2017/07/03

PIRMADIENIO PENKI - PRADĖKIM SAVAITĘ KARTU!Labas! Vis sulaukiu žinučių, kuriose prašot pasidalinti ne tik grožio naujienomis, patarimais ir atradimais, bet ir įdomybėmis iš mano pačios gyvenimo. Juk ir be visų renginių, makiažų, šukavimų ir naujienų yra daugybė kitokių įspūdžių! Todėl sveikinuosi su jumis naujoje blogo rubrikoje PIRMADIENIO PENKI, kurioje kiekvieną savaitę trumpai pasidalinsiu penkiomis įdomybėmis iš savo kasdienybės. Kokios jos bus, parodys laikas, juk niekad nežinai, kas laukia!

1. Nuotakos. Savaitgalius pradėti anksti ryte su nuotakomis jau tapo tradicija. Praėjęs savaitgalis buvo ypatingas: dariau šukuoseną savo gimtajame mieste Marijampolėje (gerai, jei tiksliau - jo užmiestyje) jaunystės laikų draugei Skirmai. Planavom garbanas, bet vėjuotas oras padiktavo lengvą kuodą.


2. Holivudinės garbanos. Tvarkingos, simetriškos ir labai gerai užfiksuotos - pagaliau išmokau jas atlikti! Turėjau surinkti visą kantrybę, bet perpratus veiksmų eiliškumą dabar jau žinau, kaip ir kas.

3. Barbiški nagai. L'OREAL PARIS naujiena - nauji COLOR RICHE nagų lako atspalviai. Ryškūs, užtenka vieno sluoksnio, o va kiek laikys - pamatysim. Naujai savaitei pasirinkau barbišką 288 (Rose Bouquet) atspalvį.4. Austen forever. Kas gi nemėgsta Jane Austen knygų? Po ilgo laiko pažiūrėjau seną gerą "Sense And Sensibility" (liet. Protas ir jausmai), pagal to paties pavadinimo knygą sukurtą filmą. Jaunas Hugh Grantas, jaunas Sneipas iš "Hario Poterio"... Mielas, šiltas ir jaukus filmas - idealus nelabai vykusiai šių metų vasarai.
  5. Nude klasika. Jau praėjusią savaitę rašiau apie MAYBELLINE VIVID HOT LACQUER lūpų dažus ir vienas atspalvis, panašu, ilgam įsikūrė mano kosmetinėje. Tai nr.62 (Charmer) - ir dienai, ir vakarui!


Labai norėčiau pasidalinti viena svarbia žinia, bet turiu ją paslapty laikyti dar dvi savaites... Bet jau neilgai, kaip nors iškęsiu! O kol kas - iki kitų įrašų :)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą