovinti plaukai apimties įgauna iki kito plovimo, o ir ne taip greitai riebaluojasi.

Gali pasirodyt, kad labai jau giriu šią priemonę, bet žinot mane - už dyką aš liaupsių nedalinu ir buteliukų konvejerio savo bloge nedarau: aprašau tai, kas tikrai verta dėmesio! Labai svarbus momentas - priemonės kaina, NEUMA purškiklis kainuoja 26,40 Eur, bet jo talpa... 250 ml! Čia kaip vidutinis šampūno buteliukas! Paprastai tokio tipo priemonės būna 100 ml dydžio, o kainuoja panašiai, todėl NEUMA - ne tik ekologiška, bet ir ekonomiška, tuo labiau, kad svarbu jos nepadauginti.


Kokiems plaukams ji tinka? Lietuviškiems - ploniems, prigludusiems, greitai besiriebaluojantiems... Taip pat idealu šią priemonę naudoti ruošiantis formuoti plaukus karščiu: jie įgaus kibimo ir šukuosena ilgiau laikysis. Tik nepamirškit, kad karščiu formuoti galima TIK VISIŠKAI SAUSUS PLAUKUS!


NEUMA NEUVOLUME AMPLIFY BLOW OUT MIST - 26,40 EUR
IEŠKOKITE WWW.KLIPSHOP.LT Komentarų nėra:

Rašyti komentarą