2017/08/28

ESSENCE METAL SHOCK METALINIO EFEKTO NAGŲ PUDRA IR LAKAS (VIDEO)


Nagai - tikriausiai mažiausiai mano dėmesio gaunanti kūno dalis. Man taip gražu tvarkingas manikiūras, tačiau gelinio lakavimo mano nagai nepakelia (kiek jį patyriau, tiek po jo nagai labai susilpnėjo ir kelis mėnesius lūžinėjo), o pati niekaip neišsiugdau įpročio porą kartų per savaitę nagus palakuoti. Todėl jei jau mano nagai sutvarkyti, reiškia, kad kažkaip radau papildomo laiko arba laukia kokia nors svarbi proga. Tačiau kai į rankas pateko ESSENCE naujiena, metalinio efekto nagų milteliai, tiesiog negalėjau jų nepabandyti.
Metalinis arba veidrodinis manikiūras - šios vasaros topas. Instagram lūžta nuo tokio manikiūro nuotraukų, tiesa, iki šiol jis buvo įmanomas tik darantis manikiūrą salone, tačiau ir masinės gamybos kompanijos nukopijavo šį konceptą ir pristatė priemones, skirtas veidrodiniam manikiūrui susikurti namuose. Principas - kaip ir salone: specialūs į nagą (ant bet kokios permatomos nagų bazės) įtrinami milteliai ir specialus virštutinis sluoksnis.

Naudojimas - tikrai labai paprastas (jei jau man pavyko!)

1. Padengiam nagus permatomu nagų laku ar baze.
2. Beriam ant nago miltelius (nebijokit, jie prilimpa tik prie nagų bazės, kas nubyrėjo ant pirštų - nusiplaus) ir pirštais įtrinam į nagą, kol paviršius pasidaro lygus ir veidrodinis.
3. Padengiam nagus specialiu SEAL viršutiniu sluoksniu.

Pridedu ir video iš ESSENCE, kaip naudoti priemones. Jis vokiškas, bet labai vaizdus, tikrai viską suprasite :)
Ir viskas! Minusas - visus byrantys blizgučiai, kurie, deja, iš karto nuo rankų nepasišalina. Tačiau po kelių plovimų muilu didžioji jų dalis dingsta. Koks šio lako išsilaikymas? Kaip ir visų ne gelinių - priklauso nuo to, ar plaunat indus rankomis, krapštot kietus paviršius ir t.t. Man išsilaikė kelias dienas, tiesa, valant teks pavargti kaip ir su kiekvienu blizgių dalelių turinčiu nagų laku, jos kažkaip labai prikimba prie nago.

Aš pabandymui dengiau vieną sluoksnį, tačiau efekto man tikrai užteko. Esu mačiusi panašaus efekto laką be miltelių, tačiau efektas išsilaiko kelias valandas, o paskui lyg ir aprūksta, pasidaro matinis. ESSENCE efektas laikėsi visą laiką, kol nuvaliau.

Priemonė parduotuvėse pasirodys šį rudenį. Yra kelių atspalvių milteliai, aš išbandymui gavau sidabrinius ir auksinius, bet auksinių dar nebandžiau. Tačiau mano rudens pažadas - skirti daugiau dėmesio nagams, prisipirkau krūvą priežiūros priemonių ir bandysiu nebegąsdinti žmonių savo kanopėlėmis :) Gal turit patarimą, kaip įprasti darytis manikiūrą? Labai ačiū :)
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą