2017/08/30

THE BODY SHOP DROPS OF YOUTH GELINIS PILINGAS


Ačiū tam, kas išrado Insta Stories. Paspaudi mygtuką ir transliuoji, kas vyksta aplink tave. Aš stories keliu kasdien, dalinuosi ten pirmais priemonių įspūdžiais, anonsuoju naujus įrašus ir tiesiog dalinuosi gyvenimu. Ten sulaukiu ir greitos Jūsų reakcijos: kai prieš porą savaičių pasidalinau įspūdžiais apie THE BODY SHOP gelinio pilingo pabandymą, Instagram žinutės pradėjo pypsėti  - sulaukiau daugybės klausimų, kas čia per stebuklas.

Jei sekat mano blogą, tai žinot, kad jau baigiau ICON ACADEMY profesionalaus vizažo kursus. Būtent ten pirmą kartą susidūriau su pilingu, kuris veikia be grūdelių. Tokia priemone nušveista ir vėliau sudrėkinta oda nešerpetoja, mažiau galimybių pražiopsoti išsausėjusias vietas (nuo kurių pudra vėliau gali atsilupti), oda labiau švyti ir atrodo skaistesnė. Būtinai ir man prisireikė tokios priemonės!

Tokią atradau užsukusi į THE BODY SHOP. Prieš tai skersai išilgai išgooglinau viską apie tokio tipo pilingus ir kai pamačiau, kaip veikia šis, supratau, kad tai yra ta priemonė, kurios ir ieškojau. Pasirinkau mano mėgstamos Drops Of Youth linijos naujieną - jauninamąjį veido pilingą, kurį užtepi ant sauso nuvalyto veido, palieki 20s, pamasažuoji ir nuplauni vandeniu kartu su... visomis negyvomis odos ląstelėmis. Parduotuvėje, kai pasiteiravau šios priemonės, konsultantė pasakė: "A, trintuko ieškot?". Žinot, kai trini ir ant lapo lieka tie trintuko gabalėliai. Tai čia tas pats.Pripažinsiu - pirmą kartą panaudojus mane ištiko šokas. Aš šiaip odą tikrai reguliariai šveičiu Clarisonicu, tačiau, paaiškėjo, kad vis praleidžiu veido kontūrą - negyva oda tiesiog nusitrynė mažomis rievelėmis. Tik neišsigąskit - tai viskas, kas pasišalina odą šveičiant įprastai, tiesiog naudojant šį pilingą negyvos odos dalelės ne išsisklaido, o sušoka į gumulėlius ir jas lengviau nuplauti.

Priemonę reikia tolygiai paskirstyti ir palikti 20s

Jeigu esat kada nors salone patyrusios pedikiūrą ir suragėjusios odos pašalinimą, tikrai žinot, apie ką kalbu. Vaizdelis - ne iš pačių geriausių, o ir atrodo, kad mėnesį neplovei veido, kad jau tiek ten visko susikaupę :D Tiesa paprasta - kasdien plaudami ir valydami veidą mes ne visada viską gerai pašalinam, todėl reguliariai veidą reikia šveisti, kad oda turėtų progą atsinaujinti.

Šveitikliai su grūdeliais - atgyvena, kurią netinkamai naudojant galima ir pakenkti odai, todėl tikrai verta išbandyti gelinius pilingus, kuriuos labai paprasta naudoti. Mano išbandytą THE BODY SHOP pilingą galima naudoti reguliariai, 2-3 kartus per savaitę, tiesa, po to odą reikia gerai sudrėkinti.

Patikėkit, aš visiškai sėdau ant šios priemonės ir skaičiuoju dienas, kada vėl galėsiu ją panaudoti. Tas nuvalytos odos jausmas - su niekuo nepalyginamas, ypač kai realiai matai, kiek ten nešvarumų buvo :D Todėl įkėliau tik rankos nuotraukas, kad Jūsų negąsdinčiau.

Atleiskit už šią nuotrauką, bet labai norėjau parodyti efektą

Etiketė žada, kad ilgainiui naudojant priemonę odos tekstūra tampa lygesnė ir švelnesnė, o gaivumo ir spindėjimo poveikis matomas po pirmojo panaudojimo. Aš šią priemonę naudoju pati ir įtraukiau į šią maniją drauges - kartą nusipilingavus veidą neina pagalvoti, kad galėtum odos paviršiuje nešiotis bent vieną nešvarumą!

THE BODY SHOP DROPS OF YOUTH GELINIS VEIDO PILINGAS - 23,90 Eur.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą