2017/07/24

PIRMADIENIO PENKI: LABAI GERAS TUŠAS, APPSAS IR MUZIKA

Gerasis blakstienų tušas veiksme, vos vienas sluoksnis!


Negaliu patikėt, kaip greitai bėga laikas. Liko mažiau nei pusė vasaros! Man ji - darbinga, visiškai panirau į makiažo mokslus, vaikštau išpaišytom rankom ir tik ir tykau, ant ko dar tą liner'į pasipraktikuoti... Bet kad ir kas benutiktų, Pirmadienio Penki - šventas reikalas, todėl ir vėl kviečiu pasižvalgyti, ką įdomaus atradau per savaitę.

1. LANCOME Monsieur Big apimties suteikiantis blakstienų tušas

Jums taip būna, kad kosmetinėje atsiranda nauja priemonė, bet taip ir neprisiruošiat jos panaudoti? Man taip nutiko su LANCOME naujiena, blakstienų tušu Monsieur Big. Jei kas žiūrėjot serialą "Sex And The City", puikiai atsimenat Carrie mylimąjį, paslaptingąjį Mr.Big, tai šio tušo renklaminė kampanija ir paremta savo mylimo tušo atradimu. Viso pasaulio blogeriai šią priemonę giria, o aš kartą pasidažiau ir kažko ypatingo nepastebėjau. Bet tvarkiausi savo makiažo atsargas, atradau šią priemonę, suteikiau jai antrąjį šansą ir... Tikrai, kad Mr.Big! Suteikia apimties nelipindamas, ilgina, riečia, neapsunkina blakstienų - kuriam laikui pasiliksiu su juo!


2. Juostinis fotoaparatas telefone

Mano paauglystės laikais buvo garbės reikalas turėti seną juostinį fotoaparatą ir juo kurti menus. Prifotografuoji, nuneši išryškint, lauki, iš juostelės pavyksta kokie 3 kadrai... Šiandien šį jausmą sugrąžina programėlė GUDAK, kuri imituoja juostinį fotoaparatą. Esmė - norint pamatyti, ką nufotografavai, teks laukti... tris dienas. Juk ryškinimas užtrunka! Savo nuotraukų dar nemačiau, bet kiek žiūrėjau internete, rezultatai tikrai labai primena juostinio fotoaparato kadrus. Programėlė kainuoja apie eurą.


3. Muzikos visažiniams


Vienas labiausiai įstrigusių filmų iš vaikystės yra "Netikra vienuolė". Būtent iš jo sužinojau, ką reiškia žodis "eklektiškas", taip Whoopi Goldberg herojė apibūdino savo muzikinį skonį. Aš - lygiai tokia pati, man patinka įvairiausia muzika, neturiu imuniteto 90s pop hitams ir t.t. Todėl kai atradau naują laidą "Beat Shazam", suklykiau iš džiaugsmo. Tai JAV vykstantis šou, kurio metu dalyviai bando kuo greičiau atspėti skambančias dainas ir taip laimi pinigus. Būtų toks Lietuvoj, tikrai eičiau!


4. Auksinė liner'io taisyklė

Jau visiems pasiguodžiau, kad namų darbams turėjau išmokti tobulai brežti skystą akių kontūrą. Brėžti tai brėžti, bet kaip žinoti, kokios formos jis visgi turėtų būti? Pagaliau šitą mįslę įminiau savo ICON ACADEMY profesionalaus vizažo kursuose. Pasirodo, liniją į išorę (iki plunksnelės) reikia brežti tik iki paskutinės blakstienos, o plunksnelę kelti tik iki pirmos horizontalios voko raukšlėms. Aš jums sakau, makiažo teorija - ne juokas, todėl viską kartoju kasdien ir jau turiu naujų klausimų sąrašą dėstytojai.

5. Nuo Pilates nepabėgsi

Kad ir kokia didelė mano svajonė buvo lankyti vizažo kursus, tačiau yra viena svarbi detalė, dėl kurios man teko skubiai prisiminti Pilates pagrindus. Vizažisto darbas - daug žiūrėjimo, susilenkimo, stovėjimo ir... nugaros skausmo, jei nesusikuriam sau patogių sąlygų. Po savaitės intensyvaus dažymo man tiek sutraukė nugarą, kad teko intensyviau pavaikščioti į Pilates treniruotes, kurios sugrąžina raumenis ir kaulus į ten, kur jie turi būti, taiso laikyseną, tvirtina korpusą ir bent jau man niekuomet neatsibosta. Aš lankau trenerio Ginto Pilates treniruotes, jei kam skauda nugarą, kaklą ar dirbat sėdimą darbą - bėkit į treniruotę! Gal ten ir susitiksim? :)


Tai tiek šią savaitę, lekiu į mokslus!

4 komentarai:

 1. Tavo seno įrašo apie Pilates dėka aš jau nuo gruodžio sąžiningai lankau grupinius užsiėmimus. Pokyčiai savijautoje nerealūs, tad štai progai pasitaikius dar kartą dėkoju už tuo metu taip reikalingą įkvėpimą :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pilates keičia gyvenimą :) Nėr už ką, džiaugiuosi! :)

   Panaikinti
 2. Būtų įdomu pamatyt, kokios nuotraukos gavosi naudojant GUDAK! Pasidalinkit vėliau, jeigu nepernelyg asmeniškos :)

  AtsakytiPanaikinti