2017/07/31

PIRMADIENIO PENKI: MAKIAŽAS MONIKAI LINKYTEI!


Moderniai elegantiškas Monikos įvaizdis Jessie Ware koncerto apšildymui


Aš kaip užsikirtus plokštelė, bet vėl negaliu patikėti, kokiu greičiu prabėgo savaitė! Praėjusi buvo tikrai labai intensyvi: kursai, daaaaaug makiažo ir vienas svarbus koncertas. Pasakoju!

1. Makiažas Monikai Linkytei

Nors su Monika esam pažįstamos dar nuo PANELĖS laikų, tačiau tai, kad ji būtent manęs paprašė padaryti jai makiažą koncertui su lietuvoje koncertuojančia superžvaigžde Jessie Ware - man didelis įvykis. Ne kasdien pati Jessie Ware išsirenka lietuvę atlikėją ją apšildyti, o kai ta atlikėja - viena populiariausių Lietuvoje, atsakomybė atitaikyti pudros atspalvį dar didesnė. Koncertui Monika pasirinko juodą elegantišką suknelę, statement auskarus, todėl ir makiažas turėjo "ištempti" tokį stiprų įvaizdį, Monikos pamėgti nude tonai čia būtų per blankūs. Rinkomės kitokį nei visada įvaizdį: matines dūmines akis, švarią skaisčią odą (Monika dabar - tobulai įdegusi) ir, "dūmui" atsverti - gaivias rausvas lūpas. Kaip tikram užkulisių gyvenime, makiažui turėjau gal tik 40 minučių, o lūpas teko tvarkyti likus 5 minutėms iki scenos, tačiau tikrai buvo verta viso streso - Monika atrodė ir jautėsi nuostabiai! 

2. Dar geresnė odos priežiūra

Kas dar nežino (tokių dar yra? :), tai šiuo metu lankau makiažo kursus ICON ACADEMY Vilniuje, ir nors kasdien praktikuojuosi įvairiausius makiažus, tačiau vis labiau pradedu suvokti, kiek daug įtakos makiažui ir jo išsilaikymui turi odos būklė. Todėl labai džiaugiuosi atradusi prancūziškas, tik vaistinėse parduodamas SVR priemones - nuo šiol būtent jos gyvens mano makiažo lagamine. Surinkau labai rimtą rinkinį visiems gyvenimo atvejams, nuo labai riebios, iki labai sausos pleiskanojančios odos - nuo šiol visos, pakliuvusios po mano teptukais, galės pajusti, ką reiškia apgalvotas veido paruošimas makiažui. Jei niekada nebandėt SVR, patariu pradėti nuo micelinio vandens: tinka ir jautriausiai odai, labai gerai pašalina makiažą, nedirgina odos, priešingai - ramina, mažina raudonį, atvėsina, tinka ir kontaktinių lęšių nešiotojams. Yra ir specialiai riebiai odai skirtas, bei prisotintas deguonimi.


3. Kas bendro tarp plaukų kirpimo ir Pilates?

Visi žinot, kad aš - prisiekusi Pilates sporto aktyvistė (kas neskaitėt apie mano meilę šiam sportui, nuoroda čia). Bet esu dar didesnė grožio mylėtoja, todėl jei filmas pasakoja apie vieną garsiausių pasaulio plaukų stilistą ir jo aistrą Pilates - mano dėmesys jau ir pagautas. Dokumentinis filmas apie legendinį Vidal Sassoon, žmogų, sukėlusį tikrą plaukų kirpimo revoliuciją 6-ajame dešimtmetyje, kai moterys vaikščiojo sulipintais nejudančiais plaukais, jis juos nurėžė ir kūrė tiesiog architektūrą ant galvos. Garsusis kare - jo kūrinys! O kai visą dieną praleidi ant kojų kirpdamas, prisireikia ir Pilates. Labai įdomi įkvepiančio žmogaus istorija, rekomenduoju!
4. Dažna sausojo šampūno klaida

Šią savaitę sulaukiau įdomaus klausimo: kodėl neveikia sausas šampūnas? Jis negali neveikt, dažniausiai nemokam jo tinkamai naudoti. Primenu: įpurškiam į šaknis, pamasažuojam pirštais ir būtinai iššukuojam. Jokiu būdu nepurkškit per visą ilgį - plaukai pavirs matiniais ir sulips.

5. Vargas su blakstienomis

Niekada nemaniau, kad taip sudėtinga tinkamai kitam žmogui padažyti blakstienas. Tušo šepetėlis ne visuomet leidžia pasiekti pačias šaknis, o jei blakstienos šviesios, tas kontrastas labai matosi. O ir apatinės dažnai sulimpa, nes plaukelių mažiau, o dažo kabinam daug. Todėl pagaliau į savo šepetėlių rinkinį įtraukiau ir specialiai blakstienoms skirtą vėduoklės formos šepėtėlį iš SIGMA. Naujas gyvenimas, daugiau jokio vargo dėl blakstienų ir labai higieniška!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą