2017/08/13

KETVIRTOJI SAVAITĖ ICON ACADEMY PROFESIONALAUS VIZAŽO KURSUOSE


Ką veiki? Plaunu šepetėlius, - toks mano atsakymas į tikriausiai dažniausiai užduodamą klausimą pastarosiomis savaitėmis. Dažau ir plaunu. Ir tuo labai džiaugiuosi! Štai pabaigiau jau ketvirtąją profesionalaus vizažo kursų savaitę ICON ACADEMY, makiažų repertuare daugėja, jie sudėtingėja, o ir vis dažniau aplanko mintys apie artėjančius egzaminus... Oi, tikrai yra, ką veikti!

Šią savaitę kelias paskaitas pirmą kartą mano grupei vedė dėstytoja Daiva. Iki šiol mums dėsčiusi Edita reikalavo nepriekaištingo eiliškumo žinojimo, o štai Daivos mokymo metodai - kitokie. Skirtingi dėstytojai - ICON ACADEMY skiriamasis bruožas, taip galima iš kiekvienos dėstytojos pasiimti kažką sau, atrasti naujas technikas, priemones, eiliškumą ir t.t. Daiva iškart pasakė: ne tiek svarbu, kokiais žingsniais pasieksit rezultatą, svarbu jis pats. Suprantu, kodėl reikia gerai atkalti makiažo pagrindus, bet pati esu dažnai linkusi improvizuoti, šepetėlius naudoti pagal kelias skirtingas paskirtis ir t.t., todėl buvo įdomu, ką papasakos ir parodys Daiva, kuri dirba ekspresyviai.

Pirmoji paskaita su Daiva - vakarinis, į fotografiją orientuotas ryškus makiažas su cut crease technika. Čia man buvo tikras išbandymas: reikėjo galvoti ne apie tai, kaip modelis atrodo gyvai, o tai, kaip jis atrodys nuotraukose. Fotografija - apgaulinga ir įnoringa: ji nori nenori "patampo" proporcijas, blysktės "suvalgo" ryškumą, tačiau į pirmą planą ištraukia visas klaidas. Todėl reikia žinoti daug gudrybių, kaip paruošti makiažą taip, kad nebūtų baisus jos objektyvas.

Lemtinga linerio akimirka paskaitoje. Daivos Vasiliauskienės/ICON ACADEMY nuotrauka.

Pasakysiu tiek - dirbome ryškiai. Daiva parodė keletą savo mėgstamiausių dengimo principų, priemonių, mėgstamiausius šepetėlius, ir, kas man labiausiai prilipo - buffing (suliejimo, poliravimo) techniką. Jei esat YouTube makiažo pamokų fanės, ši technika Jums - ne naujiena. Tai būdas kontūravimą, skaistalus ir birią pudrą nupoliruoti ant veido taip, kaip neliktų jokių matomų linijų ir oda neatrodytų apkrauta. Iki tol šios technikos nebuvau bandžiusi, bet prireikė lygiai 5 sekundžių, kad šis makiažo triukas taptų mano mėgstamu.

Jau ne kartą pasakojau, kad vargstu su antakiais, o foto makiažo pamokoje teko dar kartą juos labai preciziškai išpiešti, tačiau, pasigirsiu - pasistengus jau tikrai neblogai pavyksta! Žinoma, realiame gyvenime juos išpiešinėti tenka ne dažnai (ačiū pasaulinei madai antakius atsiauginti ir išsaugoti natūralią formą), tačiau tai mokėti - būtina.


Juokavom, kad Ugnė gali eiti į Cirque De Soleil atrankas su tokiu grimu


Dar viena įdomi paskaita - grimas ir kaip jį naudoti. Grimas - tai ne makiažas. Grimą matom teatre, filmuose ir t.t. Ši paskaita man priminė dailės mokyklos laikus, kai kurdavome personažus nuo A iki Z (vienais metais konkursui ruošiau... atgijusį paveikslą!). Neturėjau žalio supratimo, kaip elgtis su grimu, todėl išbandyti naują techniką buvo smagu. Dėstytoja Edita sakė, kad grimas kai kuriuos "užkabina" po pirmosios paskaitos ir žmonės tiesiog suvokia, kad tai - jų pašaukimas. Man visgi įdomiau gražinti žmones, o ne kurti personažus, tačiau pažaidimas (ir, tikriausiai, visų pasaulio blizgučių) išbandymas labai patiko! Smagu buvo atsipalaiduoti ir tiesiog išbandyti naujas priemones. Ačiū mano ryškiam modeliui Ugnei, kuri dėl paskaitos net plaukus specialiai rožine spalva nusidažė.

Praėjusią savaitę pastebėjau įdomų dalyką: mažiau žiūriu į užrašus ir drąsiau dirbu. Reikia brėžti kontūrą - brėžiu neišsisukinėdama, nebebijau ryškių šešėlių spalvų, žinau, nuo kur ką pradėti ir tiesiog... dažau. Pastebėjau, kad man tiesiog reikia suvokti, KODĖL darau vieną ar kitą žingsnį - dabar tie žingsniai tiesiog tapo priemonėmis norimam rezultatui pasiekti.


Ryški buvo ketvirtoji mokslų savaitė, dar padaugėjo namų darbų, todėl kol kiti džiaugsis labai ilgu šventiniu savaitgaliu, aš dažysiu ir plausiu šepetėlius, dažysiu ir vėl plausiu... Iš dangaus tie įgūdžiai nenukrenta, reikia pasistengti!


Jeigu norit daugiau sužinoti apie mano lankomus kursus, informacija čia:
www.iconacademy.ltKomentarų nėra:

Rašyti komentarą