2017/08/06

MANO MĖGSTAMIAUSI HIGHLIGHTERIAIKo gyvenime nebūna per daug? HIGH-LIGHT-TO! Jei gali spindėti, tai kodėl reikėtų nespindėt? - toks galėtų būti vienas iš daugelio mano gyvenimo šūkių. Aš highlightą labai mėgstu, tiesa, naudojamą strategiškai ir "į temą": diskobolai tegul džiugina mus diskotekose, o ne veidrodyje. Dažnai sulaukiu klausimų, kokį highlighterį naudoju, o kadangi naudoju jų ne vieną (ir ne du, ir ne penkis...) , nusprendžiau visus juos aprašyti, o Jūs jau išsirinksit.

(Pagal laikrodžio rodyklę) SLEEK Solstice paletė, SMASHBOX Spotlight paletė, PUPA Pink Muse kreminis highlighteris, PUPA Red Queen ir URBAN DECAY Afterglow. SLEEK SOLTICE PALETĖ

Vienas tų produktų, kur kainos ir kokybės santykis - labai pirkėjo naudai. SLEEK paletėje - keturi atspalviai: trys sausi, vienas - kreminis. Kartu su palete gausite ir instrukciją, kur kurią spalvą tepti, bet aš siūlau dažytis taip: turinčioms itin šviesią odą - violetinis, šampaninis - universalus, o rusvas idealiai tinka lūpų iškilumui ir įdegusiai odai ryškinti. Kreminio beveik nenaudoju, bet jis irgi - universalus, jei jau mėgstat tokią tekstūrą.

Atspalviai - intensyvūs, tolygiai sklaidosi, galima juos maišyti ir spindėti dar intensyviau. Ilgą laiką šią paletę naudojau diena iš dienos, iki šiol viena mėgstamiausių!SMASHBOX SPOTLIGHT PALETĖ

Jau rašiau apie šią paletę įraše apie SMASHBOX (nuoroda čia). Ši paletė - subtilesnė, ja galima sukurti tiek labai natūralų, tiek fotosesinį spindėjimą. Trys spalvos, kurias patariama naudoti pagal intensyvumą: šviesiausia - dienai, šviesiausia + vidutinė - vakarui, visos trys - kai reikia super mega spindesio (paletės aprašyme parodyta, kur kurią tepti). Aš dažniausiai naudoju šviesiausią atspalvį, jis labai natūraliai atrodo ant odos, idealiai tinka ryškinti nosies viduriui.

(iš viršaus) URBAN DECAY Afterglow, PUPA Red Queen, PUPA Pink Muse

URBAN DECAY AFTERGLOW

Neišsigąskit rausvos spalvos - ši priemonė, ypač prie vasaros įdegio - nuostabi! Tiesa, aš ją renkuosi žvilgantiems, gaiviems įvaizdžiams, naudoju vietoj šešėlių, suteikti skaistalams ryškumo ir t.t. Ne kasdienai, bet Afterglow mano kosmetinėj gyvena nuolat.

PUPA RED QUEEN

Iškart pasakau - PUPA tikrai žino, kaip gaminti gerus highlighterius. Prieš Kalėdas visuomet laukiu šventinės kolekcijos, nes žiemą pasirodo turbinis riboto leidomo highlighteris, pernai tai buvo Red Queen kolekcijos gražuolis. Kalbant paprastai - tai tiesiog lyg trintas aukso gabalas. Intensyvus, ryškus, tolygiai dengia be jokių tarpelių. Tai - mano fotosesijų ir vakarinių makiažų palydovas, highlighteris, kurio spindėjimas, mano spėjimu, turėtų matytis iš mėnulio. Deja, šio highlighterio jau galite ir neberasti parduotuvėse, tačiau pasidairykit PUPA stenduose - visi šio gamintojo highlighteriai yra verti dėmesio. Ir laukim Kalėdų, kai pasirodys naujas riboto leidimo spindiklis!

PUPA PINK MUSE

Pripažinsiu, retai naudoju kremines priemones (pvz. skaistalus, šešėlius, bronzantą), dažniausiai mėgstu susikurti sausą bazę ir ant jos dėlioti akcentus. Tačiau ICON ACADEMY vizažo kursuose pamėgau dirbti šlapiomis priemonėmis, ypač kontūruoti, manau, kad kreminės priemonės po truputį sugrįš ir į makiažo lagaminą. PUPA Pink Muse - kreminis highlighteris, kuris pasirodė su pavasarine PUPA kolekcija. Idealiai tinka lūpų iškilumui ryškinti, aš jį naudoju ir kaklui, raktikauliams (su puriu mažu šepetėliu) - puikiai paryškina įdegį. Veidui man jis per blizgus, tiesa, galima naudoti kaip akių šešėlius. 

Kam skirtas highlighteris?

Suteikti veidui skaistumo, gaivumo, spindesio, vizualiai "pakelti" aukščiausius veido taškus (skruostikaulius, nosies centrą, kaulą virš ir po antakiu, lūpų iškilumą ir t.t.) ir tiesiog sukurti jaunesnės, tolygesnės odos iliuziją. Grožio pasaulis intensyviai highlighterius pradėjo naudoti prieš keletą metų, ir, panašu, ši tendencija niekur nesitrauks. Tiesa, dabar egzistuoja įvairiausių pavidalų, intensyvumo, atspalvių, tekstūrų highlighterių, todėl verta žinoti keletą  svarbių detalių, kurios padės išsirinkti savo skaistinamąją priemonę (taip dažniausiai lietuviškai vadinamas highlighteris).

Kokį highlighterį rinktis?

Jei norit turėti vieną visiems gyvenimo atvejams, siūlau rinktis vidutinio intensyvumo šampano atspalvio sausą priemonę. Ji tiks prie absoliučiai visokių įvaizdžių, visokių odos tonų, galėsite naudoti šią priemonę ir kaip akių šešėlius. Tik nepamirškite prieš tai padengti savo makiažo pagrindo sausa pudra. Iš mano apžvelgtų toks būtų SMASHBOX (naudojant su saiku), kiti - nors ir šampaninio atspalvio, bet intensyvūs, aš mėgstu spindėti iš esmės. Kad ir kokią priemonę rinksitės, stebėkit, kad nebūtų akivaizdžai matomų blizgučių, kitaip nusikelsit į kokius 1998 metus, kai buvo madinga želė su blizgučiais ir ją tepėm visur, kur tik galėjom.

Sausas ar kreminis?

Jūsų pasirinkimas. Kreminis idealiai tiks sausos odos savininkėms, nes suteiks papildomos drėgmės iliuziją, o štai riebiaodėms gali tik sustiprinti tą susiriebalavusios odos vaizdą. Apskritai turint blizgančią T zoną (kakta, nosis, smakras) reikėtų vengti highlightinti veido centrą (nebent paruošite odą matiškumo suteikiančiais losjonais, naudosit silikono bazę ir t.t.), nes riebalas+highlighteris - ne koks derinys.

SLEEK SOLTICE - apie 14 Eur
SMASHBOX SPOTLIGHT - 35,95 Eur
URBAN DECAY AFTERGLOW - 30,95 Eur
PUPA PINK MUSE - 18,50 EurKomentarų nėra:

Rašyti komentarą