2017/08/20

PENKTOJI SAVAITĖ ICON ACADEMY PROFESIONALAUS VIZAŽO KURSUOSENegaliu patikėti - teliko VIENA savaitė makiažo kursų! Praėjusią savaitę eidama namo iš paskaitos susimąsčiau, kad bus keista ir šiek tiek liūdna be tų ilgų vakarų ICON ACADEMY su dėstytojomis ir bendramokslėmis. Tačiau kol kas - kursai tęsiasi, dar liko namų darbų ir egzaminas - kurį laiką dar tikrai bus naujų makiažo nuotykių. O dabar - apie praėjusią savaitę ir paskaitas.

Nors plaukus kitiems kerpu, dažau ir šukuoju gal nuo 16 metų, praėjusią savaitę turėjau pirmą oficialią šukuosenų paskaitą! Į vizažo kurso programą įtraukta ir paskaita skirta plaukams, nes šiandien nebeužtenka mokėti tik gerai dažyti, reikia sugebėti susitvarkyti ir su klientės plaukais bei sukurti pilną įvaizdį. Paskaita man labai patiko: mokėmės pagrindinių pynimų, garbanojimo ir galiausiai kiekviena padarėm po iškilmingoms progoms skirtą kuodą. Nors asmeniškai mėgstu toli gražu ne klasikines progines šukuosenas, tačiau mokėti jų kuo daugiau - tikrai į naudą. Juk niekad nežinai, kada ko gali prireikti.Kadangi praėjusi savaitė buvo šventinė, vietoj įprastų trijų paskaitų turėjom dvi. Antroji - jau makiažo, mokėmės pieštukinę techniką. Jei kas nesat girdėję, tai akių dažymo technika, kai dirbama ne akių šešėliais, o pieštukais. Ši technika reikalauja kruoštumo ir atidumo, tačiau rezultatas - itin patvarus, galima kurti tiek ryškius, tiek lengvesnius įvaizdžius. Negaliu sakyt, kad pieštukinė technika man labai patinka, tuo labiau, kad ji tinka toli gražu ne kiekvienai (gerai ši technika atrodo ant atvirų akių), tačiau buvo labai įdomu priimti tokį iššūkį ir vargais negalais jį įveikti. Šiai technikai įvaldyti reikia visko: ir gero šešėlių dengimo, ir nepriekaištingo kontūro ir, žinoma, tolygiai dengti pieštuku... Žodžiu - aukštasis pilotažas, kuris tikrai pareikalaus ne karto ir ne dviejų praktikuojantis!

Pieštukinė technika, reikalaujanti ypatingo kruopštumo. Ačiū modeliui Gabrielai už kantrybę!


Dar liko keli nauji makiažo tipai, o tada - egzaminas! Nevaidinsiu, jaudinuosi ir žinau, kad dar ne vieną dalyką teks pašlifuoti, tačiau jei per penkias savaites nė sekundei nedingo noras dažyti (o buvo ir fail'ų, ir dužusių mylimiausių šešėlių ir kitų nesėkmių), manau, kad nedings ir toliau. Kas nespėjot pabūti mano modeliu, dar turėsit porą progų užsiregistruoti!


Jeigu norit daugiau sužinoti apie mano lankomus kursus, informacija čia:
www.iconacademy.lt1 komentaras:

  1. gal galetum pasidalinti ispudziais apie egzamina ir kaip tau sekesi ?

    AtsakytiPanaikinti