2017/07/10

PIRMADIENIO PENKI: YOUTUBE ATRADIMAI IR PLAUKŲ TONAVIMAS

Ar skaitėt įrašą apie minimalistinį šventinį makiažą? 

Labas labas! Neplanuotai užsilikau tėviškėj, todėl rašau šį įrašą iš iPado, o tai reiškia, kad tenka tekstą rinkti po raidę atskirai. Atleiskit už teksto trumpumą :) Sunku patikėt, kad liepa beveik įpusėjo: savaitės bėga žaibo greičiu, štai ir dabar atsidariau kalendoriaus appsą - susitikimai, renginiai, vestuvės, vėl vestuvės... Kad tik spėčiau galvą išsiplaut :D O ką įdomaus atradau prėjusią savaitę? Dalinuosi pirmadienio penkiais!
1. SUPERFRUIT

Jeigu bent kartą ieškojot muzikos YouTube, tikriausiai girdėjot ir apie acapella grupę PENTATONIX.  Tai penki supertalentingi dainininkai, muziką atliekantys be jokių instrumentų. O dabar du grupės nariai susibūrė į duetą SUPERFRUIT ir išleido savo debiutinį albumą. Kas sekat mane INSTAGRAM, tikrai matėt ir girdėjot jų dainas, nes nuolat dalinuosi jomis insta stories. Tokia faina jų energija, klausau ir klausau!


2. PATARIMAI VIZAŽISTAMS

Šiandien išmokti dažytis gali kiekvienas, tereikia susirasti gerą tutorialą. Mėgėjų YouTube - daug, o štai dirbančių meistrų trūksta. Viena yra kasdien darytis sau makiažą ir visai kas kita - kasdien dažyti kitus. Būtent apie tai ir pasakoja vizažistė Angie di Battista iš Kanados. Ji - ūkiška, konkreti, negaili gerų patarimų (kaip dezinfekuoti įrankius, neišleisti visų santaupų brangioms paletėms ir t.t.), kuriuos sukaupė per savo darbo metus. Rekomenduoju net ir tiems, kurie nežada tapt vizažistais.

3. KIRPYKLA NAMUOSE

Daugelį grožio procedūrų darausi pati, plaukų tonavimas - viena jų. Per praėjusius metus išmokau maišyti dažus ir suprasti, ką reiškia skaičiai etiketėse. Šiuo metu tonuoju Wella Illumina dažais (nr. 7.81) ir Wella Color Touch oksidatoriumi (1,9%).  Išmokti privertė mano plaukų stilistas - pas jį eilė bent 3 mėn. į priekį, tarp vizitų tenka pasitonuoti pačiai.

4. MINIMALISTINIS MAKIAŽAS

Įrašas apie minimalistinius įvaizdžius sulaukė didžiulio susidomėjimo, ačiū! Ir tikrai - kartais norisi to kontūravimo ir dirbtinių blakstienų, o kartais tereikia nepriekaištingos odos ir gero lūpdažio...

5. MARIJAMPOLĖS NOSTALGIJA

Visi žinot, kad aš labai didžiuojuosi būdama suvalkiete. Išties, Marijampolė - toks geras miestas! Šįkart užsukau į savo jaunystės laikų kavinę pavadinimu Nica, kuri gerokai atsinaujino. Ten radau tokio nerealumo burgerius, kad Vilniui teks pasitempti. Jei būsit kada Marijampolėj, rekomenduoju!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą