2017/08/15

SVR SEBIACLEAR CICAPEEL INTENSYVAUS POVEIKIO GELIS NUO SPUOGŲ
Tikriausiai pastebėjote, kad pastaruoju metu bloge padaugėjo įrašų apie odos priežiūrą. Kadangi kiekvieną dieną susiduriu su skirtingais odos tipais ir problemomis, nori nenori tenka žinoti, kas kam tinka. Pusė makiažo sėkmės (jei ne daugiau) yra tinkamai paruošta oda, nes jei odos tinkamai nedrėkinsit, nešveisit, net ir brangiausia pudra tiesiog... atšoks (kalbu iš patirties).

Todėl dabar dienas leidžiu gilindamasi į odos priežiūros subtilybes ir išbandinėdama kalną naujų specialių priemonių. Didžiąją dalį mano makiažo lagamine esančios veido priežiūros priemonių sudaro prancūziškos kompanijos SVR dermatologinės kosmetikos gaminiai. Tai priemonės, parduodamos tik vaistinėse, išbandytos ant jautrios odos, maksimaliai koncentruotos ir atliepiančios skirtingiems odos poreikiams. Šiuo metu išbandinėju priemones odos paruošimui prieš makiažą, laukia didžiulis įrašas apie tai, o kol kas dalinuosi puikiu SVR atradimu, kuris maloniai nustebino.
Su paskutiniais spuogais atsisveikinau maždaug sulig 20 gimtadieniu, tiesa, ir paauglystėje jų atsirasdavo vos vienas kitas (ačiū genams). Mane kankino kitos bėdos - inkštirai, blizganti T zona, o dabar dar ir odos išsausėjimai, jautrumas, raudonis... Bet jau žinau, kaip savo odą prižiūrėti, ir jei kasdien ja rūpinuosi, kažkokių netikėtų išdaigų ji man neiškrečia. Tačiau kartais, kai trūksta miego, kelyje pasitaiko ne pats sveikiausias pasaulyje maistas ir vienas kitas vakarėlis, ryte oda įteikia man vieną kitą "dovanėlę" - skausmingus spuogus ant smakro, kaktos, rečiau - ant skruostų.

Paprastai stengiuosi jų neliesti, nes už spuogus blogiau tik po jų spaudimo likę randai, todėl jau geriau spuogus užmaskuoju ir tiesiog iškenčiu, kol jie užgis. Tačiau šįkart susidūrusi su jais ėmiausi rimtesnių veiksmų ir išbandžiau naują man priemonę, SVR Sebiaclear Cicapeel gelį nuo spuogų.

Priemonė žada per 24 val. išsausinti spuogus, ją galima tepti kelis kartus per dieną, ji slopina uždegimą, mažina dėmeles, gydo randelius. Stebuklais netikiu (ir jums nepatariu tikėti), todėl iš šios priemonės tenorėjau gauti greitesnį spuogo gijimą,  naudojau ją vakare nuvalius veidą prieš miegą.
Ir ką jūs manot? Ryte spuogų vietose teliko po mažą rausvą tašką! Spuogų nespaudžiau, todėl tikrai buvo, ką džiovinti, o priemonė pasiteisino 100 proc. Kuo man dar ji patiko - jokio graužimo (sudėtyje nėra AHA rūgščių, kurios naudojamos spuogų sausinimui), kas paprastai nutinka tiesiai ant spuogo užtepus džiovinamąjį poveikį turinčias priemones. Gelis nekemša porų, nealergizuoja, galima naudoti ir po makiažu! Taip pat yra permatomas, gan klampus, todėl niekur nenutekės ir neišgaruos.


Nemaniau, kad būdama 27 metų dar kalbėsiu apie priemones nuo spuogų, tačiau labai džiaugiuosi šiuo atradimu (jis gyvena mano makiažo lagamine) ir jei kada dar netikėtai gausiu kokią odos  dovanėlę, kviesiuosi šį gelį į pagalbą.

SVR SEBIACLEAR CICAPEEL TARGETED ACTIVE GEL - 12,50 Eur

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą