2017/07/20

ODOS IR LŪPŲ PRIEŽIŪROS ATRADIMAI IŠ FILORGA

Jau ne kartą rašiau, kad džiaugiuosi tendencija domėtis savo odos priežiūra ir į ją investuoti. Šiandien turime tiek daug lengvai prieinamos informacijos, konsultacijų, todėl susikurti savo veido priežiūros programą tikrai nėra sudėtinga. Nesu ta, kuri šventai tiki, kad tik brangūs kremai veikia, labiau vadovaujuosi faktais ir individualiu požiūriu į kiekvieno odą. Tai, kas tinka draugei (nors iš pažiūros jūsų odos tipai panašūs), gali visiškai netikti Jūsų odai. Pati, nors ir žinodama, kokia yra mano oda, vis dar ieškau vis naujų priemonių, kurios būtų vertos ir Jūsų dėmesio. Pirmą kartą kalbėsiu apie kompanijos FILORGA gaminius, tiksliau apie trejetuką, su kuriuo nesiskiriu jau kelis mėnesius ir labai džiaugiuosi rezultatais.

Kiek priemonių naudojat veido odos priežiūrai? Ar Jūs - ta, kuriai užtenka vieno kremo, o gal vonios lentynos lūžta nuo serumų, tonikų, dulksnų ir t.t.? Aš - kažkur per vidurį. Jei jau priemonė vonios kambary, tai ją ir naudoju, tikrai nemėgstu turėti daug buteliukų tiesiog dėl turėjimo. Tačiau man labai įstrigo taisyklė, atkeliavusi iš korėjietiškos kosmetikos mėgėjų gretų - kiek laiko skiri makiažui pasidaryti, tiek turi skirti ir jam nusivalyti... O ar skiriam tiek? :)Kasdieninė priežiūra man nesukelia jokių problemų, tačiau, pripažįstu - dažnai užmirstu veidą nusivalyti Clarisonicu, užsidėti kaukę ir t.t. Visada yra kur tobulėti! Todėl šiandien ir pakalbėsiu apie priemones, kurios kasdieninę odos priežiūrą perkelia į kitą lygį ir padeda jai naujai suspindėti.


FILORGA - gerai Lietuvoje žinoma kompanija, kurios produkciją rasite vaistinėse. FILORGA specializuojasi estetinės medicinos srityje, kompanijos kuriamos priemonės stabdo odos senėjimą, išsaugo jaunatvišką, sveiką išvaizdą. Dalis FILORGA gaminių yra skirti tik estetinės medicinoms specialistams, atliekantiems procedūras, tačiau yra priemonių, pritaikytų kasdieniniam naudojimui namuose.

Aš apie FILORGA prieš dvejus metus, tačiau iš arčiau su produkcija susipažinau tik šį pavasarį, kompanijos rengtame renginyje žiniasklaidai ir tinklaraštininkams, kur buvo pristatytos kompanijos naujienos, kalbėjo gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan ir sužinojau, kad SFP20 užtenka tik jei vaikštai lauke tik nuo kambario iki mašinos...Ir ten buvo pristatyta mano dabar jau kasdien naudojama priemonė, NCTF-ESSENCE® esencija, kuri drėkina ir stangrina odą, apsaugo nuo aplinkos poveikio, sugrąžina skaistumą ir yra naujas žingsnis veido priežiūroje. Priemonė naudojama tam, kad sukurtų lengvesnį prasisverbimą į odą po jos naudojamoms priemonėms. Ji skysta, lengvai sklaidosi, iškart suteikia drėgmės jausmą ir padeda geriau paskirstyti "sunkesnes" priemones. Nesimaivau ir sakau, kad ši priemonė man - kaip dantų valymas: nebegaliu be jos! Kadangi jos reikia vos poros lašų, didelio (150 ml) buteliuko užtenka tikrai ilgam, net ir naudojant ryte bei vakare. Mano oda - jautroka, todėl dažnai po plovimo prausikliu pirma tepama priemonė būna kiek aštroka, o ši nesukelia jokios reakcijos, net ir panaudojus Clarisonic. Sakysit, kam čia dar vienos papildomos priemonės, jei ir taip serumą naudoju? Tai jei norit, kad tas serumas susigertų, o ne pagulėtų odos paviršiuj, FILORGA esencija - labai naudinga.


