2017/08/01

THE BODY SHOP HONEY BRONZE BB KŪNO KREMAS-BRONZANTASGraži šįmet vasara, gaila, kad išpuolė ketvirtadienį - turbūt vienas seniausių, banaliausių, bet labiausiai lietuvišką vasarą atspindinčių posakių. Kalendorinės vasaros liko vos mėnuo, o dienų, kai tikrai buvo šilta (tų tropinių, kai ryte nėra kuo kvėpuoti, o vakare gatvės virsta upėmis, neskaičiuoju) buvo ne tiek ir daug. Visas viltis beliko dėti į rūgpjūtį, gal net įdegti per tas likusias keturias savaites pavyks. Šiaip degintis aš nemėgstu ir apskritai odą labai saugau nuo saulės, be SPF50 iš namų niekur neinu!

Tai nenuostabu, kad kai visi jau antrą kartą lupasi, aš vis dar vaikštau akinančio baltumo kojomis. Soliariume esu buvusi gal kartą gyvenime (prieš išleistuves, kitą dieną kojas išmėtė raudonomis dėmėmis), savaiminis įdegis - terlionė ir beveik niekada nepavyksta išvengti dryžių, tai įdegti, arba apsimesti, kad įdegiau galimybių - nedaug. Bent jau taip maniau iki praėjusios savaitės, kai į rankas pateko THE BODY SHOP HONEY BRONZE linijos naujiena - bronzinantis BB kremas... kūnui!

THE BODY SHOP mano širdy visada turės savo kampelį. Būtent šio prekės ženklo produkcija buvo ta, apie kurią su draugėmis pasvajodavom per petraukas vartydamos žurnalus, o arbatmedžio linijos matinį efektą suteikiantis veido kremas išgelbėjo mane nuo paaugliško veido blizgėjimo. Vonios kambario lentynose mano namuose visuomet gyvena kas nors iš THE BODY SHOP asortimento, negaliu be šios kompanijos kūno sviestų ir kanapių rankų kremo.

Taigi, BB kremas kūnui. Visi jau žinom, ką reiškia BB, tai beauty balm - ne tik gražinantis, bet ir odos būklę gerinantis bei netobulumus paslepiantis produktas. THE BODY SHOP BB kremo  ašis - medus iš Etiopijos ir afrikinių kietrių aliejus odos drėkinimui ir minkštinimui. Ši priemonė neapsaugo nuo saulės, nesuteikia ilgalaikio dirbtinio įdegio, ji, kaip ir bet kuris kitas bronzantas, padengia odą tamsesniu įdegį imituojančiu tonu, kuris lengvai nusivalo. Kažkada gyvenime esu turėjusi panašios paskirties priemonę kūnui, tiesa, ji buvo labiau gelinė, niekada iki galo nesusigerdavo ir tas trumpalaikis "įdegis" visuomet atrodydavo daugiau mažiau dėmėtas.

HONEY BRONZE - pienelio konsistencijos priemonė, LABAI pigmentuota, todėl patariama pirmiausiai įmaišyti nedidelį jos kiekį į savo naudojamą kūno kremą (taip aš darau, galima reguliuoti intensyvumą įdedant daugiau kremo) ir tolygiai paskirstyti ant odos. Priemonė gerai įsigeria, bet greitai nedžiūsta, todėl nereikia nervintis, kad nepavyks tolygiai jos paskirstyti. Aš tepu sukamaisiais judesiais ir gerai įtrinu į odą. Efektas - ypač natūralus, tačiau kuo grynesnį produktą (nemaišant kūno kremo) tepsit, tuo spalva bus intensyvesnė. Pati priemonė - šilto rudo tono, koks ir yra natūralus įdegis.


Iškalbingiau nei tūkstantis žodžių


Mano pirmas įspūdis buvo VAU - iškart pasidalinau savo Insta Stories, sekėjos masiškai pradėjo siųsti klaustukus, kas čia per stebuklas, kad viena koja - balta kaip sūris, o kita - kaip ką tik iš Bahamų? Laikiau paslaptį iki šios apžvalgos, o dabar dalinuosi. Vienintelis minusas, kurio, deja išspręsti neįmanoma - priemonė visgi nesifiksuoja, išlieka šiek tiek drėgna, todėl jei ji liesis prie drabužių, galimai šiek tiek nusivalys ir išteps audinius, todėl panaudojus reikia gerai nusiplauti rankas. Čia tas pats, lyg naudotumėm pudrą veidui: jei prisiliesim, patrinsim - nusivalys, tačiau jei palaidinės apykaklė pudros neliečia - viskas geras. Kojoms su trumpu sijonu ar šortais - idealus variantas!


Man tai bus nepakeičiama priemonė fotosesijoms, ypač šaltuoju metų laiku.  Labai svarbi detalė - priemonė neturi blizgučių, o jie labai dažnai (ir tikrai be reikalo) būna dedami į tiek skystus, tiek pudros pavidalo bronzantus ir tikrai nepuošia odos, o ši HONEY BRONZE žvilgesio suteikia drėkindama, kas ir atrodo natūraliausiai.

THE BODY SHOP HONEY BRONZE BRONZING BODY BB CREAM - 25 Eur


1 komentaras:

  1. Koks šaunus ir geras įrašas :) pravers tikrai :) Pati esu visiška baltaodė ir dėl to nesijaudinu, jau pripratau prie klausimų "ar namie vasarą praleidau, kad visa balta" ir pan. :D. Bet kartais fotosesijoms arba tam tikroms progoms man būna norisi ne kokio stipraus įdegio, bet tik lengvo tokio šiltesnios švelnaus atspalvio :) Gera mintis, kad maišyti su kitu kremu, būčiau nesugalvojusi net. O beje, ar visuose Body Shop parduotuvėse jų yra ir ar būtų dabar net? Pavydzdžiui Panoramoje https://www.118.lt/imones/the-body-shop-sia-bodybalt-filialo-parduotuve/8012253?name=body+shop&act=&rgn=&det=0&actionId=27#cdetails smalsu ar būtų, nes už mėnesio visai ir prireiktų tokio dalyko. Pigmentavimas stiprus, tai išeina ilgam pakanka šios pakuotės?

    AtsakytiPanaikinti