2017/07/16

TIK 3,19 EUR: CATRICE SLIM'MATIC ULTRA PRECISE ANTAKIŲ PIEŠTUKAS
Kai priemonė išpildo visus etiketės pažadus, puiku, bet kai ji dar ir kainuoja nedaug... Ko daugiau suvalkietei tenorėt? :) Vėl dalinuosi pigiu atradimu (kaip viena draugė sako, "ką šįkart į pigienų rubriką dėsi?") - CATRICE antakių pieštuku. Kad jis geras, panašu, žinau ne aš viena: beveik visose aplankytose parduotuvėse ši priemonė buvo iššluota!
Kalbant apie antakius, su jiems skirtomis priemonėmis turiu vadinamąjį love-hate santykį. Kartais naudoju tik šešėlius, kartais užsimanau išraiškingumo ir bandau pieštukus, kartais - tik tušą... Vis dar neatradau tos vienintelės priemonės, kuri mane gelbėtų visais gyvenimo atvejais tiek dažantis pačiai, tiek gražinant kitus. Pastaruoju metu vis pagalvodavau apie itin ploną antakių pieštuką, kokią nors ANASTASIA BEVERLY HILLS BROW WIZ alternatyvą.

Nors dar finansinė krizė neatėjo, tačiau mokėti 25 Eur už pieštuką, kurio man užtektų maždaug savaitei... Tokių minčių įkvėpta ir leidausi į dupe paieškas. Šventai tikiu, kad beveik visos geros ir brangios priemonės turi ir pigesnių alternatyvų, tereikia paieškoti. NYX ploną pieštuką jau esu bandžiusi, tiko ir patiko, reikės dar kada įsigyti, jo kaina - apie 10 Eur, jau gerai, dvigubai pigiau nei ABH. Bet man pavyko rasti beveik DEŠIMT kartų pigesnę priemonę!

CATRICE (kaip ir ESSENCE) - itin pigių ir tendencijas atitinkančių priemonių gamintojas. Toli gražu ne viskas man jų pasiūloje patinka, tačiau kai reikia kokios nors priemonės vienam kartui, pirmiausiai pasidairau būtent po jų stendus. Visai neseniai rašiau apie ESSENCE atradimą, kūno spalvos ilgai išliekantį pieštuką akims (nuoroda čia), o dabar radau pigų išsigelbėjimą antakiams.


Taip atrodo MEDIUM atspalvis

SLIM'MATIC ULTRA PRECISE vandeniui atsparus antakių pieštukas itin plonu galiuku - ta priemonė, kai reikia nepastebimai prisipiešti trūkstamų plaukelių ir suteikti antakiams vešlumo. Nors rinkoje yra ir kitų plonų antakių pieštukų, tačiau kartais jų gerumą numuša vienas paprastas faktas - jie yra ŠILTO TONO. Jeigu jūs nesat natūrali strazdanota rusvaplaukė, nuo šiltų antakių tonų bėkit kuo toliau, atrodys, kad jums odos alergija ir antakių oda paraudusi.

Nesukit galvos ir pirkit šaltus tonus, nesvarbu, blondinė ar brunetė esant. Ir dar - mes dažnai įsivaizduojam, kad mūsų antakiai yra tamsesni nei yra iš tikrųjų, todėl neskubėkit imti tamsiausio tono, gali būti, kad natūraliau atrodys šviesesnis.

Antakiai naudojant tik CATRICE pieštuką

Grįžtant prie priemonės, parduotuvių lentynose galima rasti 3 atspalvius: light, medium ir dark, tačiau NIEKUR nemačiau tamsiausio, tikriausiai visos perka tamsiausią toną, čia ir pasitvirtina mano prieš tai paminėtas įsitikinimas. Pabandymui nusipirkau medium atspalvį, jau parduotuvėje pabandžiusi mačiau, kad jis - gan šaltas, todėl nebaisu rizikuoti. Ir tikrai - lengvai tepasi, jokio sušokimo į gumulėlius, nenusitrina ir padeda sukurti plonų plaukelių efektą.

Dizainas - kaip ir visų Brow Wiz kopijų - plonas ilgas pieštukas su šepetėliu (spoolie) gale. Šepetėlis puikiai tinka priemonei išsklaidyti ir antakiams iššukuoti.

Pieštukas ir antakių šešėliai papildomam ryškumui

Vienintelė priemonės bėda - ji labai greitai susinaudoja, bet čia jau visų plonų išsukamų pieštukų, tiek akims, tiek antakiams, tiek lūpoms trūkumas. Tačiau kai kaina - 3,19 Eur, galima nesirūpinti ir nusipirkti iškart kelis ateičiai. Naudoju kasdien, tiesa, man visgi reikėtų to tamsesnio atspalvio (jeigu pavyks jį kada rasti...), tačiau ryškumo suteikiu užpildžiusi antakius šešėliais.


1 komentaras:

  1. Apie šį antakių pieštuką teko girdėti ir skaityti tikrai daug gerų atsiliepimų. Gal tik vienas minusas pabrėžiamas, kaip ir Jūs paminėjote, tai - mažas kiekis. O aš šiuo metu naudoju ir džiaugiuosi Catrice ,,Eye Brow Stylist" antakių pieštuku nr. 020 Date With Ash-ton :)

    AtsakytiPanaikinti