2017/07/17

PIRMADIENIO PENKI: BACK TO SCHOOL!
Kaip aš laukiau šito "Pirmadienio penkių" įrašo! Dalinuosi viena didele žinia ir mažais savaitės atradimais. Gražios savaitės pradžios!

MOKSLIUKĖS DIENORAŠTIS


Pamenat, prieš dvi savaites sakiau, kad turiu žinių, bet dar negaliu dalintis. Tai šiandien jau galiu: žinia tokia - pagaliau įgyvendinau savo seną svajonę ir  pradedu rimtus makiažo mokslus! Jie vyks ICON ACADEMY  (S.Žukausko g. 25, Vilniuje) ir tęsis 6 savaites, mano programa vadinasi "Profesionalaus vizažo kursai". Ilgai svarsčiau, kurią makiažo mokyklą rinktis, skaičiau atsiliepimus, nagrinėjau programas, o ICON ACADEMY pasirinkau dėl kelių priežasčių. Pirmiausia - neaptikau nė vieno blogo atsiliepimo. Antra - norėjau intensyvių ir koncentruotų kursų, nes tiksliai žinau, kokias savo žinias noriu pagilinti, o ICON ACADEMY tokius siūlo ir dar patogiu laiku, galima rinktis dieninę (nuo 13 val.) arba vakarienę (nuo 18 val) grupes. Aš pamokas lankysiu vakarais. Trečia - kadangi ruošiuosi rimtai mokytis ir iš mokytojų susirinkti kuo daugiau žinių, norėjau, kad grupėje būtų nedaug žmonių. Mano grupėje bus iki 6 mokinių, manau, kad tikrai turėsiu progą išsiaiškinti tai, kas neaišku būtent man. Viską, ką iki šiol išmokau, radau interneto platybėse ir eksperimentuodama, todėl bus labai įdomu mokytis tikslingai ir nuosekliai nuo pat pagrindų. O dabar - tai, kas bus įdomu ir naudinga blogo skaitytojams. Visų mokslų metu rašysiu dienoraštį, dalinsiuosi savo įspūdžiais iš pamokų, atskleisiu, ką reiškia mokytis profesionaliuose kursuose, galbūt ir kuri nors iš Jūsų pagaliau išdrįs žengti žingsnį į makiažo pasaulį? Ir dar, kreipiuosi į blogo skaitytojas vilnietes: labai kviečiu registruotis ir tapti modeliu mano makiažo kursuose! Pamokos vyks net tris kartus per savaitę ir jau greitai kiekvienai pamokai man reikės modelio. Sekite informaciją mano blogo FB ir INSTAGRAM, galėsim pasigražint, susipažinti ir smagiai pasibūt. O kol kas - kulniuoju į pirmąją pamoką!


ŽIEMA ATĖJO

Gerai, kad ne Lietuvoj (nors nedaug trūksta), o "Game Of Thrones" pasauly. Pagaliau pasirodė mano taip ilgai lauktas naujas serialo sezonas! Tai vienintelis serialas, dėl kurio galiu atšaukti visus planus ir išjungti telefoną. Pamenu, kai pažiūrėjau pirmą seriją, taip ir prilipau... trims dienoms tik su miego ir pavalgymo pertraukomis. Jei kas dar nežiūrit, rekomenduoju!

INVESTICIJA Į ODĄ

Labai džiaugiuosi pastarųjų kelerių metų tendencija daugiau investuoti į veido odos priežiūrą, o ne makiažą. Visiškai tam pritariu: juk be sveikos odos kad ir geriausia pudra negelbės! Nors dėkoju likimui ir genams už nedaug rūpesčių keliančią odą, tačiau nepaisant to stengiuosi neapsileisti, ją valyti ir drėkinti reguliariai. Išbandžiau ir specialią veido odos paruošimo procedūrą kosmetologijos kabinete. Užupio g. 10 esančioje "Studiofigura" studijoje atsirado ir kosmetologijos kabinetas, kur galima pasidaryti įvairiausias procedūras. Man atliko veido paruošimo (valymo + drėkinimo) procedūrą su Institut Estherderm priemonėmis. Tai nėra mechaninis veido valymas, priešingai, viskas atliekama švelniai, oda valoma, šveičiama, veikiama silpna rūgštimi ir drėkinama specialia kauke. Po procedūros oda prisisotina deguonies, atrodo skaisti, ją verta atlikti prieš proginį makiažą (vestuvės ir t.t.). Kartosiu!


BE KONTŪRO

Praėjusią savaitę buvau makiažo seminare (apie jį plačiau - rytojaus įraše), kuriame dėstytoja daug kalbėjo apie lūpų be ryškaus kontūro tendenciją. Aš ją pamėgau jau seniai, vien dėl to, kad taip dažantis nereikia rūpintis dėl kruopštumo. Mažas patarimas - lūpų dažus tepkite pirštais ir rinkitės kreminius, ne matinius.
BANGOS TIESINTUVU

Garbanojimas tiesintuvu - anokia naujiena man, aš tiesintuvu atlieku beveik visus plaukų formavimus, bet visai neseniai išmokau daryti naujas, glotnesnes nei įprasta beach waves. Sakykit, jei norit pamokos, parodysiu! Nuotraukoje - kirpimo atšviežinimas ir mano dabar labiausiai mėgiamos bangos, atliktos tiesintuvu.Linkiu visiems geros savaitės ir kviečiu sekti mano mokslų dienoraštį tiek bloge, tik socialiniuose tinkluose!

2 komentarai:

  1. Sveika Vytine, koks matinis lupu dazas pirmoje Jusu straipsnio foto? Subtilus ir tobulas.

    AtsakytiPanaikinti