Veido kaukės - ne tik veido priežiūros, bet ir mados reikalas. Buvo bumas vienkartinių medžiaginių kaukių, tada - klijuojamų silikoninių, o dabar socialiniuose tinkluose nesirodyk, jei neturi burbuliuojančios ir ant veido putas sukuriančios kaukės. Aš asmeniškai jų dar nebandžiau, tačiau noriu pristatyti panašaus tipo kaukę, kurią siūlo FILORGA. Tai - man iki šiol nematytas konceptas: veido šveitiklis ir kaukė viename. SCRUB AND MASK odą deguonimi prisotinanti kaukė veikia dvejopai: šveičia, pašalina negyvas ląsteles, mažina poras ir burbuliukų pagalba perneša deguonį į odos ląsteles. 

Veikimo principas - išspaudi kaukę iš specialaus indelio, į kurį nepatenka oras, pradžioje kaukė atrodo kaip šveitiklis su grūdeliais. Tada ją reikia paskristyti ant nuvalytos drėgnos odos ir sukamaisiais judesiais nušveisti odą. Po šveitimo priemonę palikite ant veido 10 min., ji pradės lengvai burbuliuoti (tai reiškia, kad deguonis keliauja į odos ląsteles). Tada odą reikia nuplauti šiltu vandeniu.

Jei skaitot mano blogą seniai, žinot, kad veidui šveisti aš naudoju tik Clarisonic prietaisą ir vengiu grūdelių. Tačiau ši priemonė man pasirodė įdomi, todėl pabandžiau ir nenusivyliau. Šveičia švelniai, burbuliuoja, oda po priemonės atrodo skaistesnė, tačiau bent jau man po jos reikėjo papildomo drėkinimo (kaukė nėra drėkinanti, todėl toks pojūtis - tikėtinas). Todėl naudoju šią kaukę kaip paruošiamąjį žingsnį prieš veido priežiūrą du kartus per savaitę. Tada jau tepu savo FILORGA esenciją, serumus, kremus ir t.t. Geriausia ir patogiausia su šia kauke pagulėti vonioje, kol burbuliukai atlieka savo darbą.O dabar - klausimas Jums. Kodėl merginos, "užsikabliavusios" ant botulino injekcijų lūpoms, nebepastebi, kad jų "pasitobulinimai" - akivaizdesni nei akivaizdūs? Injekcijų aukas atpažinsi iš tolo: viršutinė lūpa užsirietusi. kampučiai kaip ančiuko, pakilę į viršų, oda ištempta, plona... Esu mačiusi gal tik 2 atvejus, kai tokia injekcija buvo atlika skoningai, proto ribose ir ją pastebėti buvo galima tik žinant, kad žmogus tokią procedūrą patyrė. Prie ko linkstu - šiandien galima rasti visokių būdų pasididinti lūpas ir be adatų. Formos keitimas pieštuku, putlinamosios kaukės, blizgiai, šveitikliai... Tokią priemonę turi ir FILORGA, tai NUTRI-FILLER LIPS, kuris veikia trejopai: drėkina, putlina ir paryškina natūralų lūpų pigmentą. Gal prieš savaitę buvau pasidalinusi šia priemone INSTA STORIES, tai kiek žinučių sulaukiau... Tai visiškai instagraminė priemonė, kuri suteikia šlapių, didelių lūpų efektą, aš ją naudoju kasdien, ji atrodo kaip blizgis, bet nelimpa, gerai susigeria ir drėkina. Žodžiu - neskubėkit botulintis, yra alternatyvų :)


FILORGA NCTF-ESSENCE® - 49,99 Eur
FILORGA SCRUB AND MASK - 49,99 Eur
FILORGA NUTRI-FILLER LIPS - 25,89 Eur


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą