2017/07/08

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL OIL MIRACLE BRAZILNUT OIL ŠAMPŪNAS IR NENUPLAUNAMA PRIEMONĖ


Žinot tą jaumą, kai nusikerpi plaukus ir nori ilgų? Arba kai tiesiaplaukės svajoja apie garbanas, o garbanės - atvirkščiai? Taip ir man: kartais noriu matinių, su daug apimties ir tekstūros, o kartais noriu, kad plaukai blizgėtų ir būtų švelnūs kaip Kate Middleton (ar matėt kas ją netobulais plaukais? Būtent). Šįkart plaukų žvilgesį ir sveikatą bandžiau susigrąžinti SCHWARZKOPF PROFESSIONAL priemonėmis su brazilinių riešutų (bertoletijų) aliejumi.




Šis aliejus - plaukų priežiūrai nuo seno naudojama priemonė. Jame daug seleno, vitamino E, antioksidantų ir omega rugščių. Priemonių aprašas teigia, kad naudojant jas plaukai tampa glotnesniais, užpildomos porėtos vietos, sugrąžinamas blizgesys, sveika išvaizda, kiekvieno plovimo metu plaukai tampa atsparesniais UV spinduliams ir lūžinėjimui. Belieka tik įsitikinti poveikiu pačiai.



Visuomet atsargiai žiūriu į drėkinančius šampūnus. Visai neseniai vieno plaukų priežiūros prekių ženklo pristatyme išgirdau gerą patarimą: renkantis šampūną, reikia ieškoti tinkamo galvos odai. Jei galvos oda sausa, tokiu atveju tikrai reikės drėkinančio šampūno, bet jei galai sausi, o šaknys - normalios, drėkinantis šampūnas tik dar labiau jas apsunkins.

Šampūnas - valomoji priemonė, kurios paskirtis - plauti plaukus jų nežalojant. Oil Miracle šampūnas yra tinkamas visų tipų plaukams ir juos švelniai plauna. Tuo įsitikinau - plaukai po plovimo glontnūs, tačiau nepraradę apimties, pats šampūnas gerai putoja ir švariai plauna. Nežinau, kiek tame tiesos, tačiau esu pastebėjusi, kad permatomi šampūnai ilgiau išsaugo plaukų šaknis nesusiriebalavusias, bet gal čia tik mano įsitikinimas. Kad ir kaip bebūtų, apie šampūną daug nepasakysi - svarbiausia, kad jis gerai plautų, nesausintų plaukų ir tausotų plaukų atspalvį, o šis puikiai atliko savo darbą.




O štai nenuplaunama priemonė Talent 10 (turinti net 10 plaukams naudingų savybių: saugo plaukų atspalvį, suteikia spindesio, neleidžia veltis, glotnina, apsaugo nuo saulės, lūžinėjimo, intensyviai drėkina, išsaugo plaukų minkštumą ir t.t.) jau spėjo tapti mano favorite. Jeigu ne pirmą kartą lankotės mano bloge, žinot, kad aš papildomam drėkinimui dažniausiai renkuosi ne plaukų aliejus, o kremo konsistencijos priemones. Jas lengviau paskirstyti, jos suteikia plaukams papildomos masės ir nepaverčia plaukų slidžiais kaip ungurys (aš asmeniškai to nemėgstu).

Ši priemonė - kažkas tarp kremo ir aliejaus. Skysta, tačiau gerai pasiskirsto ir greitai susigeria. Naudoju sausiems plaukams po kiekvieno plovimo ir šiandien pastebėjau, kad buteliuką beveik pabaigiau! Man svarbiausia, kad nenuplaunama priemonė drėkintų plaukus, o ši dar ir turi apsaugą nuo saulės, kas labai svarbu norint išsaugoti norimą plaukų atspalvį vasaros metu. Įpakavimas galėtų būti ir mažesnis: 100ml priemonė supilta į masyvų stiklinį buteliuką, kuris, tiesa, atrodo prabangiai, bet užima nemažai vietos. Bet priemonė nuo to tikrai nė kiek ne blogesnė!

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL OIL MIRACLE BRAZILNUT OIL šampūnas - 11,49 Eur
SCHWARZKOPF PROFESSIONAL OIL MIRACLE BRAZILNUT OIL Talent 10  - apie 25 Eur










Komentarų nėra:

Rašyti komentarą