2017/08/03

MAKE UP FACTORY LIGHT REFLECTING MASKUOKLIS


Nežinau, kaip Jums, bet man visuomet labai gera suvokti, kad iki galo sunaudojau vieną ar kitą priemonę. Nemėgstu apsikrauti daiktais, turėti šimtą vienodos paskirties priemonių ir vieną panaudojus iškart griebtis kitos. Todėl kai vakar išmečiau dar gamyklinį, ne galutinio įpakavimo dizaino prieš kelis mėnesius gamintojo atsiųstą MAKE UP FACTORY Light Reflecting maskuoklį supratau, kad metas jį aprašyti, nes naudojau jį itin dažnai! Dabar turiu jau du šio maskuoklio atspalvius, ši priemonė - jau parduotuvėse, pats laikas ir Jums su mano atradimu susipažinti.

MAKE UP FACTORY - vokiška kompanija, gaminanti tiek profesionalams, tiek makiažo mėgėjams tinkamą high end kosmetiką. Esu išbandžiusi daugybę šios kompanijos priemonių, dabar labai laukiu susitikimo su tarptautiniu MAKE UP FACTORY makiažo meistru (priežastis laukti rudens!), nes labai noriu išgirsti profesionalo įžvalgas apie vieną ar kitą produktą.

LIGHT REFLECTING CONCEALER - tai maskuoklis, kuris ne tik maskuoja netobulumus, bet ir atspindi šviesą. Iškart noriu pabrėžti, kad šviesą atspindintys maskuokliai labiausiai skirti paakiams, kur trūksta šviesos ir gaivaus spindėjimo. Jei ieškote produkto, skirto maskuoti spuogams, pigmentinėms dėmėms ir t.t., reikėtų ieškoti labiau matinio ir intensyviau maskuojančio produkto, nes spindesys gali dar labiau atkreipti dėmesį į netobulumus. Tiesa, akivaizdžiai matomų blizgių dalelių jame nėra, tikrai nevaikščiosit glitter paakiais :)

Kad šis maskuoklis skirtas paakiams ir kompanija žino, ką daro, išduoda itin lengva jo konsistencija. Paakiai - viena problemiškiausių veido vietų: jie reikalauja intensyvaus maskavimo, bet... nepakelia "sunkių" priemonių! Misija neįmanoma, tiesa? Kai žinai, ką ir kur tepti - įmanoma viskas. Naudojant šią MAKE UP FACTORY priemonę paakiai užmaskuojami, šviesą atspindinčios dalelės sukuria tolygios odos iliuziją, o lengva formulė gelbėja nuo priemonės subėgimo į raukšeles.

Tiesa - absoliučiai VISI maskuokliai kažkiek į raukšleles subėgs, jei neužfiksuosim jų sausa pudra. Čia jau nieko nepadarysi: mes mirksim, vartom akis ir t.t., o paakių oda - plona, todėl produktas juda kartu su ja ir nusėda į raukšleles. Tačiau renkantis plonus sluoksnius paakiams šios bėdos galima beveik visiškai išvengti.
Aš išbandžiau du Light Reflecting Concealer atspalvius: 1 (Luminous Beige) ir 2 (Luminous Cream). Man, šviesiaodei, labiau tinka nr. 1, tačiau ir nr.2 yra labai aktyviai naudojamas labiau įdegusių merginų makiažams (čia taip būna, kai vasarą leidi makiažo kursuose... :).

Kuo man patinka ši priemonė - atspalviai - gelsvi, o, ne kaip dažnai pasitaiko Lietuvoje parduodamose pudrose, rausvi. Jei nesat natūrali šviesiaodė raudonplaukė, bėkit nuo rausvų pudrų kiek kojos neša! Lietuvių oda - dažniausiai pilkai gelsva, rečiau - alyvuogių žalsva, tačiau tikrai ne rožinė. Arba jei rožinė, tai kaklas gelsvas, o atspalvį vis vien teks derinti prie kaklo, tai nori nenori reikės rinktis kažką gelsvo.

Antrasis, labiau persikinis atspalvis idealiai maskuoja pamėlusias antakių vietas, o pirmasis - šviesina, suteikia skaistumo. Priemonė ganėtinai greitai džiūsta, tačiau nepalieka sausumo, priešingai, oda atrodo gaivi, sudrėkinta. Labai patogus ir sintetinių šerelių aplikatorius, tačiau niekada neskolinkit priemonės draugei - toks aplikatorius yra skirtas asmeniniam naudojimui, o jei draugė nori pabandyti, turi išspausti priemonę ant nudezinfekuotos rankos ar kito švaraus paviršiaus - jokio dažymosi tuo pačiu aplikatoriumi!

Įpakavimas veikia kaip rašiklis: paspaudinėji gale esantį mygtuką ir mažas kiekis priemonės pasirodo ant aplikatoriaus. Tačiau nespaudinėkit įnirtingai: priemonė nuo apačios iki aplikatoriaus keliauja lėtai, jei užpumpuosit daug, paskui galit padauginti.

Priemonę geriausia sklaidyti pirštais arba makiažo kempinėle (paakiams idealu turėti specialiai jiems skirtus mini Beauty Blenderius arba naudoti įprasto Beauty Blenderio smailųjį galą). Aš mėgstu išskirtyti pirštais (nuo šilumos priemonė tolygiau padengiama) ir užbaigti sklaidymą arba šepetėliu, arba Beauty Blenderiu. Ir būtinai fiksuokite sausa pudra (prieš tai išlyginus priemonę, nes jei pudrą dėsit ant subėgimų į raukšeles, priemonė su jomis visomis ir užsifiksuos)!

Maskuoklis - kaprizinga priemonė, tikrai nelengva atrasti savąjį, bet šis iš MAKE UP FACTORY - tikrai vertas dėmesio, net jei nežinot, kaip ir kur tą maskuoklį tepti. Patogus aplikatorius, teisingi atspalviai ir paakiams itin tinkama konsistencija - mano testą ši priemonė išlaikė! Ją taip pat galima naudoti ant skystos pudros kaip subtilų skystą highlighterį, kai nesinori akivaizdaus švytėjimo.MAKE UP FACTORY LIGHT REFLECTING CONCEALER - 19,99 Eur (AKCIJOS KAINA ŠIUO METU - 16,99 Eur!)

Ieškokite parduotuvėse KRISTIANA ir KOSMADA.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą